Hindujas مبارزه با بیش از بخت: بیش از 11 میلیارد دلار دارایی های خانواده در خطر

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: یک دلار و 11 میلیارد امپراتوری کسب و کار گسترش بیش از 38 کشور که شامل بانک های هند دوم-بزرگترین کامیون ساز و روان کننده ساخت شرکت است که در قلب یک دعوای حقوقی در Laney خانواده است که در حال حاضر بازی کردن در یک دادگاه لندن.

چهار Laney برادران — Srichand, Gopichand Prakash و Ashok — تا به حال در سال 2014 امضا در سند گفت: دارایی های برگزار شده توسط یک برادر متعلق به همه است و هر یک از آنها تعیین خواهد شد و دیگران به عنوان مجریان.

اما در حال حاضر خانواده پدرسالار Srichand Laney 84 زن و دختر خود را Vinoo می خواهید این نامه اعلام می شود “هیچ اثر قانونی” و خانواده دارایی های جدا شود به عنوان در هر مایل 2016.

Laney گروه, حضور, در, خودکار, خدمات مالی, آن, رسانه های زیرساخت های انرژی و مواد شیمیایی و بخش بهداشت و درمان.

تفاوت میان برادران بریدن کنترل یک بانک این گروه در سوئیس.

Gopichand Prakash و Ashok سعی کردم به استفاده از 2014 نامه را به کنترل Laney بانک — یک دارایی است که در Srichand تنها نام و در نتیجه در نبرد قانونی با توجه به اسناد دادگاه.

Vinoo و Srichand Laney در حال حاضر می خواهم این دادگاه به توافق برسند که این سند هیچ جایگاه قانونی و می تواند لغو گردد.

Laney بانک Shanu Laney دیگر از Srichand به عنوان رئیس و پسرش Karam منصوب شد مدیر عامل فقط در هفته گذشته.

از آن خواهد شد اگر سند 2014, است که در مرکز اختلاف یک قرارداد رسمی خواهد شد و یا بر اساس یک خانواده اساسی است.

سه Laney برادران — Srichand, Gopichand و Prakash — شد و در سال 1980 متهم به گرفتن یک کمیسیون از شرکت سوئدی Bofors به آنها امن و با دفاع از قرارداد تهیه توپخانه سنگین برای هند است. اما اتهامات عنوان شده علیه آنها را نمی تواند در دادگاه به اثبات برسد و آنها تبرئه شدند.

Ashok لیلند هند دومین کامیون و اتوبوس تولید کننده گل سرسبد شرکت از Laney ،

روان ساز خلیج روغن هند با مسئولیت محدود دیگر ذکر شده شرکت های این گروه در حالی که مروج نگه 14.34 درصد در IndusInd بانک با مسئولیت محدود است که در بازار-کلاه بیش 33,000 تومان کرور.

با توجه به وب سایت شرکت Laney گروه آغاز شده توسط Parmanand Deepchand Laney با یک دفتر در ایران است. “تاجر بانکی و تجارت بودند که دو رکن اصلی این گروه کسب و کار. این گروه باقی مانده است که مقر آن در ایران تا سال 1979. سپس آن را نقل مکان کرد به اروپا” آن را گفت.

این گروه همچنین دارای یک BPO در بنگلور-دفتر مرکزی Laney راه حل های جهانی (HGS). آن را تا به حال از طریق خلیج فارس نفت پارسیان با مسئولیت محدود به دست آورد و روغن و روغن های صنعتی ساز Houghton بین المللی در دسامبر 2012.

علاوه بر IndusInd بانک, این گروه در سال 1994 راه اندازی Laney بانک (Switzerland) Ltd.

ساخت آن تاخت و تاز قدرت بخش Laney قدرت ملی پارسیان با مسئولیت محدود راه اندازی یک 1,040 مگاوات زغال سنگ-تجاری مبتنی بر قدرت گیاه در ویساکاپاتنام در آندرا پرادش.

این گروه NXTDigital ارائه می دهد کابل و خدمات DTH. Laney ملک سرمایه گذاری (HRVL) شاخص توسعه املاک و مستغلات بازوی این گروه نیز اجرا می شود که یک بیمارستان در بمبئی.

بزرگتر از چهار برادران Srichand است رئیس Laney گروه Laney بانک مرکزی سوئیس و Laney پایه. او دو دختر — Shanu و Vinoo.

Gopichand, 79 است که با همکاری رئیس Laney گروه و رئیس Laney خودرو Ltd انگلستان در حالی که Prakash, 75, رئیس Laney گروه اروپا (اروپا).

Gopichand دو پسر, سانجی و Dheeraj و یک دختر ریتا. Prakash دارای دو پسر آجی و Ramkrishan و یک دختر, Renuka.

جوانترین خواهر و برادر, Ashok, 69, است رئیس Laney گروه از شرکت ها (هند). او دو دختر, Ambika و Satya و یک پسر Shom.

Ashok لیلند خلیج فارس نفت و IndusInd بانک سه BSE-شرکت های ذکر شده, آیا هر فرد سهام از خانواده طبق داده های ارائه شده توسط شرکت ها به بورس. این شرکت ها باید پروموتر گروه اشخاص برگزاری مخاطرات.

Laney راه حل های جهانی BPO ارائه دهنده خدمات است که تنها گروه شرکت است که اعضای Laney خانواده به طور مستقیم نگه داشتن سهام.

پروموتر سهام Laney گل سرسبد شرکت Ashok لیلند است تقسیم به چهار اشخاص — Laney بانک (سوئیس) Laney خودرو Laney ریخته گری برگزاری و CitiBank NA — ساخت تا نزدیک به 52 درصد سهام.

هیچ Laney عضو خانواده دارای هر گونه مستقیم سهام در Ashok لیلند هر BSE داده است.

معلوم نیست چقدر هر یک برادر دارد در این شرکت ها. برادران رتبه بندی شده اند با هم در غنی لیست.

در میان نسل سوم از خانواده Vinoo سانجی Dheeraj, آجی, Ramkrishan (Remi) و Shom Laney درگیر هستند با این گروه در حالی که Shanu, نوجوان بور, نوجوانی, Ambika و Satya Laney نیست درگیر در کسب و کار.

Dheeraj Laney پسر Gopichand Laney است رئیس Ashok لیلند. Dheeraj برادر سانجی Laney صندلی نفت در خلیج فارس.

عموزاده خود را Vinoo, Shom, Ambika و Shanoo ذکر شده تحت پروموتر گروه از Laney راه حل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>