“اگر من تا به حال اسلحه من شلیک از همه شما: سان فرانسیسکو مرد به اتهام جنایت نفرت برای تهدید سیاه خانواده بیش از BLM T-پیراهن


Illustration for article titled ‘If I Had a Gun, I Would Shoot All of You’: San Francisco Man Charged With Hate Crime for Threatening Black Family Over BLM T-Shirts

عکس: شاتر

ترین روز از خواب بیدار شدم به خرده رضایت از دانستن چگونه دیوانه هستند در حال حاضر. سیاه و سفید زندگی می کند ماده در حرکت است و بیشتر جریان اصلی و به طور گسترده ای مشهور از آن تا به حال بوده است. آن را بسیار بزرگ در حال حاضر که حتی سفید زندگی مردم در برخی از غار در نزدیکی برخی از Amish جامعه بدون دسترسی به اینترنت به احتمال زیاد برای پیدا کردن آن سخت به آن را نادیده بگیرد. اما از آن آسان است برای فراموش کردن چگونه سریع خشم خود را بیش از این جنبش می تواند تبدیل به چیزی قرار می دهد که مردم سیاه و سفید در معرض خطر است.

تبلیغات

سفید, سان فرانسیسکو, مرد متهم به جرم و جنایت نفرت پس از او شفاهی حمله به یک خانواده که شامل سه فرزند کوچک—در یک رستوران در Burlingame, کالیفرنیا., در اوایل این ماه. اعضای خانواده همه با پوشیدن لباس سیاه در زندگی مهم t-پیراهن و مرد به آنها گفت که اگر او تا به حال یک تفنگ او را به ضرب گلوله همه آنها را.

KTVU 2 گزارش که 55 ساله استیون Cibotti متهم شده بود روز شنبه با “ساخت جنایی تهدید با جرم و جنایت نفرت افزایش” با توجه به سان متئو کانتی دفتر دادستان منطقه. در ژوئن 7, Cibotti خال خال سیاه و سفید خانواده پنج پوشیدن BLM شرت در پروازهای رستوران که در آن خانواده متوقف به خوردن پس از حضور در یک مارس در سن فرانسیسکو.

تبلیغات

Cibotti گفته می شود با نزدیک شدن به خانواده و فریاد زد: “آبی زندگی می کند ماده” تحت فشار قرار دادند و جدول خود را. پس از پدر از 7 5 و 2 ساله کودکان که در حال حاضر در رویارویی گفت Cibotti به ترک آنها را به تنهایی Cibotti فریاد زد: “لعنت به تو. اگر من تا به حال اسلحه من شلیک همه شما” با توجه به دادستان.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

Cibotti در حال حاضر در $150,000 وثیقه. با توجه به کانال 2 او نبود در حال حاضر در اولین جلسه اما نشان داده بود خود را وکیل. خود را در جلسه بعدی این است که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 22.

حال فارغ التحصیل از مایا آنجلو مدرسه “هنگامی که کسی به شما نشان می دهد که آنها باور آنها را اولین بار” من اعتقاد به این که Cibotti بیانیه آمده است که اگر او تا به حال یک تفنگ او می اید به قتل یک سیاه خانواده—کودکان و نباید را رد کرد و به سختی صحبت از نا امید نژادپرست است. سفید, شکنندگی می تواند به نوبه خود به خشونت سریع واقعی است.

تبلیغات

این واقعیت که یک مرد سفید پوست می توانید می گویند چیزی شبیه به آن به مردم بیش از “Black Lives Matter” پیراهن بدون ابتلا به حتی بوی خود طنز نشان می دهد که دقیقا به همین دلیل این جنبش وجود دارد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de