اگر وجود دارد یک “بیشتر مینه سوتا’ کجاست ‘کمتر مینه سوتا’?

Category: کیمیا | No comments

مربوط به پوشش

گوش دادن و به اشتراک پادکست ما: از طریق اپل پادکست | Spotify | Stitcher

توجه ساکنان شهرهای دوقلو: شما زندگی می کنند در کمتر مینه سوتا است.

حداقل این است که چگونه جیم Conn آن را می بیند.

“که در آن شرایط “Outstate’ و ‘بیشتر مینه سوتا’ ریزند؟” Conn نوشت: به کنجکاو, مینه سوتا, استار تریبیون جامعه-محور پروژه گزارش که تکل سوالات خوانندگان پاسخ داده. “که در آن است “گماشتن” و “کمتر مینه سوتا’ واقع شده است؟”

Conn از اسکندریه, Minn. گفت: او شده است rankled برای برخی از زمان در حال حاضر در مورد شرایط اغلب مورد استفاده برای توصیف بخش هایی از دولت در خارج از شهرهای دوقلو منطقه مترو.

“استدلال عاطفی است,” او گفت:. “من همیشه befuddled با استفاده از این اصطلاح بیشتر در مینه سوتا است. من واقعا نمی مانند برچسب. من نمی تواند توضیح دهد که چرا.”

آن را یک نام مورد که قدمت بیش از یک قرن است. جستجو در مینه سوتا در روزنامه ها newspapers.com یافت اولین استفاده از واژه “بیشتر مینه سوتا” در مینیاپولیس یکشنبه تریبون در اوت. 22, 1897.

یک راه آهن شرکت آگهی قطار گشت و گذار برای دیدن “بیشتر مینه سوتا و آن سرزمین عجایب”. عجایب در سوال دلس از سنت کریکس رودخانه واقع همه 50 مایل از مرکز شهر مینیاپولیس.

در طول سال و به اصطلاح گرفتار. در سال 1913 یک گروه از سردبیران روزنامه برگزار شد گردهمایی در بمیجی منطقه است.

“آموزش به دست آورد در دیدن مینه سوتا شمالی — یا ما تماس ممکن است آن را بیشتر مینه سوتا بود ارزشمند” گروه رهبر گفت: بمیجی پایونیر.

در طول نیمه اول قرن 20 عبارت “بیشتر مینه سوتا” شد به طور گسترده ای مورد استفاده در تبلیغات توسط سازمان های کسب و کار در سراسر کشور. یک گروه ده هزار دریاچه-بیشتر مینه سوتا انجمن اسلامی آن فعالیت ها و بیانیه های تحت پوشش رسانه های خبری در سراسر کشور.

پیدایش “outstate مینه سوتا” است های اخیر. اولین مرجع بود و در سال 1936 مینیاپولیس استار تریبیون گزارش Resorters مسابقات گلف — از قضا برگزار شد Conn شهر اسکندریه. نفر دوم از Redwood Falls توضیح داده شد به عنوان یک “استرلینگ مجری outstate گلف مینه سوتا.”

بسیاری از سازمان های دولتی چندی پیش به تصویب رسید “بیشتر مینه سوتا” را برای گزارش خود در اقتصاد منابع طبیعی و مسائل اجتماعی پیدا کردن اصطلاح یک راه مفید از افتراق بین منطقه مترو و روستایی بیشتر قطعات از دولت است.

فقط در هفته گذشته برای مثال در ایالت مینه سوتا در مجلس نمایندگان اعلام کرد عبور از $30 میلیون بسته کمک برای کسب و کارهای کوچک در “مینه سوتا بیشتر.”

استار تریبیون راهنمای سبک مانع استفاده از هر دو “بیشتر” و “outstate,” توصیه که داستان استفاده خاص تر توصیف مانند “طوفان جاروب در سراسر جنوب سوم دولت است.”

اما Conn خود را پیشنهاد.

“مردم در بیشتر ایالت مینه سوتا گفت:” با خنده “می خواهم به شما برای شروع با اشاره به دیگر مناطق کشور به کمتر مینه سوتا است.”

جان Reinan • 612-673-7402

اگر شما می خواهم برای ارسال یک کنجکاو مینه سوتا سوال با پر کردن فرم زیر:

جزئیات بیشتر کنجکاو مینه سوتا داستان:

چگونه تکه های غذا دریافت بازیافت در مینه سوتا — و چه خوب که ما در آن است ؟

چرا شغلی مینه سوتا در اولین کنگره برش کوتاه است ؟

چرا مینه سوتا لیبرال تر از آن کشورهای همسایه?

هنگامی که شما خیط و پیت کردن توالت در شهرهای دوقلو که در آن همه چیز برود ؟

آیا مینه سوتا واقعا بدترین زمستان در کشور ؟

است, Minnesota در واقع بیشتر آلمانی از اسکاندیناوی?

چگونه سوتا مهاجران اولیه آن را از طریق تاریک و سرد زمستان?

چرا ما باید آب برج و چه کار می کنند ؟

چرا سنگ طاق پل عبور از رودخانه در چنین عجیب و غریب زاویه ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>