هند انتقاد شدید پاکستان ساختگی اتهامات تروریستی علیه چهار نفر از اتباع هند

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: واکنش به نمایش داده شد و در گزارش می دهد که جهانی ضد ترور watchdog Financial Action Task Force (FATF) در حال حاضر تصمیم گرفت که پاکستان باید همچنان به باقی می ماند در FATF را “خاکستری ” لیست” هند روز پنجشنبه گفت که دفاع از موقعیت خود و با اشاره به نحوه پاکستان همچنان به باقی می ماند یک پناهگاه امن برای تروریسم است. FATF را “لیست خاکستری” شامل کشورهای مانند پاکستان دیده می شود که موفق به انجام تعهدات خود برای مبارزه با تروریسم و تامین مالی. وزارت امور خارجی (ع) نیز گفت: پاکستان در حال وارد “اتهامات ساختگی”در چهار هند اتباع آنها اسلام آباد را متهم به ترور و گفت: پاکستان ادعا می کند که “بدون اعتبار”است.

خواسته در ضمن در مورد جلسه اخیر سازمان کنفرانس اسلامی (OIC) در کشمیر موضوع ظاهرا برگزار شد در پاکستان ابتکار MEA گفت: سازمان همکاری های اسلامی است “هیچ منبع مر” در هند داخلی مهم است و باید آن را جلوگیری از ساخت “بی جا و مراجع”.

آن را ممکن است به یاد می آورد که FATF قبلا در ماه فوریه این سال تصمیم گرفت تا در آن مجمع عمومی دیدار در پاریس در ادامه به نگه داشتن پاکستان در FATF را greylist حداقل برای چند ماه پس از هشدار اسلام آباد از استرن عمل اگر نتواند به بررسی جریان پول به گروه های تروریستی مانند لشکر-e-Taiba (اجازه) و جیش-e-محمد (JeM).

با توجه به گزارش خبرگزاری حالا FATF در آخرین ملاقات عمومی تصمیم گرفته است که پاکستان خواهد ماند در لیست خاکستری حداقل تا ماه اکتبر این سال وقتی که بعد از FATF عمومی برگزار خواهد شد.

آن را نیز ممکن است به یاد می آورد که در حالی که جهانی تحت فشار برای آن فقیر رکورد در عدم از بین بردن ترور زیرساخت های خود را در آن خاک پاکستان همچنان ادامه دارد و آن gameplan از تلاش برای اتباع هند تعیین شده به عنوان تروریست ها توسط سازمان ملل متحد.

روز چهارشنبه در اسلام آباد بود و در یک بیانیه رسمی به نام چهار اتباع هند و متهم آنها را از انجام ترور در برابر پاکستان تایید کرد که تلاش خود را برای به دست آوردن یکی از آنها تعیین شده بود را رد کرد و در سازمان ملل متحد به تازگی.

پاکستان حرکت قابل درک است به جان تلافی جویانه به سطح اتهامات کاذب پس از هند تا به حال موفق به دریافت پاکستان بر اساس تروریستی و JeM رئیس مسعود ازهر تعیین شده به عنوان یک تروریست در سطح جهانی توسط سازمان ملل متحد در ماه مه سال گذشته است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>