از آن زمان به تازگی صحن رنسانس

Category: کیمیا | No comments


در سال های اخیر aspirational پخت و پز مجموعه—آلیسون رومیان مولی Yehs به تمامیت Bon Appetit تست آشپزخانه—اتخاذ یک سبک خاص که ریخته به مواد غذایی Insta: کسانی که یکنواخت و خسته کننده, Eileen Fisher-الهام کتانی پیش بند شد رسمی از افرادی که می خواهید به نگاه مانند آنها زحمت بیش از یک بروکلین اجاق گاز است.

تبلیغات

اما چه کسی در ذهن حق خود را می خواهید به نگاه مانند آنها را در بن Appetit آشپزخانه تست این روزها? Cripes. و به این ترتیب با قدرت واگذار شده در من, من اعلام کرد که زمان آن رسیده است که به بازیگران آن twee chambray پیش بند و بازگشت به زمان بهتر زمانی که یک صحن خواهد تقاضا با صدای بلند که هر کسی در مجاورت آن بوسه طبخ.

درست است که به تازگی صحن است.

بوسه کوک: کلاسیک سبک

‘بوسه کوک” است که با یک استاندارد در اخبار صحن جهان, اما آنچه در استانداردهای قدیمی در عدم lol تازگی آنها بیش از را در سبک. در اینجا چند تغییرات در کلاسیک.

تبلیغات
G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

Tromp L L’oeil مرد, جوانان برهنه

دیوید میکل آنژ است ne plus فوق العاده از تازگی-صحن-که-را-آن-پوشنده لباس-نگاه-اما وجود دارد مقدار زیادی از دیگر وب کم, سبک را انتخاب کنید.

تبلیغات
تبلیغات

آشکاری کنایه

سوسیس جوک های بسیار مناسب برای کباب فصل!

تبلیغات
تبلیغات

چیزی Punny

این نمودار ون از مردم که عشق تازگی پیش بند و کسانی که عشق puns یک دایره است.

تبلیغات
تبلیغات

گاز خود را تا

بفرمایید خوش گذرانی شاخ خود را—و یا اجازه دهید خود را به تازگی صحن انجام tooting برای شما.

تبلیغات
تبلیغات

برای Unfuckwithable مرتب سازی بر اساس

در طول این تابستان اجتماعی فاصله شاید شما می خواهید به مجموعه ای از تن خود 10-فرد cookout با یک صحن است که می گوید: “آیا نمی ظروف سرباز یا مسافر با من.”

تبلیغات
تبلیغات

چگونه در مورد چیزی در ذوق حیوانات چاپ کنید ؟

برو جلو ببر, ورزشی, پلنگ چاپ.

تبلیغات
تبلیغات

خود را

اگر این اخبار پیش بند نیست آن را برای شما انجام نمی قلب خود را آواز خواندن نگران نباشید! شما می توانید خود را بسیار خود را پیام و یا طرح چاپ شده بر روی یک صحن است.

تبلیغات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>