Ladakh بن بست: هند می گوید نیروهای نظامی در امتداد مرز در نقض موافقت نامه

دهلی نو: سیگنالینگ که وجود دارد به سختی هر د تشدید تا کنون با وجود مداوم دیپلماتیک و نظامی مذاکرات با پکن هند پذیرفته شده در روز پنج شنبه که تعداد زیادی از نیروهای باقی می ماند مستقر در مناطق مرزی در امتداد خط کنترل واقعی (لاک).

در سخت ترین آن بیانیه همیشه از لاداخ بن بست آغاز شد و در دهلی جدید گفت: “استقرار یک بدن بزرگ از سربازان و تغییر در رفتار (PLA سربازان) نیز تشدید ناموجه و غیرقابل دفاع می کند.”

آزاد دولت بیانیه MEA سخنگوی Anurag Srivastava گفت که چین در حال حاضر “تغییر موقعیت خود را” به ادعای Galwan دره.

چندین دور از مذاکرات صورت گرفته بین دو کشور’ ارشد نظامی و مقامات وزارت امور خارجه وجود داشته است و اطمینان از چینی ها به انجام متقابلا توافق شده د-تنش اما شده است وجود دارد هیچ تغییری بر روی زمین دهلی نو نشان داد اشاره در فریزر سطح بی اعتمادی چینی استقرار و ارتش آن است.

“در قلب از ماده” آقای Srivastava گفت: “این است که از اوایل ماه مه طرف چینی شده است گردآوری سربازان زیادی از نیروهای نظامی و تسلیحات در طول لاک. این است که در مطابق با مفاد مختلف ما موافقت نامه های دو جانبه… هر دو طرف باقی می ماند مستقر در اعداد بزرگ در منطقه, در حالی که ارتش و تماس دیپلماتیک ادامه دارد.”

مستقیما با قرار دادن سرزنش در پکن برای 15 ژوئن برخورد و افزایش تنش بین این دو کشور مسلح به سلاح هستهای هند گفت که تعداد زیادی از نیروهای خود را در حال حاضر مستقر در مرز به عنوان یک ضد استقرار و اندازه گیری.

هند بیانیه می آید یک روز پس از تصاویر ماهواره ای گرفته شده توسط ما ماهواره شرکت Maxar در ژوئن 22, ظهور نشان می دهد سربازان چینی در نزدیکی گشت نقطه 14 در Galwan دره رودخانه. تصاویر و گزارش از تازه چینی تهاجم در Depsang و Daulat التماس Oldie مناطق همزمان با یک جلسه بین وزارت امور خارجی’ مشترک وزیر Naveen Srivastava و مدیر کل در وزارت خارجه چین هنگ لیانگ در روز چهارشنبه.

سرزنش چین برای رفتار نیروهای خود و تلاش برای تغییر وضعیت موجود در لاک که منجر به درگیری در 15 ژوئن است که در آن 20 سربازان هندی کشته شدند دهلی نو در روز پنج شنبه هشدار داد که ادامه وضعیت موجود را بیشتر خراب کردن جو و شدت آسیب روابط دوجانبه است.

در همین حال منابع در ارتش هند روز پنجشنبه گفت که آنها انتظار مشارکت با ارتش چین هر زمان به زودی. “متارکه زمان را” یک منبع گفت: در روز پنج شنبه.

در حالی که روایت گاهشناسی از وقایع پس ممکن است MEA سخنگوی Anurag Srivastava گفت: “طرف هند هرگز انجام هر گونه اقدامات در سراسر لاک و هرگز اقدام به طور یک جانبه تغییر وضع موجود. این است که متقابلا با طرف چینی و که از زمان به زمان به رهبری به صورت آف… (هند نیروهای نظامی) شده اند و گشت زنی در تمام طول لاک از جمله در Galwan ولی برای یک زمان طولانی است.”

او افزود: “تمام زیرساخت های ساخته شده توسط طرف هند همواره خود را در کنار دریاچه… استقرار بدن بزرگ از سربازان و تغییر در رفتار (PLA سربازان) نیز تشدید ناموجه و غیرقابل دفاع می کند. اخیر تغییر در موقعیت چینی در Galwan ولی یک مثال… (از آن شده است) به وضوح تاسیس شده است چینی ها اقدامات تا کنون که منجر به افزایش تنش در منطقه و همچنین به خشونت face-off از 15 ژوئن با تلفات.”

دهلی نو بیشتر اشاره کرد: “وزرای خارجه دو کشور در حال گفتگو در 17 ژوئن 2020 و موافقت کرده است که وضعیت کلی خواهد بود به کار گرفته شده در شیوه ای مسئول و متارکه درک درستی از 6 ژوئن خواهد بود اجرا… ما انتظار داریم که طرف چینی به صمیمانه پیگیری این درک و اطمینان از سریع بازگرداندن صلح و آرامش در مناطق مرزی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de