مینه سوتا ناتوانی ارائه دهندگان خدمات در آستانه سقوط از COVID-19

Category: کیمیا | No comments

برای بیش از چهار دهه گزینه, Inc. در دریاچه های بزرگ, Minn., کمک کرده است صدها نفر از افراد با معلولیت های فکری و توسعه پیدا کردن شغل در جریان اصلی نیروی کار در حالی که خدمت به عنوان یک پناهگاه برای افرادی که هیچ جایی برای رفتن در طول روز.

اما زمانی که غیر انتفاعی مدیره به تازگی تجزیه و تحلیل آن منابع مالی انداز تیره و تار. درآمد در روز و اشتغال ارائه دهنده خدمات به حال سقوط 80% از همه گیری آغاز شد در حالی که هزینه های خود را برای ساخت و ناوگان وانت در ادامه به شمع تا. ماهانه زیان رسیده بود $100,000.

“ما در یک حالت ثابت از پریشانی گفت:” برندا Geldert, مدیر اجرایی, از گزینه های. “این خواهد بود غیر ممکن است برای زنده ماندن مگر اینکه ما برخی از امداد.”

Coronavirus است تحمیل تلفات سنگین در مینه سوتا وسیع شبکه دولت-حمایت از مراکز ارائه شغل آموزش بهداشت روان درمانی و دیگر خدمات برای بیش از 30000 بزرگسالان با معلولیت. ده ها تن از مراکز مجبور شده اند به طور موقت از ماه مارس به دلیل محدودیت های شدید به معنای به سرعت گسترش ویروس.

حالا پس از ماه از اخراج و furloughs وجود دارد نگرانی در حال رشد است که این اغلب نادیده گرفته قطعه ای از شبکه امنیت اجتماعی ممکن است ترک هزاران نفر در تلو تلو خوردن.

طرفداران ترس که جمعیت های آسیب پذیر که در این مراکز خدمت — معلول به عنوان متنوع به عنوان اوتیسم و فلج مغزی و صدمات ناشی از ضربه مغزی — تبدیل شده اند به طور فزاینده ای منزوی شده و در حال گرفتن کافی درمانی و روزانه تحریک. بسیاری از آنها محدود شده است به چهار گروه اتاق خواب خانه های که در آن coronavirus در حال حاضر رخ داد. ایالت بیش از 300 ساکنان خانه گروه قرارداد بسته اند این ویروس و حداقل 19 کشته شده اند, دولت, سلامت, مقامات گفت.

در اصلاحات در جلسه روز شنبه مدیران با نیم دوجین از دولت بزرگترین ناتوانی ارائه دهندگان خدمات از سراسر کشور صدا زنگ هشدار آنها در حال اجرا از پول نقد و ممکن است قادر به زنده ماندن تابستان بدون بودجه اضطراری. آنها در حال حمایت از قانون است که آنها را عطا 30 میلیون دلار در کمک های مالی دولت به شناور باقی می ماند تا زمانی که COVID-19 محدودیت ها برداشته و این مراکز می تواند به طور کامل بازگشایی شده است. یک بسته امداد گذشت مینه سوتا در مجلس سنا در جلسه ویژه با 67-0 رای, اما هرگز به رای دادن در خانه.

“ما تمام معلولیت های بخش خدمات در آستانه فروپاشی” هشدار داد که نیروهای کموله ، جیم Abeler رئیس خدمات انسانی اصلاحات مالی و سیاست های کمیته برگزار شد که در این جلسه.

مینه سوتا ناتوانی ارائه دهندگان خدمات بوده است خونریزی نقدی از اواخر ماه مارس زمانی که فدرال ارشاد محدود گردهمایی برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. بعد و مراکز اشتغال در نظر گرفته شد به ویژه آسیب پذیر: مردم در تعامل با یکدیگر در محیط های بسته برای مدت طولانی. نیز وجود دارد ترس است که می تواند آنها را coronavirus بازگشت به خانه گروه به طور بالقوه در معرض بیشتر مردم در محیطهای بسته.

در گاهی اوقات احساسی شهادت پنج شنبه یکی از غیر انتفاعی های اجرایی پس از دیگری توضیح داد که چگونه coronavirus حال ویران عملیات خود را در نتیجه شش رقم ماهانه زیان اخراج و به سرعت در حال تخلیه ذخایر نقدی. بسیاری از ابراز نا امیدی است که بیش از سه سال به همه گیر دولت از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz بود نه جلو آمده هر چه زودتر با یک بسته نجات.

در یک نقطه در طول جلسه Abeler دست تکان دادند یک کپی از امداد لایحه در هوا و خواست Walz به امضای یک فرمان اجرایی تصویب این پول است.

“فرماندار Walz می شه لطفا نجات ناتوانی بخش خدمات در مینه سوتا?” Abeler پرسید. او افزود: “این فقط خیلی فوری. مشتریان به معنای واقعی کلمه نمی خواهد رشد … برخی از مردم خواهد مرد.”

سحر Lamping مدیر اجرایی Floodwood خدمات و آموزش, Inc., در روز و اشتغال ارائه دهنده حدود 40 مایلی غرب Duluth گفت: درآمد ماهانه است تهی شده توسط 95 ٪ از همه گیری آغاز شد. بدون بودجه اضطراری برنامه ای است که در خدمت حدود 60 بزرگسالان با معلولیت خواهد اجرا از پول نقد و مجبور به بستن در ظرف شش هفته.

“گذشته بیش از 43 سال [Floodwood خدمات و آموزش] دهکدهای اب و هوای برخی از زمان به چالش کشیدن اما هیچ شده اند به عنوان چالش یا ویرانگر به عنوان بحران کنونی” Lamping گفت: خفگی چندین بار در طول شهادت او. “مگر اینکه برنامه های ما دریافت کمک مالی اضطراری به زودی ما خواهد شد.”

در بسیاری از جوامع روستایی روز ارائه دهندگان خدمات عمده مراکز و فعالیت است. آنها شاتل مردم و از کار و فعالیت در جامعه و ارائه یک مقصد در طول روز برای افراد با معلولیت شدید که ممکن است در غیر این صورت جدا شود در گروه خانه. در سال های اخیر تحت فشار از دادگاه و تنظیم کننده فدرال آنها را آغاز کرده اند ارائه بیشتر و حرفه ای خدمات در جامعه است.

ملیسا جناح از بلومینگتون گفت که او تبدیل شده است به طور فزاینده ای نگران عاطفی و جسمانی از 24 سال پس از روز خود را برنامه بسته شده در مارس 17. هر روز صبح او را با دقت آماده کردن کوله پشتی خود و صبر در لابی برای برنامه روز ون که اغلب او را به گردش در جامعه است. زمانی که برنامه بسته شد خیلی ناراحت پارگی در روال خود را که او بارها و بارها ضرب دیده سر خود در برابر دیوار از گروه خود, خانه, شکستن بینی خود را.

در حال حاضر او پسر است و هیچ جایی برای رفتن در طول روز به جز پیاده روی در اطراف محیط از گروه خود در Plymouth مادرش گفت:.

“این یک وضعیت آسیب زا برای کسی مثل پسر من که رشد اجتماعی” جناح گفت. “شما با قرار دادن یک پایان ناگهانی به همه چیز می دانند و آنها لازم نیست که توانایی درک چرا.”

 

توییتر: @chrisserres

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>