مینه سوتا ناتوانی ارائه دهندگان خدمات در آستانه سقوط از COVID-19

Category: کیمیا | No comments

برای بیش از چهار دهه گزینه, Inc. در دریاچه های بزرگ, Minn., کمک کرده است صدها نفر از افراد با معلولیت های فکری و توسعه پیدا کردن شغل در جریان اصلی نیروی کار در حالی که خدمت به عنوان یک پناهگاه برای افرادی که هیچ جایی برای رفتن در طول روز.

اما زمانی که غیر انتفاعی مدیره به تازگی تجزیه و تحلیل آن منابع مالی انداز تیره و تار. درآمد در روز و اشتغال ارائه دهنده خدمات به حال سقوط 80% از همه گیری آغاز شد در حالی که هزینه های خود را برای ساخت و ناوگان وانت در ادامه به شمع تا. ماهانه زیان رسیده بود $100,000.

“ما در یک حالت ثابت از پریشانی گفت:” برندا Geldert, مدیر اجرایی, از گزینه های. “این خواهد بود غیر ممکن است برای زنده ماندن مگر اینکه ما برخی از امداد.”

Coronavirus است تحمیل تلفات سنگین در مینه سوتا وسیع شبکه دولت-حمایت از مراکز ارائه آموزش های شغلی, بهداشت روان درمانی و دیگر خدمات برای بیش از 30000 بزرگسالان با معلولیت. ده ها تن از مراکز مجبور شده اند به طور موقت از ماه مارس به دلیل محدودیت های شدید به معنای به سرعت گسترش ویروس.

حالا پس از ماه از اخراج و furloughs وجود دارد نگرانی در حال رشد است که این اغلب نادیده گرفته قطعه ای از شبکه امنیت اجتماعی ممکن است ترک هزاران نفر در تلو تلو خوردن.

طرفداران ترس که جمعیت های آسیب پذیر که در این مراکز خدمت — معلول به عنوان متنوع به عنوان طیف اوتیسم اختلال فلج مغزی و سندرم داون — تبدیل شده اند به طور فزاینده ای منزوی شده و در حال گرفتن کافی درمانی و روزانه تحریک. بسیاری از آنها محدود شده است به چهار گروه اتاق خواب خانه های که در آن coronavirus در حال حاضر رخ داد. ایالت بیش از 300 ساکنان خانه گروه قرارداد بسته اند این ویروس و حداقل 19 کشته شده اند, دولت, سلامت, مقامات گفت.

در اصلاحات در جلسه روز شنبه مدیران با نیم دوجین از دولت بزرگترین ناتوانی ارائه دهندگان خدمات صدا زنگ هشدار آنها در حال اجرا از پول نقد و ممکن است قادر به زنده ماندن تابستان بدون بودجه اضطراری. آنها در حال حمایت از قانونی که آنها را به 30 میلیون دلار در کمک های مالی دولت به شناور باقی می ماند تا زمانی که COVID-19 محدودیت ها برداشته و این مراکز می تواند به طور کامل بازگشایی شده است. یک بسته امداد گذشت مینه سوتا در مجلس سنا در جلسه ویژه با 67-0 رای اما هرگز به رای دادن در خانه.

“ما تمام معلولیت های بخش خدمات در آستانه فروپاشی” هشدار داد که نیروهای کموله ، جیم Abeler رئیس خدمات انسانی اصلاحات مالی و سیاست های کمیته برگزار شد که در این جلسه.

در بسیاری از جوامع روستایی روز ارائه دهندگان خدمات عمده مراکز و فعالیت است. آنها شاتل مردم و از کار و فعالیت در جامعه و ارائه یک مقصد در طول روز برای کسانی که با معلولیت شدید که ممکن است در غیر این صورت جدا شود در گروه خانه. در سال های اخیر تحت فشار از دادگاه و تنظیم کننده فدرال آنها را آغاز کرده اند ارائه بیشتر و حرفه ای و خدمات.

در عین حال بسیاری از ارائه دهندگان شده اند خونریزی نقدی از اواخر ماه مارس زمانی که فدرال ارشاد محدود گردهمایی برای جلوگیری از گسترش ویروس. بعد و مراکز اشتغال در نظر گرفته شد به ویژه آسیب پذیر: مردم تعامل در محیط های بسته برای مدت طولانی. نیز وجود دارد ترس است که می تواند گسترش عفونت به گروه خود را در خانه به طور بالقوه در معرض بیشتر مردم در محیطهای بسته.

در گاهی اوقات احساسی شهادت پنج شنبه یکی از غیر انتفاعی های اجرایی پس از دیگری توضیح داد که چگونه coronavirus حال ویران عملیات خود را در نتیجه شش رقم ماهانه زیان اخراج و به سرعت در حال تخلیه ذخایر نقدی. بسیاری از ابراز نا امیدی است که بیش از سه سال به همه گیر دولت از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz بود نه جلو آمده هر چه زودتر با یک بسته نجات.

در یک نقطه Abeler دست تکان دادند یک کپی از امداد لایحه در هوا و خواست Walz به امضای یک فرمان اجرایی تصویب این پول است.

“فرماندار Walz می شه لطفا نجات ناتوانی بخش خدمات در مینه سوتا?” Abeler پرسید. “این فقط خیلی فوری. مشتریان به معنای واقعی کلمه رشد خواهد کرد. … برخی از مردم خواهد مرد.”

سحر Lamping مدیر اجرایی Floodwood خدمات و آموزش, Inc., در روز و اشتغال ارائه دهنده حدود 40 مایلی غرب Duluth گفت: درآمد ماهانه کاهش یافت 95% از همه گیری آغاز شد. بدون بودجه اضطراری برنامه ای است که در خدمت حدود 60 بزرگسالان با معلولیت خواهد اجرا از پول نقد و مجبور به بستن در ظرف شش هفته.

“گذشته بیش از 43 سال [Floodwood خدمات و آموزش] دهکدهای اب و هوای برخی از زمان به چالش کشیدن اما هیچ شده اند به عنوان چالش یا ویرانگر به عنوان بحران کنونی” Lamping گفت: خفگی در هنگام شهادت او. “مگر اینکه برنامه های ما دریافت کمک مالی اضطراری به زودی ما خواهد شد.”

خدمات انسانی کمیسر Jodi Harpstead روز پنجشنبه گفت که او شده است صحبت کردن با روز ارائه دهندگان خدمات برای پیدا کردن راه های خلاق است که می تواند خدمات ارائه شده بدون خطر گسترش بیشتر بگیرد. این شامل اجازه می دهد خدمات ارائه می شود از راه دور از طریق تلفن یا ویدئو کنفرانس. او با اشاره به این که کار پشتیبانی خدمات برای افراد معلول که در حال کار در جامعه باقی مانده اند باز است.

“من باقی مانده متمرکز در طول این زمان در چرخش است که شماره گیری به عنوان بسیاری به عنوان محتاطانه داده شده خطرات بهداشتی به ارائه دهندگان خدمات در خدمت افراد معلول آنها پشتیبانی” Harpstead گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

اوایل این ماه وزارت خدمات انسانی صادر شده اصلاح قوانین مجوز اجازه می دهد بعد از ارائه دهندگان خدمات به بازگشایی ارائه آنها محدود به اشغال نیمی از ظرفیت خود و ارائه خدمات در کوتاه سه ساعته شیفت برای کاهش قرار گرفتن در معرض.

در عین حال به عنوان یک اضافی احتیاط ایمنی افرادی که زندگی می کنند در خانه ها و دیگر جمع امکانات مراقبت بودند و هنوز هم ممنوع از حضور در روز فعالیت مراکز; تنها کسانی که زندگی می کنند در خانه های خود و یا با اعضای خانواده اجازه داده شد در. به عنوان یک نتیجه بسیاری از بعد مراکز هنوز هم در کمتر از 20 درصد ظرفیت است.

با درآمد تهی روز ارائه دهندگان خدمات از Fairmont, Minn., در نزدیکی آیووا مرز به محدوده آهن در حال ریختن کارکنان اغلب توسط صدها نفر. اواخر ماه گذشته منکیتو مبتنی بر MRCI Inc., یکی از این ایالت روز خدمات اپراتورها آغاز دائم اخراج از 300 کارکنان در آن هفت مکان با استناد به “کسب و کار پیش بینی نشده شرایط با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس.”

ایالت بیش از 3,600 کارکنان از بعد اشتغال و ارائه دهندگان خدمات گذاشته شده یا furloughed از همه گیری آغاز شد و با توجه به تعداد مینه سوتا سازمان برای Habilitation و توانبخشی.

“ما در یک جهان صدمه دیده است” گفت: شکایت Eisenmenger, مدیر اجرایی, مرحله, Inc., فراهم می کند که اشتغال خدمات پشتیبانی به حدود 100 نفر معلول در جنوب ایالت مینه سوتا. او گفت: سازمان در حال حاضر furloughed بسیاری از کارکنان خود را و شروع به کشف راه هایی برای از بین بردن عملیات خود را.

بسیاری از والدین از مردم با مهم معلولیت گفت: آنها از ترس فرزندان خود را خواهد شد که هیچ برنامه های برای بازگشت به زمانی که این بیماری همه گیر در نهایت فروکش.

ملیسا جناح از بلومینگتون گفت که او تبدیل شده است به طور فزاینده ای نگران عاطفی و جسمانی از 24 سال پس از روز خود را برنامه به حالت تعلیق عملیات بر روی 17 مارس است.

هر روز صبح او را با دقت آماده کردن کوله پشتی خود و صبر در لابی برای برنامه روز ون که اغلب او را به گردش در جامعه است. زمانی که برنامه بسته شد خیلی ناراحت پارگی در روال خود را که او بارها و بارها ضرب دیده سر خود در برابر دیوار از گروه خود, خانه, شکستن بینی خود را.

در حال حاضر او پسر است و هیچ جایی برای رفتن در طول روز به جز پیاده روی در اطراف محیط از گروه خود در Plymouth مادرش گفت:.

“این یک وضعیت آسیب زا برای کسی مثل پسر من که رشد اجتماعی” جناح گفت. “شما با قرار دادن یک پایان ناگهانی به همه چیز می دانند و آنها لازم نیست که توانایی درک چرا.”

توییتر: @chrisserres

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>