یک ماه پس از جورج فلوید مرگ, مینیاپولیس, مبارزات با هم پیوسته بحران

یک ماه پس از جورج فلوید کشته شد مینیاپولیس پلیس این شهرستان می یابد خود را در یک بحث بیش نژادی و بی عدالتی به عنوان رهبران نگاهی به هر دو بازسازی اجرای قانون و پاسخ به شیوع خشونت در خیابان.

اضافه کردن به این گونه است که یک ضربه به شهرستان امور مالی رانده شده توسط coronavirus همه گیر بالا بردن سوال که آیا منابع در دسترس خواهد بود به کوه نوع مقیاس بزرگ تغییر بسیاری در این شهرستان را پیش بینی.

پس از فلوید مرگ یک نسل-طولانی بحث در مورد نحوه اجرای مینیاپولیس پلیس بخش هایش از نو. اما به عنوان رهبران شهر به نوبه خود از یک بحران به بعد آن را کمتر از برخی که آیا بتن تحول تغییر تحویل داده می شود — به خصوص برای مردم بسیار از رنگ به خصوص ساکنان سیاه که احساس فشار های اخیر شرایط اضطراری.

“این رفتن به یک فرهنگ برخورد و آن باقی مانده است دیده می شود که در حال رفتن به بیرون می آیند در بالای” گفت: میشل ناخالص محلی جمهور جوامع متحد علیه خشونت پلیس. رئیس هدف او گفت: “باید “برای پاک کردن خودمان از نژادپرستی است.”

مینیاپولیس اداره پلیس شده است مستند به استفاده از نیروی نامتناسب در ساکنان. آتشین شورش زیر فلوید مرگ بودند متمرکز در محله شناخته شده برای پر جنب و جوش جوامع مهاجر. در حالی که پر جمعیتی ضعف نیست و در عین حال در دسترس بسیاری از تیراندازی در حال حاضر فاکتورها باعث ایجاد پلاک در این شهرستان اتفاق می افتد در مناطق که در آن مردم از رنگ زندگی می کنند. دولت و مقامات بهداشتی می گویند سیاه و اسپانیایی Minnesotans آلوده شده اند با کروناویروس در صورت نامتناسبی بالا نرخ انعکاس ملی روند.

“ما به عنوان شهرستان, کارکنان, روزانه نگه داشتن اولویت از آن جوامع و نه فقط در ذهن ما اما در قلب ما” شهر هماهنگ شده را علامت تکبر گفت: در یک گسترده کنفرانس خبری در روز پنج شنبه در یک ماه سالگرد فلوید مرگ است.

تلاش برای اصلاح مینیاپولیس اداره پلیس طولانی تا قبل فلوید مرگ است. رهبران گروه ارائه آموزش های اضافی. آنها سعی کردند با مخلوط موفقیت به تنوع نیروی خود را.

وزارت مینه سوتا حقوق بشر در افغانستان در حال بررسی مینیاپولیس اداره پلیس در پی فلوید مرگ است. شهر و دولت مذاکره یک معامله به ممنوعیت ماموران با استفاده از chokeholds و گردن محدودیت برای تقویت نیاز به مداخله در نیروی بیش از حد موارد و افزایش شفافیت در برخی از پلیس نظم و انضباط موارد است.

شرایط اضافی خواهد شد به احتمال زیاد درهم در دادگاه در هفته آینده و شهرستان ارسال به دولت یک لیست از قوانین است که به آن معتقد است مانع از اصلاح آن تلاش.

برخی از پلیس فعالان اصلاحات نگرانی در مورد اینکه آیا دولت عمل خواهد کرد. قوه مقننه در سمت چپ یک جلسه ویژه این آخر هفته بدون تصویب اقدامات برای افزایش آموزش و تغییر داوری در میان طرح های دیگر.

در حالی که دولت بررسی درآمد حاصل اعضای شورای شهر در حال بحث چگونه به تغییر بخش.

نه اعضای شورای شهر قول داد در اوایل این ماه به “آغاز روند پایان دادن به” مینیاپولیس اداره پلیس. روز جمعه آنها در حال برنامه ریزی برای در نظر گرفتن یک اندازه گیری است که نمی خواهد از بین بردن police اما محل آنها را در زیر چتر یک جامعه بزرگتر ایمنی و پیشگیری از خشونت گروه. این اقدام در نهایت نیاز به تایید از رای دهندگان.

بسیاری از شهرستانها که کاهش نیروهای پلیس نیز افزایش بودجه برای خدمات اجتماعی و پیشگیری از خشونت در برنامه های. اما این بیماری همه گیر کوروناویروس چپ این شهرستان با کمبود حدود 165 میلیون.

زمان پیشگیری از خشونت تلاش های, تلاش برای نگه دارید تا با افزایش دهیم که در سمت چپ بیش از 100 نفر مجروح فلوید پس از مرگ است.

ساشا پنبه مدیر شهرستان را از خشونت پیشگیری وجود دارد گفت: برنامه ریزی برای جلسات اضطراری با برخی از گروه های جامعه و افزایش تلاش برای دیدار با قربانیان گلوله که به سطح یک مراکز تروما.

پنبه می گوید او معتقد است عوامل متعددی در حال کمک به خشونت است. برخی از آن به نظر می رسد تلافی جویانه او گفت:. او اشاره کرد که برخی از مشاغل از دست رفته در طول همه گیر و ناآرامی و آنها “احساس یک سطح عمیق ناامیدی” و دیگران بودند آزاد شده از زندان و یا زندان “در تسریع سرعت” با توجه به بحران.

“ما واقعا احساس می کنید مانند این است که یک طوفان کامل” او گفت:.

در حالی که این شهر به مقابله با بحران های آن را به دنبال کمک از دولت های ایالتی و فدرال — هر دو برای پوشش خود هزینه ها و کمک به صاحبان کسب و کار محلی که تلاش برای اولین بار با همه گیر مربوط به تعطیلی و سپس با تخریب در طول ناآرامی.

این شهر هنوز هم tallying خسارت وارده فلوید پس از مرگ است. از روز شنبه آن را می دانستند از بیش از 1000 مغازه که آسیب دیده شده است. از آن 53 ساختمان تخریب شد.

بسیاری از آنها واقع در خیابان دریاچه شناخته شده برای آن مهاجر متعلق به کسب و کار. هر چند نمی کانون شورش غرب برادوی, سایت های اخیر برخی حوادث نیز شاهد یک رشته از کسب و کار غارت شده و یا آسیب دیده است.

مقامات شهرستان در حال کار با دولت و Hennepin شهرستان به دنبال فاجعه اظهارات. یکی بپرسید سازمان مدیریت اضطراری فدرال برای کمک به تعمیر زیرساخت های عمومی و دیگر باز می شود تا یک وام کوچک استخر برای کسب و کار.

تصمیم گیری در مورد فدرال کمک برای کمک به شورش بازیابی شده اند متناقض در گذشته است. برای تقویت خود را در مورد مسئولان شهرستان درخواست صاحبان کسب و کار به گزارش ضرر و زیان خود را به خصوص آنهایی هستند که نه تحت پوشش کامل بیمه.

آنها به عنوان حرکت به جلو مسئولان شهرستان قول داده اند که شامل جوامع از رنگ در بازیابی — و به فشار همتایان خود در سطح دولت برای تغییرات در قوانین به امید کاهش نابرابری در هر دو پلیس و دیگر جنبه های زندگی است.

“من می توانم صحبت می کنند برای چه در این قانونگذاران ذهن” گفت: Velma Korbel, مدیر, مینیاپولیس,’ گروه حقوق مدنی, وقتی پرسیده شد که در مورد چشم انداز برای پلیس اصلاحات. “اما من می توانم به شما بگویم که در حال حاضر در حال حاضر است و من فکر می کنم همه ما درک ضرورت به ایجاد تغییرات خواستار جامعه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de