حریم خصوصی و مسائل مربوط به فن آوری سرکوب بالقوه برای COVID-19 ردیابی برنامه های

Category: کیمیا | No comments

مبارزات توسط HealthPartners به COVID-19 وردپرس برنامه گسترده ای با استفاده از منعکس کردن مشکلات با استفاده از دستگاه تلفن همراه فن آوری برای ردیابی این دوره از بیماری همه گیر در سراسر ایالات متحده

به بلومینگتون مبتنی بر سیستم بهداشت و درمان راه اندازی شد SafeDistance در مارس 17, تکیه زیادی روی کاربران را به ورودی اطلاعات است که می تواند نشان می دهد سطح خطر COVID-19 به محله. و آن را کار کرده است بیش از حد با کاربران ناشناس گزارش زمانی که آنها باید علائم تنفسی و برنامه پس از آن شناسایی محله های خود را به عنوان مناطق در معرض خطر برای دیگران.

“با این crowdsourced داده ها شما می توانید … جلوتر و بیشتر اخباری که در آن همه چیز در حال رفتن برای توسعه” گفت: Brian Krohn یک توسعه دهنده در منطق مدرن که ایجاد SafeDistance.

جذب رنج می برد هر چند که HealthPartners رد شد اجازه ارائه برنامه در فروشگاه Google Play برای گوشی های آندروید. گوگل تایید مورد نیاز از برنامه های مینه سوتا وزارت بهداشت بود که نگرانی هایی است که آن را ایجاد امنیت کاذب برای افرادی که نیست در معرض خطر مناطق گفت: دکتر بیورن Westgard یک ER پزشک و سلامت جامعه محقق در HealthPartners موسسه.

همه چیز از نگرانی های حریم خصوصی برای رقابت به مسائل فنی باید آهسته پذيرش همراه COVID-19 ردیابی تکنولوژی در ایالات متحده با وجود مطالعات نشان می دهد که آن را کمک به شناسایی بیشتر موارد از بیماری های عفونی در چین و دیگر کشورهای آسیایی و اخیر آن تصویب توسط کشورهای دموکراتیک در اروپا است. مینه سوتا مقامات فقط شروع به در نظر گرفتن این روش ردیابی.

تکنولوژی به عنوان یک نتیجه انجام داده است کمی برای حمایت از این فرد بر روند از تماس با ردیابی که توسط مقامات بهداشتی شناسایی فوری اطلاعات تماس مردم با COVID-19 که ممکن است در معرض ویروس.

مینه سوتا وزارت بهداشت دارای شبکه ای از صدها تماس با ردیاب از جمله کارگران شهرستان و داوطلبان از شرکت های بیمه برای انجام این تحقیقات و سعی کنید به شناسایی افرادی که نیاز به قرنطینه می شود و به دلیل مواجهه با ویروس.

در سراسر کشور, و مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری به نام برای 100.000 تماس با ردیاب بیش از سه برابر زمان عرضه است.

مینه سوتا به گزارش روز پنج شنبه نه مرگ و میر و 365 آزمایشگاه تایید موارد COVID-19 آوردن ایالت در مجموع تا کنون در این بیماری همه گیر به 1,406 مرگ و میر و 34,123 موارد است. حدود 30 درصد از تحقیقات در حال قادر به شناسایی این منابع از عفونت رخ می دهد که در جوامع است که نگران کننده برای مقامات بهداشت زیرا به این معنی است که ویروس در حال گسترش است فراتر از توانایی خود را برای پیگیری و از آن داشته باشد.

برنامه می تواند کمک به

یک برنامه ردیاب تلفن همراه “است و نه یک جایگزین برای دستی, تماس, ردیابی, اما آن کمک خواهد کرد” گفت: Shashi Shekhar یک علوم کامپیوتر استاد دانشگاه مینه سوتا است. “در چین آنها نشان می دهد که با گوشی های هوشمند آنها کشف بسیاری از موارد بیشتر از آنها می تواند با دستی تماس با ردیابی به تنهایی.”

آلمان پرده برداری از یک ردیاب برنامه در اواسط ماه ژوئن با استفاده از سیستم عامل است که اپل و گوگل جمعی ایجاد و فعال در دستگاه های تلفن همراه خود. (بررسی خود اپل گوشی های بهداشتی تنظیمات حریم خصوصی برای دیدن اگر COVID-19 قرار گرفتن در معرض از ویژگی های اضافه شده است. آن خوش خیم است مگر اینکه شما دانلود برنامه آن را فعال کنید.)

اپل و گوگل سیستم عامل مبتنی بر تکنولوژی بلوتوث که می توانید شناسایی که دو نرم افزار کاربران با صرف 15 دقیقه نزدیک به هم. اگر یکی از به پایان می رسد تا رنج COVID-19 تحرک داده ها را می توان مورد استفاده برای شناسایی و هشدار به دیگران با قرار گرفتن در معرض خطرات.

یک نظرسنجی در این ماه در آلمان نشان داد یکی از مشکلات ، بیش از نیمی از پاسخ دهندگان یا ندارد یک تلفن و یا نمی خواهید به استفاده از نرم افزار ردیابی.

CDC ارائه کرده است گسترده به راهنمایی متحده در استفاده از برنامه های ردیابی اما یک مقام ارشد با آژانس فدرال روز پنجشنبه گفت که عدم بهره کاهش پذیرش است.

“یکی از چالش هایی شده است تمایل اعضای عمومی به استفاده از این دستگاه گفت: دکتر جی ساقی CDC معاون مدیر برای بیماری های عفونی. “آن را تا به بسیاری از وعده. این شهر همچنین دارای بسیاری از چالش است.”

داکوتای شمالی است که در میان اولین متحده به تلاش برای توسعه یک برنامه با استفاده از گوگل و اپل سیستم عامل برای شناسایی افرادی که در نزدیک پیگیر تماس با دیگران که COVID-19.

قبل از این که دولت این بهار repurposed فن آوری تلفن همراه است که مرتبط با طرفداران ایالتی داکوتای شمالی گاومیش کوهان دار امریکایی فوتبال به یک برنامه برای پیدا کردن افراد در معرض خطر برای COVID-19 قرار گرفتن در معرض. این برنامه به نام مراقبت از 19 با استفاده از فن آوری GPS برای ضبط جنبش مردم. اگر مردم تست مثبت برای COVID-19, دولت, تماس با ردیاب تماس بگیرید و از آنها بخواهید برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات محل از برنامه.

“من می توانید دسترسی به برنامه و استفاده از آن به عنوان یک یادآوری است که ‘Oh yeah این روز من رفت و به دیدار مادر بزرگ من بود و این که در طول برنامه به طور بالقوه عفونی دوره’ ” گفت: میشل Dethloff یک بیماری عفونی, مدیر برنامه, برای, North Dakota وزارت بهداشت.

نسل بعدی مراقبت 19 برنامه ها د-شناسایی حرکت داده ها را به یک پورتال به طوری که مردم می تواند هشدار داد اگر آنها به حال شده است در نزدیکی به دیگران مبتلا COVID-19.

تا کنون بیش از 35 ، 000 نفر را به استفاده از مراقبت 19, نمایندگی کمتر از 5 درصد از داکوتای شمالی جمعیت.

نگرانی های حریم خصوصی

حریم خصوصی شده است به یک نگرانی عمده حتی برای برنامه های مانند مراقبت از 19 است که تنها به حفظ اطلاعات محل GPS برای 14 روز و ردیابی افراد با کد کاربری به جای نام.

“این COVID-19 بحران شتاب اخیر پیشرفت بزرگ تکنولوژی’ طرح برای گرفتن خصوصی داده های سلامت از بیماران آمریکایی” گفت: Twila Brase از شهروندان در شورای سلامت, آزادی, St. Paul مبتنی بر حفظ حریم خصوصی وکالت ،

در بیانیه روز شنبه, مینه سوتا, این خدمات اعلام کرده است که در بررسی راه هایی برای استفاده از دستگاه های تلفن همراه برای محافظت از مردم از COVID-19 اما “نیست کاوش استفاده از هر گونه GPS مبتنی بر فن آوری و یا هر تکنولوژی که تصرف محل سکونت تاریخچه و یا شخصا-شناسایی اطلاعات.”

در حالی که جمهوری خواهان تمایل به نفع حفظ حریم خصوصی محدودیت های برخی از اولین برنامه های پدید آمده در کشور با فرمانداران محافظه کار — وزن حریم خصوصی تجارت آف در برابر پتانسیل برای نرم افزار برای محدود کردن گسترش COVID-19 بدون لحاظ اقتصادی آسیب رساندن و یا خاموش کردن کسب و کار.

تو را Shekhar گفت: استفاده از این برنامه ها توسط کشورهای موجه به نظر می رسد در میان همه گیر و نه این که متفاوت از اورژانس و کهربا هشدار متوجه می شود که سازمان های دولتی در حال حاضر ارسال به مردم از طریق دستگاه های تلفن همراه خود بدون مستقیم خود را رضایت.

دانه های تلفن همراه داده های تلفن نیز استفاده می شود به رتبه متحده در COVID-19 پاسخ. شرکت ها می توانند اندازه گیری میان stay-at-home سفارشات چگونه دور از خانه مردم در حال سفر و چگونه بسیاری از سفرهای آنها در حال ساخت است.

مینه سوتا آنلاین COVID-19 داشبورد شامل برخی از این تلفن همراه داده ها در حال حاضر نشان می دهد که سفر سطوح در حال بازگشت به حالت عادی پس از پایان یک ایالت اقامت در خانه سفارش در 18 مه و بازگشایی کسب و کار و رستوران ها در ماه ژوئن.

کاربران HealthPartners’ SafeDistance برنامه ادامه خواهد داد به ارسال داده ها نشان می دهد سطح محلی بیماری خطرات. این برنامه در دسترس است برای گوشی های اپل.

برنامه توسعه دهندگان نیز در گفتگو با کالج ها و موسسات بزرگ است که می تواند با استفاده از ردیابی برای شناسایی سطوح خطر در محوطه دانشگاه.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>