فشار به ‘پایان’ مینیاپولیس اداره پلیس می تواند نگه داشتن افسران

Category: کیمیا | No comments

کمتر از سه هفته پس از آنها وعده داده شده برای شروع کار بر روی “پایان” مینیاپولیس اداره پلیس برخی از اعضای شورای شهر تحت فشار قرار دادند به جلو یک پیشنهاد است که هنوز هم می تواند شامل افسران.

در طی یک جلسه در صبح روز جمعه این شورا رای به پیشبرد یک پیشنهاد است که ایجاد یک بخش جدید از امنیت جامعه و پیشگیری از خشونت. که در آن وجود دارد می تواند یک بخش از اجرای قانون خدمات است که هنوز هم شامل “مجوز افسران پلیس.”

رئیس شورای لیزا بندر توصیف این پیشنهاد به عنوان “یک گام در جهت ایجاد ایمنی برای هر ساکن شهرستان ما است.”

“این یک تغییر ساختاری,” بندر گفت: “که اجازه می دهد تا ما را به سرمایه گذاری در یک رویکرد جامع برای ایمنی و با استفاده از شواهد مبتنی بر استراتژی با استفاده از استعداد و تخصص کارکنان ما از همه رشته های مختلف با انواع مختلف از تجربه است.”

برای این تغییر اتفاق می افتد, این شهرستان که نیاز به تغییر آن منشور که به عنوان قانون اساسی آن — و این امر نیاز به تصویب از رای دهندگان. اعضای شورا در حال استفاده از متعارف تسریع فرآیند به عنوان آنها به دنبال به دست آوردن اندازه گیری در انتخابات ماه نوامبر.

مینیاپولیس منشور نیاز به شورای شهر به “صندوق یک نیروی پلیس از حداقل 0.0017 کارکنان در هر ساکن و ارائه برای آن دسته از کارکنان جبران.” بر اساس آخرین اطلاعات سرشماری که مقدار به حدود 730 کارکنان پلیس. این گروه تا به حال 892 سوگند افسران و 175 غیر سوگند کارکنان در آغاز ماه است.

در زمان عادی منشور اصلاحات در نظر گرفته بود در طی چند ماه. این شورا را در نظر بگیرید که آیا به ارسال این موضوع به منشور کمیسیون که به توصیه و سپس رئیسجمهوری ترکیه در مورد اینکه آیا برای ارسال پیشنهاد به رای گیری. شهردار یعقوب فری همچنین نیاز به تایید یا وتو ارسال آن به رای دهندگان.

اما با یک Aug. 21 مهلت ارسال اقلام به انتخابات این شهرستان در حال حرکت رو به جلو در نادر تسریع برنامه که شامل فقط یک جلسه عمومی. اصلاح معرفی شد جمعه صبح خواهد شد و در حال حاضر حرکت می کند قبل از هر دو شورا و منشور کمیسیون به طور همزمان. آن را بلافاصله روشن نیست که آیا یک فرآیند مشابه تا کنون قبلا استناد شده است.

منشور اصلاح شد نوشته شده توسط اعضای شورای ارمیا الیسون الندرا کانو طب گوردون استیو فلچر و بندر. هر پنج شرکت کننده در یک رویداد در Powderhorn پارک در اوایل این ماه که در آن آنها وعده داده شده به کار به سمت پایان دادن به اداره پلیس.

“دهه پلیس تلاش اصلاحات ثابت کرده است که مینیاپولیس اداره پلیس نمیتواند اصلاح شود و هرگز برای اقدامات خود پاسخگو” این گروه گفت: در یک بیانیه مشترک ارائه شده با چهار بیشتر همکاران در شورا. “ما امروز در اینجا به آغاز روند پایان دادن به مینیاپولیس اداره پلیس و ایجاد یک مدل فرآیندی برای کشت ایمنی در مینیاپولیس.”

اعضای این شورا نوشت که منشور اصلاح انتظار می رود به بحث در مورد آن در یک کنفرانس خبری در روز جمعه بعد از ظهر.

حتی قبل از این شورا رای به ادامه و با توجه به اصلاح برخی از گروه های اجتماعی بودند سوال آن است. استیو Cramer, رئيس جمهور و مدیر عامل مرکز شهر, مینیاپولیس, شورای, گفت که او ترس آن را نمی کند طرح یک طرح فراگیر برای ارزیابی مجدد امنیت عمومی و به جای آن اگر “فقط یک نام جدید برای یک گروه است.”

 

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>