رپ Huey مرده در 31 بنا به گزارش شات در سنت لوئیس


Rapper Huey performs onstage during MTV’s “Total Request Live” Wednesday, June 27, 2007, in New York.

رپ Huey انجام روی صحنه در طول MTV را “مجموع درخواست زنده” چهارشنبه 27 ژوئن 2007 در نیویورک است.
عکس: Jason DeCrow (AP)

لارنس فرانک جونیور شناخته شده به عنوان رپر Huey, درگذشت , در سن 31. این Kinloch Mo. مادری بود و بنا به گزارش ها به ضرب گلوله کشته و پنج شنبه شب.

تبلیغات

فاکس St. Louis گزارش:

تیراندازی اتفاق افتاده است فقط قبل از 11:00 p. m. در مقابل یک خانه در 8100 بلوک مارتین لوتر کینگ بلوار نزدیکی Mable خیابان در Kinloch. به گفته پلیس Huey که نام واقعی لارنس فرانک وارد یک بیمارستان محلی مبتلا به زخم گلوله. او مرده و در مدت کوتاهی پس از ورود خود را.

پس از تحقیقات بیشتر پلیس مشخص شد قربانی دیگری از همان تیراندازی وارد شده بود در اداره پلیس فرگوسن با زخم گلوله. او گرفته شده بود به یک منطقه بیمارستان و درمان برای صدمات خود را. او انتظار می رود برای زنده ماندن.

تبلیغات

که قبلا شناخته شده به عنوان کودک Huey های رپ متولد ژانویه 1, 1989 و بهترین و شناخته شده برای خود را ضربه اولین تک, “پاپ, قفل و رها کردن آن است.” Huey اصل امضا به سوابق کلمات بیهوده و احمقانه و اولین آلبوم خود را کاغذ نوت بوک در سال 2007 منتشر شد.

“من همیشه رپ در مورد زندگی من” Huey یک بار گفت: در سال 2010 مصاحبه برای ترویج آلبوم رستگاری. “این که آیا آن خاطرات و یا چیزهایی که امروز در جریان است که بخش بزرگی از موسیقی من. که یکی از بهترین چیزهایی که من می توانید انجام دهید این است که حقیقت را بگویید.”

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

طرفداران و هم در زمان به توییتر برای ابراز غم و اندوه خود رامدت کوتاهی پس از خبر غم انگیز.

تبلیغات

تبلیغات

Huey است جان سالم توسط 13-year-old daughter. بقیه در قدرت Huey.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de