سلطنتی و Oratorial: Meghan و هری دنبال کنند’ قدم به قدم با زبان عمومی مقابله

Category: کیمیا | No comments


Prince Harry, Duke of Sussex, and Meghan, Duchess of Sussex attend the Commonwealth Day Service 2020 on March 09, 2020, in London, England.

هری پاتر و شاهزاده دوک ساسکس و مگان, Duchess of Sussex حضور مشترک المنافع روز خدمات 2020 در مارس 09, 2020, در, لندن, انگلستان.
عکس: Chris Jackson (گتی ایماژ)

برای شما سلطنتی ناظران تعجب کنید که چگونه دوک و دوشس ساسکس خواهد خود را حفظ استاندارد زندگی پس از پله پایین به عنوان ارشد خانواده سلطنتی یک معامله ممکن است ارائه پاسخ و آن را تا به ریاست جمهوری مهر تایید. (و برای کسانی از شما که نمی تواند مراقبت کمتر از یک روز پر برکت. این است که نه برای شما و نه ما اهمیتی نمی دهند که شما اهمیتی نمی دهند.)

تبلیغات

با توجه به غرور نمایشگاهپرنس هری, و Meghan Markle فقط امضا با درستی به نام هری واکر آژانس, که, با توجه به وب سایت خود را است “جهان پیشرو سخنرانان اداره است.” بالا مشخصات آژانس قطعا دارای برخی از ترین در جهان در تقاضا سخنرانان از جمله بیل و هیلاری کلینتون, Stacey آبرامز, Al Gore, شکیل اونیل, ونوس ویلیامز و تایلر پری (که در بورلی هیلز خانه کشیش به Sussexes گزارش در حال حاضر اقامت). و شاید قابل توجه ترین به زوج سلطنتی, باراک و میشل اوباما نیز در اداره فهرستی گزارش ساخت “میلیون ها دلار از طریق سودآور زبان عمومی درگیری بیش از سال است.”

به عنوان Vanity Fair گزارش:

هری و مگان گفته می شود به دنبال اوباما’ مدل کسب و کار به عنوان الهام بخش برای خود و صحبت های عمومی است که به احتمال زیاد کلید برای آینده خود درآمد… پس از ورود به لس آنجلس آنها را به دست آورده یک پنی انتخاب به جای تمرکز بر روی خود را به موسسات خیریه و Covid-19 پاسخ کار می کنند. ثبت نام با هری واکر آژانس خود را برای اولین بار اصلی حرکت و قوی اشاره کرد که ما به زودی دیدن و شنیدن بیشتر از زوج سلطنتی.

تبلیغات

که درآمد ارزیابی نیست و کاملا دقیق از Meghan گزارش اهدا, او به احتمال زیاد قابل توجه هزینه برای ابراز دیزنی فیل مستند به فیل بدون مرز. اما گذشته از هر دو بودن چاشنی زبان عمومی (و مگان یک بازیگر سابق) پرفروشترین سلطنتی شرح حال اندرو مورتون می گوید Vanity Fair زن و شوهر این است که “ترین بلیط در هالیوود” در حال حاضر و پیش بینی آنها را به سرعت کسب “صدها هزار دلار هم از طریق زبان عمومی و ملاقات و خوش آمد می گوید.” و اگر پاسخ به Meghan اخیر قلبی سیاه و سفید زندگی می کند توجه به مضمون سخنرانی هر گونه نشانه بدون شک او می تواند در تقاضا بالا است.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

از آنجا که وجود دارد نیز بی اساس rumblings در این هفته (همچنین از طریق Vanity Fair) که اخیر نژادی قیام الهام گرفته اند Meghan به نظر سیاسی اجرا در برخی از نقطه (شاید حتی با آرمان های ریاست جمهوری) ، Sussexes ممکن است طرح به دنبال اوباما قدم به قدم حتی نزدیک تر از ما گمان می کنند—با استقبال جنسیتی نقش وارونه از زن و شوهر است که در حال حاضر در Meghan کشور است. در حال حاضر ما نمی شرط دیدن نام او در هر برگه های رای, اما آن را نمی خواهد اولین بار یک بازیگر راه اندازی موفقیت آمیز فعالیت های سیاسی—و هری بدون شک بسیار عالی آقا اول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>