برخی از بازیکنان در دوقلوها سازمان باید آزمایش مثبت برای COVID-19

Category: کیمیا | No comments

“چند” مینه سوتا دوقلوها بازیکنان و جزئی leaguers باید آزمایش مثبت برای COVID-19 بیش از گذشته چند روز رئيس جمهور از بیس بال عملیات Derek Falvey گفت: پنج شنبه. هیچ کدام به واقع در مینیاپولیس و یا این تیم را بهار ستاد در فورت مایرز, Fla., اما تحت آزمایش پس از اینکه در مجاورت فرد دیگری که تست مثبت است.

Falvey صحبت کردن در یک تماس تصویری با دوقلوها خبرنگاران نیست نام بازیکن و یا مشخص کردن تعداد دقیق اما گفت که حداقل یک عضو از 60-مرد فهرستی از بازیکنان انتظار می رود به گزارش هدف زمینه چهارشنبه آینده برای پیش فصل اردوگاه. بازیکنان که تست مثبت — بیش از یک نشان داد هیچ نشانه ای از ویروس در حال حاضر تحت قرنطینه و نمی خواهد به تیم ملحق شوند تا آنها عبور MLB سلامت پروتکل های که نیاز به دو تست منفی.

هیچ غیر از بازی اعضای هیات آزمایش مثبت به تیم دانش Falvey گفت.

چند تن از اعضای این فیلیز Blue Jays و یانکی ها نیز آزمایش مثبت در روزهای اخیر و اردوگاه های آموزشی در فلوریدا و آریزونا بسته شده توسط MLB تا زمانی که می توان آنها را کاملا تمیز.

دوقلوها شروع خواهد شد آماده سازی برای 60-بازی فصل که شروع می شود در جولای 23 یا 24 با موج دوم بهار “آموزش” در هدف حوزه در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>