دادگاه عالی اجازه می دهد تا CBSE به انصراف از هیئت مدیره امتحانات تصویب جدید مارک طرح

دیوان عالی کشور روز جمعه مجاز مرکز و CBSE به لغو باقی مانده هیئت مدیره امتحانات با توجه به COVID-19 همه گیر داد و متهور به آن طرح به جایزه علائم به دانش آموزان برای لغو مقالات برنامه ریزی شده برگزار می شود در ماه جولای.

یک نیمکت از قضات A M Khanwilkar دینش Maheshwari و Sanjiv Khanna مجاز CBSE به موضوع اطلاع رسانی برای لغو امتحانات.

وکیل عمومی Tushar مهتا ظاهر می شود برای مرکز و CBSE گفت که ارزیابی طرح خواهد شد در نظر گرفتن نمرات به دست آمده توسط دانش آموزان در آخرین سه مقاله از امتحانات هیئت مدیره.

هر دو CBSE و ICSE گفت: دادگاه بالا که نتایج از کلاس X و XII امتحانات هیئت مدیره می تواند اعلام کرد تا اواسط ماه جولای.

دادگاه بالا بود شنیدن درخواست به دنبال تسکین از جمله انداختن باقی مانده امتحانات کلاس 12 برنامه ریزی شده از ژوئیه 1 تا 15, از نظر افزایش تعداد COVID-19 موارد است. مشابه امداد شد به دنبال ICSE هیئت مدیره نیز می باشد.

CBSE مدیره نتایج آزمون به خارج توسط جولای 15

در ضمن CBSE همچنین اعلام کرد که نتایج به صورت کلاس 10 و 12 امتحانات اعلام خواهد شد در ژوئیه 15.

با توجه به آزمون کنترل Sanyam Bhardwaj این امتحانات که در انتظار با توجه به COVID-19 وضعیت لغو شده اند.

“نتایج خواهد شد در حال حاضر اعلام شده زیر جایگزین ارزیابی طرح. کلاس 12 دانش آموزان را دریافت کنید یک گزینه به نظر می رسد برای امتحانات بعد به بهبود نمره خود را. اما برای دانش آموزانی که تصمیم برای نشستن برای امتحانات نمرات خود را در امتحانات درمان خواهد شد و به عنوان نمره نهایی” Bhardwaj گفت: در یک اطلاعیه رسمی.

“Class 10 دانش آموزان نمی خواهد این شانس را به نظر می رسد برای بهبود امتحان. خود نتیجه اعلام شده توسط هیئت مدیره باید درمان نهایی,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de