برگه تمدید هستند تا ستون در مینه سوتا را DVS

Category: کیمیا | No comments

مایک مک کلور از طریق پست و مجوز خود برگه فرم تجدید و هزینه به وزارت مینه سوتا خدمات خودرو (DVS) در اواسط ماه مه و انتظار می رود که جدید برچسب قبل از زمان زبانه منقضی شده مه 31.

او بررسی شد, نقد اما شش هفته بعد McClure است که هنوز هم در انتظار او زبانه می رسند.

مک کلور, 48, دره اپل است که به دور از تنهایی. یک DVS سخنگوی گفت: این سازمان است که در پشت در پردازش از طریق پست-در تب و پلاک تمدید برای هزاران نفر از Minnesotans و آوردن در کارکنان اضافی برای کمک گرفتن در جمع شدن.

برگه درخواست از طریق پست و ستون بندی شده اند و به عنوان روز پنج DVS بود 7,700 درخواست دوستیابی به مارس 11 به روند گفت: سخنگوی مگان لئونارد.

به طور معمول زمان چرخش حدود 14 روز و اکثریت قریب به اتفاق درخواست پردازش در آن دوره زمانی لئونارد گفت. از ژانویه DVS پردازش شده در مورد 94,000 از طریق پست-در ثبت نام کاربران در هر ماه.

“برخی از مشتریان که از طریق پست در خود تجدید دریافت نمی زبانه خود و یا صفحات در درون ما استاندارد زمان تحویل,” او گفت:.

لئونارد گفت: بسیاری از تاخیر در درخواست های مورد نیاز پردازش های اضافی. که رخ می دهد زمانی که تمدید می رسند با پرداخت مقدار اشتباه نیاز به یک آدرس را تغییر دهید و یا دیگر اطلاعات از دست رفته است.

“در طول اقامت در خانه سفارش DVS کارکنان قادر به پردازش این خاص تمدید زیرا کارکنان بود و راه دور و آیا دسترسی به ایمیل در اسناد” لئونارد گفت.

با هیچ زبانه رانندگان مانند مک کلور در ترشی تعجب اگر آنها خواهد بود یکی توسط پلیس برای رانندگی با منقضی شده زبانه. مک کلور sidestepped این موضوع حداقل به طور موقت. او قادر به دریافت تکراری زبانه از دره اپل DVS دفتر که به مدت 60 روز تا ماه اوت است.

“این نا امید کننده است برای من چون هیچ کس نمی تواند به من بگویید که من می خواهم به دریافت من زبانه.,” او گفت:. “من کاملا می توانید ببینید من در آینده در 10 آگوست وقتی که مجوز موقت منقضی هنوز هم پس از دریافت من زبانه.”

مینه سوتا قانون نیاز به ثبت نام جدید برچسب نمایش داده می شود در روز 10 ماه پس از انقضای ماه.

برای از بین بردن اضطراب DVS ارسال ایمیل با یک تایید نامه ای به Minnesotans که از طریق پست در ثبت نام خود را تمدید و گزارش شده که آنها خود را دریافت نکرده زبانه با استفاده از این گزارش ثبت نام زبانه نه دریافت فرم آنلاین لئونارد گفت.

“این نامه می تواند به عنوان مدرک ثبت نام تمدید تا زمانی که زبانه می رسند در پست الکترونیکی” لئونارد گفت.

DVS نیز آگاه ساختن اجرای قانون است که برخی از Minnesotans نمی خواهد خود را دریافت, ثبت نام برچسب را قبل از آنها نیاز به نمایش زبانه ها در پلاک خود, او گفت:.

رانندگان اعطا شد یک فرمت به تمدید انقضای گواهینامه رانندگی زمانی که رژیم صهیونیستی. تیم Walz تصویب یک زمان صلح و اورژانس در ماه مارس است. اورژانس در محل از طریق جولای 13 می دهد رانندگان که مجوز منقضی شده در طول اضطراری تا سپتامبر به تجدید.

بر خلاف مجوز رانندگی زبانه بودند تحت پوشش اورژانس پس می توان آنها را تمدید آنلاین از طریق پست یا حضوری در یک DVS ، برخی از دفاتر ارائه drop-box خدمات برای تجدید ثبت نام و ایمیل های مشتریان خود را زبانه, او گفت:.

به عقب DVS اختصاص داده شده 21 کارمندان به اداره پست-در ثبت نام که نمی تواند پردازش شود به دلیل COVID-19 وضعیت. که از دو تا سه معمولا اختصاص یافته به این کار لئونارد گفت.

این گروه همچنین به تازگی به روز رسانی خود را آنلاین از دست رفته برگه فرم گزارش به تسریع آن درخواست. Minnesotans که از طریق پست در ثبت نام خود را تجدید بیش از دو هفته پیش و دریافت نکرده زبانه باید استفاده کنید که فرم تماس با ما به اطلاع DVS لئونارد گفت.

که ممکن است سریعترین راه برای رسیدن به DVS که همچنان به دریافت حجم بالایی از تماس ها و ایمیل ها منجر به طولانی تر زمان پاسخ.

بروس Bruemmer از مینیاپولیس ابراز نا امیدی با ناتوانی در رسیدن به DVS. او پر کردن فرم آنلاین در آوریل هنگامی که او زبانه نشان نمی دهد. پس از تماس با او عضو کنگره و پر کردن فرم آنلاین برای بار دوم او را دریافت پاسخ ایمیل از DVS. و در نهایت او زبانه 10 روز پس از آنهایی که قدیمی منقضی شده است.

“من همدردی با حجم کار خود را تحت گیر” Bruemmer گفت. “همه چیز را خوب و بدون استرس اگر دولت تا به حال فقط اذعان انباشت و اعطاء مهلت به عنوان آنها با مجوز رانندگی.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>