Telangana مقامات بهداشت شروع به شکایت در مورد خصوصی تاج آزمون

حیدرآباد: Telangana اضافه شده در 920 بیشتر موارد به آن Covid-19 مورد بار در روز پنج شنبه است و به خوبی در راه خود را به 1000-a-day خوانده شده را علامت. دولت تا به حال اضافه شده است در بیش از 700 مورد در دو روز گذشته.

بیشتر حیدرآباد کمک, کمتر از 737 موارد جدید در روز پنج شنبه.

تعداد کل موارد تا کنون است 11,364. پنج بیشتر بیماران فوت در طول روز با در نظر گرفتن تلفات به 230 روزانه Covid-19 بولتن منتشر شده توسط وزارت بهداشت گفت.

به سختی بیش از یک هفته پس از وزارت بهداشت و درمان تایید شده COVID-19 تست خصوصی توسط آزمایشگاه های معتبر این شکایت در مورد “جدی” اختلال در نتایج آپلود شده توسط آزمایشگاه خصوصی در تعیین پورتال وب. “این ممکن است به دلیل مسائل فنی در این راه از تست” آن را گفت.

یک تیم از متخصصان بازرسی خصوصی آزمایشگاه برای بررسی در دسترس بودن زیرساخت های آموزش نیروی انسانی روش تست و کنترل کیفیت. بر اساس این گزارش یک کارشناس کمیته ارزیابی خواهد شد که آیا تست پروتکل در این آزمایشگاه در حال طبق ICMR استاندارد است یا نه.

“بر این اساس در نظر گرفته خواهد شد در یک دوره بیشتر از عمل” وزارت بهداشت گفت.

دولت اخیرا اعلام کرد که حدود 50000 نمونه خواهد بود آزمایش در حیدرآباد و همسایه منطقه به عنوان بخشی از اقدامات خود را برای بررسی گسترش ویروس.

در ضمن نزدیک به 180 پزشکان مشغول به کار در دولت های مختلف بیمارستان ها قرارداد بسته اند COVID-19. حدود 85 از آنها از Osmania دانشکده پزشکی. Nizam موسسه علوم پزشکی دارای 75 پزشکی حرفه ای مثبت است. یکی دیگر از 16 گزارش شده است و آلوده به بیماری در Kakatiya کالج پزشکی و مهاتما گاندی, بیمارستان یادبود در واراناگل.

تعداد mediapersons تحت تاثیر Covid-19 نزدیک 100. دوازده روزنامه نگاران آزمایش مثبت در روز پنج شنبه هر Telangana رسانه های دولتی آکادمی.

از موارد اعلام شده در پنجشنبه 86 بودند از Ranga Reddy, 60 از Medchal-ماکاجگیری, 13 از Karimangar چهار از Rajanna-Siricilla سه از محبوب نگر و نلگندا دو هر از Mulugu, میڈک و واراناگل شهری و هر یک از واراناگل روستایی کمرددی, بنسودا, Vikarabad, جنگن, Mahbubabad, اورد و Kumrumbheem-Asifabad مناطق بولتن گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de