تازه شکل گرفته در مد شورا خواهد سنج صنعت پاسخگویی با یک تساوی شاخص’


Editor-in-Chief of Teen Vogue Lindsay Peoples Wagner speaks during NYFW: The Shows at Spring Studios on September 08, 2019, in New York City.

Editor-in-Chief از وگ نوجوان لیندسی مردم واگنر صحبت می کند در طول NYFW: این نشان می دهد در بهار Studios در سپتامبر 08, 2019 در شهر نیویورک است.
عکس: برایان Bedder (گتی ایماژ به صورت IMG)

و قبل از او نامگذاری شد editor-in-chief of نوجوانان رواج لیندسی مردم واگنر بود خواستار نابرابری و microaggressions در صنعت مد; مهمترین آنها با ماه اوت سال 2018 گزارش برای برش “در همه جا و هیچ جا: آنچه در آن واقعا به مانند سیاه و سفید و کار در مد,” آشکار چه سیاه, خلاقیت مدیران و مدل شد واقعا تجربه پشت صحنه از برخی از جهان قابل تشخیص مارک های. و در پی این جریان شورش علیه نژادی و بی عدالتی در این کشور (و دیگران) واگنر در حال حاضر خواستار بر رهبران صنعت به انجام بیش از موضوع ولرم اظهارات و اساسی “تنوع و شمول” طرح پیوستن به نیروهای با Sandrine چارلز از Sandrine چارلز مشاوره یافت در مد شورای.

تبلیغات

“سیاه و سفید در مد شورای تاسیس شد به نمایندگی امن و پیشرفت از افراد در مد و زیبایی صنعت” خوانده شده این سازمان در بیانیه ماموریت. “به عنوان یک جمعی ما تصور یک جهان که در آن مردم سیاه و سفید در مد و زیبایی فضاهای می تواند باز و صادقانه تضمین حقوق برابر و جشن گرفته می شود برای ما صدای.

تبلیغات

“در حالی که ما در حال کار بر روی پایان ما ما تشویق مردم در صنعت به افزایش به مناسبت به حفظ دراز مدت تغییر” در این بیانیه آمده است.

چگونه این کار جدید شورای—قابل توجه یکی از چندین جدید سیاه و سفید به رهبری مد طرح های که راه اندازی کرده اند در هفته های اخیر—برنامه ریزی برای وادار کسانی که تغییرات ؟ با توجه به رواج, Wagner و چارلز همکاری با کمپین حقوق بشر “برای ایجاد برابری شاخص نمره که ارائه خواهد شد تعیین معیار در اطراف سیاست های شرکت ها و شیوه های ‘مربوط به فراگیر از کارکنان.'” این شورا همچنین تولید “دیجیتال دایرکتوری از مد سیاه و سفید و زیبایی حرفه ای است که می تواند مارک های خرید برای کمک به تنوع کارکنان خود.”

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

به عنوان رواج گزارش:

سیاه و سفید در مد شورای تولید خواهد شد سالانه گزارش عمومی برای پیگیری کار است که شرکت های که امضا کرده ایم سه سال تعهد تعهد انجام می دهند به فاستر نمایندگی از کارکنان در تمام سطوح. شورای اجرایی هیئت مدیره که اعضای آن از تمام جنبه های صنعت مد و زیبایی و شامل نام مانند GQ معاون مد مدیر نیکی Ogunnaike صحنه و لباس طراح Shiona Turini و Brandice دانیل بنیانگذار هارلم را مد ردیف کمک خواهد کرد به منظور تسهیل در کار است که این شرکت توافق کرده اند که برای انجام.

تبلیغات

“کمپین حقوق بشر در حال حاضر شرکت های بزرگ برابری شاخص برای افراد معلول و جامعه تجاوز است که شرکت هایی مانند Kering در حال حاضر بخشی از” مردم واگنر می گوید رواج است. “این امر می تواند یک راه برای ادامه دادن شرکت یک کارت گزارش از پاسخگویی بدون آنها احساس آنها در حال شرمنده به آن و دادن آنها را از منابع واقعی از آنچه که مردم می گویند آنها می خواهند برای دیدن تغییر…تفکر پشت این است که ما خواهد بود با استفاده از خود ما و شبکه های که قادر به این گفتگو با مردم و تشویق آنها را به بخشی از شورا و بخشی از شرکت های بزرگ برابری index.”

تبلیغات

رواج می رود که به گزارش این شورا در حال حاضر به دست آورده در حمایت از رهبران صنعت شورای Fashion Designers of America (CFDA)—این کار پس از CFDA دست آورد واکنش خود را در اوایل ماه ژوئن در بیانیه ای امیدوار کننده به آدرس “سیستمیک نژادپرستی” در این صنعت است. در پاسخ 250 سیاه متخصصان صنعت امضای نامه ای در حمایت از کلی ابتکار (نام برای اواخر سیاه, طراح مد, Patrick Kelly), “چهار طرح نقطه به نقطه invaluably غنی سازی صنعت از طریق فعال گنجاندن سیاه استعداد در سراسر گسترده اقشار و بخش های از مد است.”

در این نامه عنوان خوانده شده در قسمت (pdf):

ما دیگر نمی خواهد سقوط به عقب و یا بدتر هنوز به طور کامل کنار در مجموع ما را متوقف کرده اند و انتظار را به طور نامحدود برای دیگران به ما اعطای دسترسی برابر به فرصت های قفل شده خارج از اتاق که در آن ما باید منجر به کار مشترک ایستادن کسانی که اشتباهات ما تحمل است.

در آن بیش از 2 سال از امتناع از در نظر گرفتن و اجرای کلید سهام تحقق برنامه با هدف تسطیح زمین بازی را برای جامعه از مد سیاه و سفید حرفه ای CFDA اجازه داده است استثماری فرهنگ تعصب tokenism و تبعیض به رشد لجام گسیخته توسط مرتب سازی بر watchdog مداخله انتظار از صنعت چتر سازمان است. در حال حاضر شتابزده تلاش در انجام آن کار—طرح های منتشر شده در ژوئن 4, بنابراین به اندازه کافی به درک که آنها فاقد نام—شواهد که CFDA در حال سقوط است به مراتب گسترده تر فرهنگ به سرعت در حال تحکیم سیاست تحمل صفر برای ضد سیاهی.

تبلیغات

سیاه و سفید در مد شورای اسلامی می افزاید: حتی سوخت بیشتر به این رشد آتش سوزی در بدنام Eurocentric صنعت مد در حال حاضر مباهات 400 فرد ذینفعان. و به عنوان چارلز می گوید رواج بیشتر merrier.

“ما می خواهم همه را به شرکت; ما نمی خواهیم به بخش بر اساس مارک های بزرگتر و یا کوچکتر از مارک های. ما واقعا می خواهم این را جمعی از بنابراین ما ساخته شده یک صنعت استاندارد از آنچه ما می خواهیم تنوع و شمول به مانند حرکت رو به جلو” او می گوید:, و اضافه کرد: “آنچه که ما را مجموعه جدا از هم است که ما می خواهیم به نشان می دهد که ما در همبستگی با شما, ما می خواهیم نه تنها حمایت خود را از گروه اما قدرت شما با منابع است که شما ممکن است یا نه ممکن است. که واقعا مهم است: به یک شبکه از افراد که در حال کار برای همین خوب با غرور کنار گذاشته است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de