ریشه را Clapback کیسه مراسلات پستی: در این Couchbed راه حل


Illustration for article titled The Roots Clapback Mailbag: The Couchbed Solution

تصویر: اسکار Bustamante (ریشه/رفتن)

این هفته Clapback کیسه مراسلات پستی در مورد strawmen.

هنگامی که مردم سعی می کنید برای رد یک استدلال معقول و منطقی با تحریف قضیه از این بحث همیشه وجود دارد یک جهش در منطق است که شما ممکن است متوجه نیست مگر اینکه شما بررسی آن از نزدیک.

تبلیغات

برای مثال افرادی که رد “black lives matter” با “اما آنچه در مورد سیاه در سیاه جرم” همیشه فراموش به ذکر سفید روی سفید جرم و جنایت و یا این واقعیت است که جنبش برای زندگی نیز می جنایتکاران به رسمیت شناختن ارزش یک زندگی درست مثل ما می خواهیم سفید از مردم برای دیدن ما با ارزش است.

هنگامی که آنها را دنبال کنید تا با “نه همه مردم سفید” خود را شروع سریع قفقازی فراموشی پاکسازی این واقعیت است که آنها فقط پیشنهاد کرد که همه مردم باید پاسخ این آماری ناچیز زیر مجموعه ای از جنایتکاران.

تبلیغات

اما strawmen سوگند آنها پاسخ.


این مرد مثلا. او نشان دهنده بسیاری از مردم که می خواهند بدانند که چرا من را سرزنش سفید از مردم برای چیزهایی که سفید مردم در واقع انجام دهد.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون
تبلیغات

عزیز JD

در اینجا مشکل خود را با استدلال:

شما نمی درک معنای “کفاره“:

کفاره: به جبران : به ارائه و یا خدمت به عنوان غرامت یا جبران خسارت برای چیزی بد یا ناخوشایند

تبلیغات

هنگامی که یک atones برای چیزی است که آنها فقط نمی جلوگیری از انجام کارهای بد آنها در واقع سعی کنید برای اصلاح این آسیب که آنها انجام داده ایم. این فقط یک استدلال معنایی.

هنگامی که ما بحث در مورد جرم ما اغلب بحث در مورد احکام مردم دریافت به عنوان مجازات, اما ما به ندرت ذکر است جریمه پولی که گناه متهم هستند با پرداخت پول به عنوان جبران. آن را به دلیل جبران خسارت است که به عنوان بخشی از عدالت به عنوان مجازات. املای آن را در معاهدات صلح, خارج از شهرک دادگاه و حتی دست دادن می پردازد.

تبلیغات

شما نمی توانید حفاری سوراخ در حیاط کسی و می گویند شما پوزش می طلبیم. شما باید برای پر کردن آن را به بالا. و در این موارد خاص آن است که به اندازه کافی برای مردم به اذعان آسیبی که آنها انجام داده ایم, مهم نیست چقدر ناچیز آن ممکن است به نظر می رسد به شما. آنها همچنین مجبور به برداشتن قدم برای ترمیم خسارت است.

Tina Fey نه تنها کلیشه ای سیاه مردم در مقابل مخاطبان از میلیون ها نفر اما او ایجاد شده نشان می دهد (30 Rock) است که برای پخش 138 قسمت بدون یک فرد سیاه و سفید در یک موقعیت رهبری است. کسانی که کلیشه باقی بماند چرا که میلیون ها نفر از مردم ناخودآگاه مصرف, منفی, تصاویر سیاه و سفید از مردم برای سال. و اگر کسانی که تصاویر هوایی در ساعات پر بیننده در یکی از بزرگترین سیستم عامل بر روی این سیاره بسیاری از مردم فرض کنیم باید وجود داشته باشد برخی از حقیقت به آنها.

تبلیغات

که نیست بی ضرر چیزی. و لغو آن طول می کشد تلاش بیشتر از جارو آنها را تحت یک فرش و یک “بد من” صدای جیر جیر. کیرستن Dunst and Jenny Slate نیست فقط انجام برخی از کار صوتی که بد به نظر می رسد در نگاه به گذشته. در چنین یک صنعت رقابتی آنها ارائه شده بهانه ای برای تولید و ریخته گری عوامل چون اگر یک دختر می تواند هر شغلی پس چگونه می تواند سیاه و سفید و یا سیاه و سفید بازیگر همیشه شانس ؟

من نمی گویم هر یک از این افراد باید شلاق به مرگ یا قیری و پر طرفدار. آنچه من میگویم این است که آنها نمی atoned برای گه که آنها انجام داد.

تبلیغات

و حتی اگر آمریکا در نهایت می آید به مقابله با آن گذشته و اذعان می کند که این کشور انجام داده است بسیاری از گنده تا گه به nonwhite مردم که هنوز به اندازه کافی نخواهد بود.

آنها باید آن را به سمت راست.

و که نیاز به بیش از متوقف کردن بد می گه و ارائه یک عذرخواهی. چرا که به تنهایی است و نه عدالت.

تبلیغات

این امتیاز سفید.


من این دیدگاه جالب از یک خواننده:

از بن O.

به: مایکل هریوت

موضوع: راه حل های

من تصادفا در سراسر مقاله خود را بر فرستاده شدن به زندان رفت و پایین سوراخ خرگوش خواندن برخی از کار خود را.

اقرار: من مرد سیاه و سفید است که یک محافظه کار جمهوری خواه. به نظر می رسد به عنوان اگر شما یک تن از آمار و ارقام در مورد تبعیض و racismbut یکی از چیزهایی که شما هرگز آدرس چیزی است که مردم مثل من و شما می توانید در مورد آن انجام دهد. به نظر من که سمت چپ هر کس می خواهد برای خرید به این هیستری اما تنها چیزی که ما می توانیم در مورد آن انجام دهید این است که سعی کنید به بهترین hardestworking آمریکایی ها که ما می تواند و جلوگیری از نگرانی درباره چه نژادپرستان انجام دهد.

به جای گفتن مردم albout هر حادثه نژادپرستی whiat اگر شما فقط تحت فشار قرار دادند و مسئولیت آموزش و پرورش و کار سخت به جای ؟ آیا شما فکر می کنم که مردم را متحد تر و کمتر عصبانی و خشمگین? فکر می کنم از آن را مانند این اگر هیچ کس تا به حال گزارش شده در نژادپرستان آینده به بیرمنگام هیچ کس را نشان داد تا به اعتراض و اگر شما وجود ندارد, به گزارش یک داستان در مورد یک اعتراض توسط نژادپرستان شما نمی خواهد که بازداشت شده است.

شاید آفریقایی آمریکایی ها باید کمتر داستان در مورد نژاد پرستی و داستان های بیشتر در مورد چه خوب در مورد این کشور است.

فقط به نظر من

B.

زمانی که من 6 یا 7 مادر من خریداری یک تخت برای من.

و…اتاق من بود در واقع آنقدر کوچک است که به جای یک تخت او خریداری یک نیمکت.

در واقع آن را واقعا یک نیمکت و نه آن را به اندازه کافی گسترده به یک تخت. آن را تا به حال دو بالشتک که فقط تکیه بر دیوار اگر شما می خواهید به استفاده از آن به عنوان یک نیمکت. و شما می توانید از بالشتک و دروغ را اگر شما می خواهید به استفاده از آن به عنوان یک تخت خواب. (شما همچنین می تواند استفاده از این بالشتک به عنوان خیالی کشتی مخالفان اگر شما می خواهید برای پرش از تخت خواب به عنوان اگر شما “پسر طبیعت” Ric Flair پریدن از بالای طناب یک حلقه کشتی اما این مربوط به این داستان).

تبلیغات

من هنوز هم نمی دانیم که چه ویژگی های طبقه بندی, محله یهودی نشین مبلمان آن جا تحت, اما ما آن را به نام “couchbed” از آنجا که گاهی اوقات آن را یک نیمکت گاهی اوقات آن را به یک تخت خواب.

اخبار ویرایشگر Monique قاضی: ویژگی های طبقه بندی است که “یک گوشه ای گروه

در حال حاضر از آنجا که ما تا به حال تنها یک تلویزیون در خانه ما من قرار این real nigga futon به طوری که من می توانید ببینید تلویزیون در دن وقتی که من تخمگذار در بستر نشستن بر روی نیمکت. پس از خواب من زمانی که من قرار بود به خواب یا در طول روز وقتی که من قرار دادن Iron Sheik در شکل چهار من couchbed به من دیدگاه مناسب تماشای هر آنچه که مادر من و مادر بزرگ من تماشا.

تبلیغات

از couchbed من به یاد داشته باشید مادر بزرگم, تماشای اخبار و شنوایی او می گویند که اگر رونالد ریگان برنده 1980, انتخابات, مردم سیاه و سفید خواهد بود چیدن پنبه دوباره. قرار گرفتن در معرض من به طعنه بود بسیار محدود آن, بنابراین من نگران همسرم در مورد اینکه دوباره به راه افتادند بازگشت به برده داری.

خواهد از من جدا شود از من مامان? ما را در آینده برده کارشناسی ارشد اجازه می دهد تا کودک به پوشیدن کلیسا کفش به رختخواب به طوری که او نمی خواهد گریه و دزدکی حرکت کردن در اتاق خود را در وسط شب به آنها را خاموش ؟

تبلیغات

بنابراین من تصمیم به یادگیری در مورد برده داری.

من به عنوان خوانده شده قبل از فلاور قبل از من بود 10. من مصرف تاریخچه کتاب و مقاله و همه چیز را که من فکر کردم می تواند آماده سازی و آموزش بهترین شیوه های از انسان chattel. من حتی نگاه در یک اطلس به نقشه مسیر فرار و رسم تمام اعضای خانواده را در فرار به کانادا.

تبلیغات

قبل از من آن couchbed در شب انتخابات من دعا مثل جهنم که رونالد ریگان نمی برنده فایده ای نداشت. احتمالا کریسمس قبل از من متوقف نگرانی در مورد دوباره enslavers آینده به قاپ زنی ما را در وسط شب.

یک زن و شوهر از سال زودتر از couchbed من شنیده ام در مورد آتلانتا کودک قتل.

تبلیغات

تمام تابستان من می ترسم هر وقت خواهر پا از خانه بیرون بنابراین من معتقد مادر من به من ثبت نام برای کونگ فو درس (ما تنها می تواند پیدا تکواندو که به اندازه کافی نزدیک بود). من ساخته شده یک جفت nunchucks و دستور پرتاب ستاره از مجله. من می خواهم آماده شود اگر این قاتل صبح بود میخوام سرقت یکی از خواهران اما خوشبختانه او هرگز نمی آمد.

و پس از آن وجود دارد روز بعد از.

روز بعد از یک تلویزیون فیلم ABC (اگر چه من قسم می خورم من آن را به خاطر بودن در NBC) در مورد پس از روسیه انداختن یک بمب هسته ای در امریکا است. من به یاد داشته باشید تماشای آن را از couchbed و غرق شدن به یک افسردگی عمیق. برای سال های من بود و دائما نگران جنگ هسته ای که نیست با کمک این واقعیت است که من زندگی می کردند کمتر از پنج مایل از یک نیروگاه هسته ای. اما بر خلاف آتلانتا کودک قاتل یا رونالد ریگان برده داری فرمان اجرایی وجود ندارد واقعا هر چیزی من می تواند انجام دهد. بنابراین این ایده از یک هولوکاست هسته ای شد من در دوران کودکی بزرگترین ترس است.

تبلیغات

در حال حاضر هیچ یک از کسانی که ترس بودند گویا. من انجام محاسبات و یا نگاه آمار, اما من حدس می زنم که وجود دارد کمتر از 50 درصد شانس که روسیه که قرار بود به هدف کری, S. C., با یک بمب هسته ای است. احتمال یک قاتل توده ترک منطقه آتلانتا و آمدن به شهر من بود و حتی باریک. و دولت ریگان باید کنار گذاشته برنامه های خود را برای تحریک اقتصاد reintroducing برده داری.

اما این واقعی بود به من.

کمتر از یک ماه پیش با من صحبت شد و برای برخی از دلیل من به او گفتم در مورد تمام وحشت من تا به حال دیده می شود از couchbed. او گفت که او تا به حال هیچ ایده, اما او تا به حال شناخته شده است او را ثابت مشکل است. زمانی که من از او پرسید که چه او می تواند انجام داده اند به سبزها من روانی اضطراب و تغییر جهان اطراف او تا به حال یک طرح درخشان در حال حاضر حفره ای:

او را منتقل couchbed.

“است که یک راه حل” من فکر می کردم. “هیچ چیز را تغییر داد به جز من نمی شناخته شده اند آنچه که در واقع اتفاق می افتد.”

تبلیغات

چند روز پیش پسر من بود توسط پلیس متوقف شد.

به نظر من این است که معادل یک هولوکاست هسته ای.

پسر من یکی از کسانی که زیر هر حکومت به نامه ای از قانون است. او عذاب من چون من گاهی پمپ گاز در حالی که ماشین در حال اجرا است حتی اگر این علامت به وضوح دستور مشتریان به خاموش کردن موتور خودرو.

تبلیغات

من می دانستم که او تا به حال متوقف شده توسط پلیس به خاطر من آموزش او چگونه به استفاده از سیری میانبر بر روی تلفن خود را که به طور خودکار می فرستد یک پیام به صورت متن با محل سکونت خود را هر زمان که او کشیده است ، ما در واقع تا به حال جلسات آموزشی در مورد چگونه برای رسیدن به او مجوز و ثبت نام. ما تمرین چه چیزی برای گفتن به پلیس.

او در سمت چپ صفحه اصلی در اوایل صبح که به حرکت در خارج از دانشگاه آپارتمان که بدان معنی است که او کشیده بود بیش از او به عنوان رانندگی از طریق جاده پشت در آلاباما. وقتی دیدم این متن من نگران همسرم, اما من آن را نگه داشته به خودم. اما من را فراموش کرده است که سیری میانبر نیز با ارسال پیام به مادر خود بود که از کوره در رفته.

تبلیغات

من سعی کردم بهترین من به او آرام اما نبود اتفاق می افتد. من سعی کردم به توضیح است که وجود دارد هیچ چیز ما می تواند انجام دهد اما صبر کنید تا ببینید چه اتفاقی افتاده است. سپس بحث را شکست چرا که مانند یک ادم سفیه و احمق من گفتم با صدای بلند که او نباید نگران باشید چرا که او احتمالا می تواند صحیح است که به عنوان شما می توانید تصور کنید رفتن نیست بیش از این هست.

گاهی اوقات من نمی توانم تصور آنچه در آن باید مانند یک شوهر به عنوان احمق به عنوان من. خوشبختانه او خوب بود (به جز بلیط سرعت بخش). او بعدها به من گفت که او با عجله به خانه زیرا او می دانست که سراسر شهر بود حکومت نظامی.

تبلیغات

“مادر شما بود ناجور” من به او گفتم. “شاید من باید ‘متوقف شده توسط پلیس,’ متن تنها برای من فرستاده.”

“خوب است که یک احمق راه حل” او گفت:.

حتی او می دانست که چگونه احمق که ایده است.

و او هرگز دیده می شود یک couchbed.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de