تریلر خلاصه: کوچک که صدای در سر خود است که به لطف همیلتون Soundtrack

Category: کیمیا | No comments


Brittany O’Grady in Little Voice; Leslie Odom, Jr. in Hamilton

بریتنی o’grady در کمی صدا; Leslie Odom جونیور در همیلتون
تصویر: تلویزیون اپل (YouTube, IGN (YouTube

آن بوده است مدت زمان طولانیمن باید شما را به سمت چپ بدون یک دسته از تریلر به فرار. بله خیلی اتفاق افتاده در چند هفته گذشته که باعث می شود این نوع از فرار بیشتر از همه لازم است بنابراین اجازه دهید آن را دریافت کنید. امیدوارم ما به شما ارائه چیزی برای نگاه به جلو به.

تبلیغات

راز جامعه متولد دوم Royals (دیزنی+; تاریخ انتشار: 25 سپتامبر سال 2020)

Secret Society دوم متولد Royals تریلر رسمی / دیزنی (یوتیوب)

برداشت اول: این به نظر می رسد به یک رشته badass مانیفست برای فراموش دوم-متولد بچه ها در یک خط از royals—به جز آنها زیر را در خط یاد دیزنی شاهزادگان و شاهزاده خانم. ممکن است آن را آسان به آنها را با قلم مو خاموش اما آنها در واقع قدرت های بزرگ و مسئولیت از آنجایی که آنها به لحاظ جسمی محافظت از هر-لعنت-بدن خود را به دلیل ابرقدرت. همانطور که شما ممکن است یا نه ممکن است در حال حاضر می دانیم این است که یک معامله بزرگ برای فرهنگ پاپ به دلیل نیلز Fitch است به تصویر کشیدن دیزنی اول زندگی شاهزاده (با فرض فنی که پلنگ سیاه است که در اصل ایجاد تعجب و اموال).

تبلیغات

افسونگر (آمدن به تئاتر; تاریخ انتشار: 30 اکتبر 2020)

افسونگر تریلر تیزر / فیلم پوشش (یوتیوب)

برداشت اول: شما می دانید آنچه که من به ارمغان می آورد برخی از راحتی در طول یک غیر قابل پیش بینی همه گیر عصر? این واقعیت است که Michael Ealy است که همیشه مایل به بازی در یک wackily نگران کننده هیجان انگیز. بله, او بازی برخی از آشفته ، او به معنای واقعی کلمه می گوید: “آیا من دچار وسوسه کردن” در تیزر بنابراین شما می توانید انتظار روال وحشت زده Ealy انرژی است. این فیلم در اصل انتظار به سر به تئاتر در Juneteenth (???), اما رانده شده و به سقوط.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

بازی مشهور چهره (E!; تاریخ انتشار: 6 جولای سال 2020 در 10 p. m. ET/PT)

کوین هارت میزبان به بیان ارتباط آن را از نبرد در “بازی مشهور چهره” / E! سرگرمی (یوتیوب)

برداشت اول: خود انزوا الهام بخش برخی از خلاقیت به عنوان برخی از محصولات هنوز هم اتفاق می افتد در سن ‘رونا. مورد در نقطه, در این بازی نشان می دهد که به شرح زیر افراد مشهور, دو فاک, در خانه های مربوطه رقابت در بازی های ظالمانه. من فقط اینجا نشسته بدونم که رفتن به تمیز کردن تمام کنسرت بربس به عنوان من تصور خدمه کوچکتر از معمول درست است ؟ بهتر بود! برای اهداف ایمنی!

تبلیغات

همیلتون (دیزنی+; تاریخ انتشار: جولای 3, 2020)

همیلتون – Official Trailer / IGN (یوتیوب)

برداشت اول: من نه بخشی از مردم انتخاب شده است که خدا انتخاب شده به نمره بلیط به محبوب موسیقی برادوی. اما من قطعا شنیده فقط به عنوان محبوب موسیقی متن فیلم! همیلتون همیشه piqued علاقه من داده وزوز در مورد آن این واقعیت است که آن را در آینده به نمایش خواهد بود شانس من برای دیدن آنچه که پدر و بنیانگذار سر و صدا است در مورد! پس از این بازی پر از, rap, من احساس می کنم مثل من عقد جمله باید قافیه با یکی از آخرین اما…ایده های خلاق ؟ من از همه. *wink*

تبلیغات

بنیاد (تلویزیون اپل+; تاریخ انتشار: مدتی در سال 2021)

بنیاد Trailer (HD) تلویزیون اپل+ series / TV وله (یوتیوب)

برداشت اول: هر چند من آشنا نیست با برنده جایزه آیزاک آسیموف رمان که در این سری است که بر اساس تازه وارد, لو Llobell کاملا جذاب در این تریلر. آن را مانند یک آخرالزمانی جنگ ستارگان احساس و انتظار این است که وس (Alfred Enoch) از نحوه قتل در 1:33 علامت؟! Sci-fi, درام همچنین ستاره لی هاروی (مبارزه با خانواده من).

تبلیغات

مبارزه (در تقاضا; جولای 31, 2020)

مبارزه – Official Trailer / Magnolia Pictures & آهنربا آزاد (یوتیوب)

برداشت اول: هر چند من برای گرفتن یک غربال من برجسته این پیش بینی من ساندنس سال 2020 لیست. معلوم ساندنس داوران آن را دوست داشتم آن را به عنوان برنده اجتماعی تاثیر فیلمسازی جایزه در این جشنواره است. درست به آن عنوان این فیلم مهم به شرح زیر ACLU وکلای آنها به عنوان مبارزه در جهت به دست آوردن حق سقط جنین, مهاجر, حقوق تجاوز به حقوق و رای دادن حقوق به خصوص سخت مبارزه که در مواجهه با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. کری واشنگتن (که به تازگی به صحبت در مورد هالیوود گرایش به “مرکز سفیدی“) به عنوان تهیه کننده است.

تبلیغات

کمی صدای (تلویزیون اپل+; تاریخ انتشار: July 10, 2020)

کمی صدای — Official Trailer / تلویزیون اپل (یوتیوب)

برداشت اول: اگر شما از دست رفته بریتنی o’grady به عنوان ستاره دونژادی نیمه خواهر سیمون دانیلز در Lee Daniels’ music TV drama Star, این یکی را برای شما است! باقی مانده در موسیقی جهان مبتنی بر o’grady به تصویر می کشد تلاش مجری است که تعقیب رویاهای خود را در حالی که همچنین برخورد با عوارض معمولی رد و عشق و مسائل مربوط به خانواده. من انتظار منظمی بسته بندی شده سینمایی الهام بخش و جاذب آهنگ.

تبلیغات

شوهای کودکان و نوجوانان (HBO; تاریخ انتشار: جولای 14, 2020 در 9 p. m. ET)

شوهای کودکان و نوجوانان (2020): تریلر رسمی / HBO (یوتیوب)

برداشت اول: تصویر بند انگشتی از اواخر Cameron Boyce در حال حاضر یک احشایی تصویر خود را در آن اما حتی به عنوان من بزرگ شدم حسرت به معروف من اقتباس حس سودا هنگامی که متوجه شدم که مدتی بودن “شوهای بچه.” فیلم خام و جدی نگاهی به زندگی یک کودک قبلی ستاره در حالی که تعادل آن را با یک بعد نگاه جوان امیدوار مانند دمی سینگلتون (پدرخوانده هارلم). این مستند نیز از ویژگی های تاد پل ها و Jada Pinkett Smith.

تبلیغات

زیبا ترین چیز (تئاتر را انتخاب; تاریخ انتشار: July 10, 2020)

زیبا ترین چیزی که در تریلر #1 / Movieclips, Indie (یوتیوب)

برداشت اول: مانند Michelle Lavaughn Robinson (در حال حاضر اوباما) من یک دختر از سمت جنوب شیکاگو است. این فیلم با تمرکز بر سمت غرب. این است که در مورد نبرد بین هارولد مرغ و عمو ریموس’ پر مرغ سرخ شده; آن به شرح زیر اولین آمریکایی آفریقایی دبیرستان تیم قایقرانی در کشور است که ساخته شده تا از مردان جوان از باندهای رقیب. زیبا ترین چیزی است که روایت رایج و اجرایی تولید شده توسط گرانت هیل, Dwyane Wade و 9th Wonder.

تبلیغات

که همه ، دیدن خانواده هفته آینده (به امید بازگشت مداوم پیگیری… *انگشتان عبور*)!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>