Virus تهدید به 72 کودکان و نوجوانان پس از سلامت کارگر که واکسینه آنها را تست کرونا مثبت

Category: کیمیا | No comments

یک کارگر بهداشت در مرکز بهداشتی و درمانی اولیه در Ernakulam منطقه در کرالا آزمایش مثبت برای رمان coronavirus. پس از آن 72 کودکان بودند که در اصلی تماس با ما لیست نمایش در خواهد آمد برای COVID-19.

کودکان نو پا بودند واکسینه توسط کارگر بهداشت در Chowara بلور فوتونی. کودکان و والدین آنها قرار داده شده است در زیر مشاهده است. شصت و دو فرزند هستند از Sreemoolanagaram panchayat در حالی که 10 نفر دیگر هستند که از مناطق نزدیک. شش آشا کارگران و 15 کارکنان بیمارستان نیز در حال غربالگری برای عفونت با ویروس.

سلامت کارگر و آزمایش مثبت در روز سه شنبه و مقامات بهداشت و درمان در حال آماده سازی اولیه لیست تماس ، چهل و نه نفر شناسایی شده اند در تماس اولیه لیست از سلامت کارگر ،

پس از این حادثه شش بخش در Sreemoolanagaram panchayat اعلام شده به عنوان مهار مناطق. بخش 15 از Neeleswaram panchayat نیز اعلام شده است که یک مهار منطقه به عنوان افراد در تماس اولیه لیست از سلامت کارگر, شوهر هستند از این منطقه است. با این تعداد مهار مناطق در Ernakulam مطرح شده به 11.

در همین حال وزیر V. S Sunil Kumar که مسئول منطقه خواسته مقامات بهداشتی برای اطمینان از سلامت کارگران deputed برای واکسیناسیون فرزندتان واکسیناسیون هستند و نه آلوده به ویروس. او گفت: به نام سخت اقدامات پیشگیرانه را در این زمینه گرفته شود.

در Ernakulam, نرخ محلی گسترش از طریق تماس است تنها نه درصد است. “تخت های بیشتر خواهد شد در خط اول درمان مرکز در Adlux کنوانسیون مرکز Angamaly. یک خط اول درمان مرکز تنظیم خواهد شد تا در CIAL مرکز کنوانسیون کوچین در نزدیکی فرودگاه” وزیر اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>