Walz به انتشار $841 میلیون در COVID-19 کمک به دولت های محلی

Category: کیمیا | No comments

رژیم صهیونیستی. تیم Walz در حال حرکت است به ارسال $841 میلیون در فدرال کمک به, استان ها, شهرها و شهرک ضربه سخت COVID-19 بعد از قانونگذاران موفق به اعتصاب یک معامله برای توزیع بودجه در اخیر جلسه ویژه.

Walz اعلام کرد که این طرح روز شنبه نزدیک به یک هفته پس از قانونگذاران موکول جلسه در حالی که در یک حزبی بن بست پلیس پاسخگویی اقدامات پیوند بیل و فدرال کمک. بدون عمل دولت های محلی قادر به استفاده از این بودجه برای افزایش خدمات در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“این بودجه را بسیار مورد نیاز امداد رسانی به جوامع در سراسر کشور به عنوان ما همچنان به مبارزه با این بیماری همه گیر هم” Walz گفت: در بیانیه ای اعلام کرد تصمیم خود را.

بر اساس این طرح دولت های محلی را دریافت مستقیم بخشی از بودجه مبتنی بر جمعیت. این طرح باید یک مهر از تصویب قانونی کمیسیون قبل از کمک های توزیع شده است اما این بخش از درآمد انتظار برای شروع به ارسال کمک های مالی به دولت های محلی تا پایان ماه ژوئن است.

در ماه مارس در کنگره تصویب مراقبت در عمل کوتاه برای Coronavirus کمک های اولیه امداد و اقتصادی امنیتی — ارسال مستقیم کمک به دولت ها و شهرداری های با جمعیت بیش از 500 ، 000. بیشتر از آن پول $1.87 میلیارد و رفت و به طور مستقیم به دولت با Hennepin County گرفتن $212 میلیون و Ramsey County $96 میلیون. اما دولت دیگر شهرها و استان ها و شهرستان دریافت نمی مستقيم تخصیص شده اند و در انتظار یک طرح برای توزیع پول از قانونگذاران ایالتی.

ویلمار عضو شورای شهر آدری نلسن گفت: پس از 90 روز انتظار او بود: “خوشحال و رها” به دیدن پول توزیع شده است.

“COVID-19 تا به حال تأثیر عمده ای در هر گوشه ای از کشور — حتی در این مناطق شده اند که برخورد با یک موج از موارد” او گفت:. “این کمک های مالی خواهد شد کمک به دولت های محلی همچنان به مقابله با بحران بهداشت عمومی و شروع به احیای خود را در اقتصاد محلی است.”

دولت های محلی مواجه شده اند کاهش درآمد و افزایش هزینه ها در طول بیماری همه گیر از جمله اولین پاسخگوی هزینه های اضافه کاری کارکنان بهداشت عمومی هزینه های اقتصادی و کمک به کسب و کارهای کوچک. بودجه را می توان مورد استفاده در خدمات دولت و همچنین کمک های مالی به کسب و کارهای محلی و بیمارستان و دیگران نهفته ویروس, اما آنها نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای از دست رفته را جبران مالیات بر درآمد.

لیگ, مینه سوتا, شهرستانها, مدیر اجرایی, David Unmacht شهر گفت: در تنظیم بودجه خود برای سال 2020 در پاییز گذشته قبل از همه گیر ضربه مینه سوتا است.

“از آنجا که زمان شهرستانها مجبور به تغییر و اصلاح خود عملیات خرید تجهیزات و نقل و کارکنان برای رسیدگی به چالش های تأمین خدمات ضروری به ساکنان” گفت: Unmacht که سازمان نشان دهنده بیش از 800 شهر در سراسر دولت است. “اگر چه بودجه فدرال نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد را جایگزین درآمد از دست رفته از فرسایش درآمد شهر در طول چند ماه گذشته به چالش کشیده شهرستانها و حتی بیشتر به عنوان آنها همچنان به پاسخ دادن به این بیماری همه گیر.”

دولت یک فرایند در محل توزیع کمک ها از طریق قانونی مشورتی کمیسیون یک پانل کوچک از قانونگذاران که ثبت نام در توزیع بودجه فدرال که قانون گذاران در جلسه نیست. اما جمهوری خواهان قانونگذاران می خواستم بیشتر ورودی بیش از میزان بی سابقه ای از فدرال جریان به دولت از طریق مراقبت عمل می کنند.

قانونگذاران تلاش در طول جلسه به طور منظم به اعتصاب یک معامله در نحوه توزیع پول به جوامع است. آنها گفته اند که به توافق در این جلسه ویژه که شامل برخی از هزینه های اضافی, اما این معامله به هم ریخت در ساعات اولیه صبح شنبه همراه با پیشنهاد پلیس تغییرات و بیش از 1 میلیارد دلار بسته از پروژه های ساخت و ساز در یک پیوند لایحه.

در روز پنج شنبه قانونگذاران بودند حمایتی از Walz حرکت به ارسال پول به خارج, در بخشی به دلیل او با استفاده از چارچوب آنها مورد بحث در طول جلسه.

“این مهم است که ما جوامع محلی که گفت:” رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake. “به عنوان یک نتیجه از بستن همه چیز پایین و کسب و کار قادر به پرداخت مالیات و انجام همه چیز آنها را از دولت های محلی در حال صدمه زدن به سمت راست در حال حاضر.”

دولت های محلی هستند رو در یک مهلت به صرف پول در اوایل دسامبر و باید به هر unspent پول به دولت است. دولت فدرال می تواند ارسال و دور دیگری از کمک های اولیه برای کمک به دولت ها و شهرداری ها برای پاسخ به این ویروس.

Walz همچنین اعلام کرد 12 میلیون دلار در حمایت اضطراری به قفسه مواد غذایی در سراسر کشور که رو 30% افزایش بازدید کننده در طول بیماری همه گیر.

 

توییتر: @bbierschbach

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>