سفیدی هرگز لغو

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Whiteness Will Never Be Canceled

عکس: شاتر (شاتر)

آن را سفید برتری.

آن را فقط در مورد “تبعیض” یا “امتیاز” و یا “نژاد پرستی” و یا “ضد سیاهی” و یا “عدم تنوع” و یا “نفرت” یا “عدم تحمل” و یا “خشونت پلیس” یا “نابرابری” و یا هر یک از علائم امریکا طولانی ترین مدت بیماری همه گیر.

تبلیغات

هیچ مترادف برای سفید برتری. هیچ تعبیری وجود دارد که باعث می شود این بیماری بیشتر قابل تحمل است. اگر ما در حال رفتن به از بین بردن بیماری که ails ملت ما اگر ما واقعا تلاش خودمان را ایمنی بدن ما اول باید می دانم که نام واقعی این ویروس ما در حال مبارزه است.

آن را همیشه “سفید برتری.”

در واقع ریشه موفق به پیدا کردن برخی از فیلم های منحصر به فرد از مردم سفید در واکنش به این خبر که سفید برتری ممکن است در نهایت برچیده شد.

این است که چرا هیچ یک از ما (به جز برای Terry Crews, شاید) نگران هستند که آب و هوای فعلی بیش از حد رفته. سیاه مردم در حال آگاه است که سفیدی است که غیر قابل نفوذ سپر بادگیر است که باعث می شود ما قفقازی هموطنان ایمنی بدن را از حقیقت و عدالت و یا اجتماعی گرانش نگه می دارد که بقیه از ما افسار به زمین است.

تبلیغات

بله سفید مردم می توانند پرواز کنند.

برای مثال نگاهی به بحث پیرامون تلویزیون اپل آمار کارتون پارک مرکزی (که من هرگز شنیده قبل از دیروز) و Netflix بکشد دهان بزرگ. ظاهرا کیرستن Bell and Jenny Slate اخیرا تصمیم گرفته است که آنها دیگر نمی تواند صدای شخصیت های سیاه و سفید را در نشان می دهد که من فقط نگاه کردن در ویکیپدیا.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون
تبلیغات

در حالی که این پذیرش نگران چند سفید افرادی که در رابطه با فراگیر “انصراف ” فرهنگ” است که واقعا وجود ندارد من بعد از نگاه کردن کیرستن Bell and Jenny Slate مختلف ویکیپدیا زبانه من به این نتیجه رسیدم که من واقعا فحش ندهید.

نه من فحش روز دوشنبه هنگامی که #CancelJimmyKimmel روند در توییتر برای طرح کمدی که در آن کمدین جیمی کیمل عینک blackface:

تبلیغات

من تا به حال حتی کمتر به به زمانی که Tina Fey لطف تصمیم به حذف قسمت 30 Rock که بازیگران برجسته پوشیدن blackface.

تبلیغات

بی تفاوتی من نیست که هر چیزی برای انجام با این واقعیت است که وجود دارد ماهی های بزرگتر به سرخ از پلیس هست و کمدی اسکچ (وجود دارد). من می دانم که این یک معامله بزرگ در توییتر. اما من با بی تفاوتی می آید از دانستن چیزی که درست بوده در مورد امریکا:

آنها سفید است.

تینا فی, جیمی کیمل و کیرستن بل هرگز چهره یک نتیجه از اقدامات خود و من مطمئن هستم که اگر آنها باید. حتی مطمئن نیستم که این تقصیر آنها است. آنها از مزایای زندگی در یک کشور است که آنها را قادر می سازد به اوج ابرها و آنها را متقاعد که دلیل آنها می توانند پرواز کنند این است که خدا به آنها هدیه ای از بال و یا آنها فقط flapped سلاح های خود را سخت تر از هر کس دیگری. امریکا برای مردم است مانند خورشید زرد برای Kal-El.

تبلیغات

حقیقت گفته شود, بسیاری از مردم سفید نیست نژادپرستانه یا ممتاز یا ضد سیاه و سفید. خواهد بود که به آنها اعتبار بیشتر از آنها سزاوار. من به طور جدی شک اگر اکثر مردم سفید نشستن در اطراف برآمده تا راه برای پیشبرد خود را از نژاد سفید. آنها قرار نیست که تلاش زیادی به حفظ نظام که حفظ آنها. آنها باهوش و یا به اندازه کافی هوشمند به انجام این کار است.

که چگونه سفید برتری کار می کند.

در اینجا چگونه سفید برتری با این نسخهها کار:

Illustration for article titled Whiteness Will Never Be Canceled

عکس: IMDB (دیگر)

تبلیغات

کسانی هستند که عکس از هر کسی که به دست آورده که یک تهیه کننده اجرایی اعتباری در 30 Rock. در قسمت 138 تنها یکی از سیاه نویسنده (Donald Glover) کمک به بیش از یک قسمت. به طوری که در حال رفتن به توقف blackface? که در حال رفتن به صحبت کردن در مورد کلیشه ای نقش?

و همان می رود برای اتاق های خبر که سکوت سیاه صدای یا سرزنش سیاه روزنامه نگاران برای بودن “هدف.” همان درست است برای شرکت های بزرگ که مقاومت در برابر تنوع طرح های به طوری که آنها می توانید به استخدام هر کس آنها لطفا. همان درست است برای رای دهندگان که بازیگران برگه های رای برای افرادی که احساس می کنند به آنها می تواند “یک آبجو با.”

تبلیغات

این نیست که آنها از ما نفرت دارند (اگر چه برخی از). آن را حتی که آنها نشاط مردم سفید. این است که آنها نمی دهد در مورد هر چیزی به غیر از خود است. و چون برای آنها همه چیز است آینه آنها تنها ارزش افرادی که فکر می کنم بحث و عمل مانند آنها.

آنها فقط سفید مردم است.

شما فکر می کنم جیمی کیمل به یاد دیروز که او تا به حال انجام شده در blackface? شما فکر می کنم او فقط آن را متوجه شد نیمه fucked ؟ شما فکر می کنم Tina Fey شروع به تمیز کاری کار خود را به صورت کلیشه های نژادی که درک چوین زانو در جورج فلوید را گردن ؟ آیا شما باور دارید کیرستن بل برای اولین بار تمایل به سمت برابری و شمول بود که او نشستم و به صدای جیر جیر در مورد کارتون شما هرگز از شنیده می شود? آنها در حال حاضر پرواز bruh. آنها می دانند که ما نمی تواند پرش به بالا به اندازه کافی به آنها را پایین آوردحتی اگر ما ایستاده بود بر روی یکدیگر گذاشته است.

تبلیغات

آیا می دانید چرا پرندگان از پر گله با هم ؟

نه انجام آنها. آنها فقط انجام دهید.

به همین دلیل سفیدی هرگز لغوزیرا افرادی که نوشت ایجاد شده و بازیگران این داستان آمریکایی متولد شدند با بالهای سفیدی. آنها را به استخدام افرادی که آنها را به احساس راحتی و حمایت از مردم آنها در حال حاضر با آشنا. این چاق نیست توطئه برای حفظ کارتون, صدای, قفقازی و یا نگه داشتن, سیاه, بازیگران بیکار. آنها نمی گه اما مردم سفید انجام آنچه افراد انجام می دهند:

سفید.

بنابراین اخم نه من عزیز سفید مردم است. شما هرگز خواهد بود “لغو شد.”

چرا که حتی اگر شما در حال حاضر به مبارزه با خشونت پلیس اذعان امتیاز پاک کردن نژادپرستی نبرد نابرابری مدافع برای تغییر و فشار بیشتری تحمل جامعه شما همیشه و برای همیشه استفاده بیش از همه در امریکا تا زمانی که شما قبول این واقعیت است که تمام پادکست ها و طراحی دوباره کلوچه جعبه در جهان نمی تواند از بین بردن این بیماری که باعث تمام این علائم است.

تبلیغات

شما باید بگویم “سفید برتری.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>