Illustration for article titled 30 Days of Iconic Music Video Blackness With VSB, Day 26: Force MDs, Tender Love

تصویر: نیروی MDs “لطیف عشق”

نیروی MDs “لطیف عشق” است جام جم you hear me? آن را به عنوان خوب امروز به عنوان آن بود در سال 1985 اشاره من به به چقدر خوب بز نویسندگان و تولید کنندگان جیمی جم و Terry Lewis در آهنگ ایجاد. این تصویری است بسیار جذاب در راه های مختلف.

تبلیغات

روشن, من عاشق این ویدیو برای بسیاری از دلایل. برای شروع اگر شما به من بگویید که این فیلم به نوعی کلاه برداری, من می خواهم شما را باور دارند. به نظر می رسد مانند یک خیابان کنجد بخش است که در مورد به فوران; اسکار نمی تواند خارج از محل. بخشی از این دلیل است که خیلی از همان ابتدا می سازد هیچ حس. من هرگز دیده می شود بسیاری از این بعدم مردانی که همه می دانیم یکی دیگر دمار از روزگارمان درآورد تا دو برابر نفوذ مقعدی, این مقدار است. وجود دارد از دست رفته دست سیلی انبوه. که فقط اتفاق نمی افتد. آنها آواز خواندن با هم و می دانیم هر یک از دیگر ، Homies توسعه یک ریتم در dapping. این niggas flub کل گه. من آن را دوست دارم. من از نوع خیلی دوست دارم برای دیدن همه ی از اعضای سازمان دیده بان این مشترک و جبران آن است.

نیروی MDs “لطیف عشق” (1985)

بیشتر این 80s, مد whew chillay. اما شما می دانید چه ؟ Tشلنگ بودند ، به نظر می رسد داغ در ظروف سرباز یا مسافر و کاملا زمان خاص ظروف سرباز یا مسافر داغ. و پانسمان تشدید این عجیب و غریب ، بنابراین من خدمه از دوستان من شخص که همیشه بیش از حد. من خورد در رقص آرام چون من همیشه در تلاش برای بله می دانم جم. بنابراین من کاملا درک من انسانهای که رقص سخت را با دست خود کند آهنگ. که خیلی اتفاق می افتد. وجود دارد خیلی بیشتر شانه از عمل است که واقعا لازم برای اجرای موفقیت آمیز انجام این آهنگ. اما دوباره که شخص من است و من از او هستم.

تبلیغات

همچنین ریتم بود کمی… من نمی دانم. من از صحت وجود دارد. این برادران در دو برابر نفوذ مقعدی, هیچ راهی وجود دارد در جهنم آنها را می توان در ضرب و شتم. خوب بودن در dap معنا نیست که شما نمی توانید زمان را نگه دارید اما بد بودن در dap کاملا معنی است که شما قادر به نگه داشتن زمان است. این گه علم b.

بیشتر این ویدئوها یادآور چقدر پیر نگاه مردم حتی در 80s. همه در این گروه در اوایل 20s در قدیمی ترین. اگر شما به من گفت که آنها 40, من می خواهم شما را باور دارند. آن را که همان Queen Latifah انرژی که به من اشاره کرد تا به هر دو شده است 19 از اوایل 90s یا 40 از اوایل 90s و هیچ پاسخ اشتباه است.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

من می خواهم بی مبالات اگر من نقطه چگونه غم انگیز این فیلم در واقع است. این آهنگ در مورد مایل به گفتن این زن در پنجره چقدر به او نیاز دارد ، این شخص در زمان بیش از یک عذر Stalka سبک به آواز خواندن به او و او به نظر می رسد استقبال به اندازه کافی اما پس از آن او فقط به معنای واقعی کلمه ارواح خواننده. و فقط وقتی که شما فکر می کنم که او را برای رفتن به نشستن وجود دارد و او را خروج از درب ، دوستان خود را مبارزه-dap-خواننده-homies به serenade او از یک پنجره که در آن او به معنای واقعی کلمه نشسته به تماشای لبخند و به ظاهر لذت می برد نشان می دهد تنها به ترک او چرم قرمز فدورا و گاهی-آن-وجود دارد-گاهی-آن را-نمی-سفید ژاکت دار. او در نهایت برگ متاسفانه بلکه بدون سفید ژاکت که او را در وهله اول اما من فرض کنید یک استعاره یا چیزی برای برش ضرر ؟ من نمی دانم, اما سفید و کت و رایگان نیست, من امیدوارم که او رفت و برگشت و آن را کردم.

من عاشق اواسط 80s ویدئوها به سادگی برای چیزهای شبیه به این و از آنجا که بسیاری از آهنگ های مورد علاقه ما از این دوران تا به حال کاملا مضحک ، همچنین علم می تواند روز را نجات داد. و هر تصویری که در آن علم می تواند صرفه جویی در آن است که هیچ چیز از یاد. که مناقصه را دوست دارم. و آن را هنوز هم یکی از بزرگترین آهنگ همیشه.