بلومینگتون می پرسد اف بی آی برای بررسی پس از طناب شبیه طناب دار موجود در سیاه و سفید آتش نشان locker

شهر بلومینگتون خواسته است اف بی آی برای بررسی پس از یک طناب شبیه طناب دار داشت در یک آتش نشان را قفل.

قطعه ای از طناب گره خورده بود به “آنچه به نظر می رسد خام طناب دار” و کشف شد آتش نشان دنده قفل در بلومینگتون ایستگاه های آتش نشانی در ژوئن 15, با توجه به این شهرستان است. کشف شد به گزارش آتش نشانی رهبران در ژوئن 23.

“عمل می کند مانند این است که تجسم نفرت و ارعاب و تجاوز تحمل نخواهد شد” رئیس آتش نشانی Ulie مهر در بیانیه ای گفت. “آتش نشان است که به ارمغان آورد و این به ما توجه نشان داده است قدرت و شجاعت و انجام داده است درست است.”

در بیانیه روز شنبه, Bloomington, شهردار Tim Busse او “منزجر و عصبانی و خجالت این بزدلانه عمل می کنند.”

“به روشنی در این حادثه بسیار جدی است و در حال برخورد با شدت” Busse گفت.

Busse گفت که او صحبت کرد و به کارکنان شهرستان در تاون هال فروم این هفته و ساخته شده روشن است که چنین اقداماتی را تحمل نخواهد شد. در هفته آینده گفت: این شهرستان به ارمغان خواهد آورد در سلامت روان مشاور به آدرس ترومای ناشی از نژادی حوادث.

بیشتر شورای شهر را نژادی سهام تمرکز اصلی آن در جولای 13 جلسه Busse گفت. این شهر نژادی سهام هماهنگ کننده معرفی یک برنامه برای راهنمای مقامات در فوریت پیشبرد نژادی و حقوق صاحبان سهام.

“من تشخیص می دهم که یادگیری در مورد این حادثه ممکن است به خصوص پس از سانحه به صورت سیاه و سفید ما اعضای جامعه با توجه به سابقه nooses استفاده می شود به عنوان نمادی از نفرت و تهدید و ارعاب و یک ابزار وحشتناک خشونت” Busse گفت. “من می خواهم شما بدانید که من اینجا هستم و من در دسترس است اگر شما می خواهم برای تماس با من.”

این شهرستان گفت: آن را به انتشار یک بیانیه با هر گونه اطلاعات اضافی در روز دوشنبه در 3:30 بعد از ظهر

هر کسی که اطلاعات و یا می خواهد به گزارش یک جنایت نفرت باید تماس FBI در مینیاپولیس زمینه در 763-569-8000.