مرکز عمل می کند پس از حمله ملخ Haryana, بالا; Rahul به دنبال جبران خسارت برای کشاورزان

به عنوان محصول-تهدید ملخ ازدحام وارد حومه دهلی نو اتحادیه وزارت کشاورزی در روز شنبه گفت: تیم بیشتر از راجستان شده اند deputed به کمک در کنترل عملیات در حال انجام در هاریانا و اوتار پرادش است.

ملخ پرواز در طول روز زمان و حل و فصل کردن تنها پس از تاریک در شب. زمین کنترل تیم به طور مداوم ردیابی آنها و انجام خواهد شد عمده کنترل عملیات یک بار آنها را حل و فصل کردن آن گفت: اضافه کردن کنترل تیم در اوتار پرادش هشدار داده شده است در این راستا.

کنترل عملیات در حال انجام در راجستان هاریانا و اوتار پرادش آن اضافه شده است.

“کنترل بیشتر تیم ها از راجستان منتقل شده اند به هاریانا و تا به کمک در ملخ کنترل عملیات انجام شده در این دو ایالت” این وزارتخانه در بیانیه ای گفت.

ملخ swarms متوجه شدند در ژونژونو (راجستان) در صبح روز 26 ژوئن و کنترل تیم های اعزام شده بودند برای از بین بردن ملخ. مانده ملخ دور هم جمع و به روری در هاریانا در ژوئن 26, شب, که در آن کنترل عملیات انجام شد تا شنبه صبح زود آن را گفت.

مانده ملخ دوباره دور هم جمع و ازدحام به سه گروه تقسیم شدند که یکی از آنها نقل مکان کرد و به سمت Gurugram و از آنجا به فریدآباد و بعد به اوتار پرادش آن اضافه شده است.

با توجه به وزارت دیگر ملخ ازدحام سمت دورکا در دهلی نو و از آنجا به Daulatabad, Gurugram Faridabad و این ازدحام نیز وارد اوتار پرادش است. گروه سوم دیده می شد در پلول (Haryana) و همچنین حرکت به سمت اوتار پرادش است. “همانطور که در حال حاضر هیچ ملخ swarms خال خال در هر شهرستان و مناطق ،

همه گروه ها از ملخ swarms در حال پیگیری توسط تیم دولت در بخش کشاورزی راجستان هاریانا و اوتار پرادش دولت های محلی و مقامات مرکزی ملخ هشدار سازمان و کنترل عملیات در حال انجام وزارت اضافه شده است.

Rahul به دنبال جبران خسارت برای کشاورزان

کنگره رهبر راهول گاندی از دولت خواست برای اعطای غرامت به آمریکا و کشاورزان که دچار آسیب به محصولات کشاورزی با توجه به ملخ حمله کند.”ملخ را نابود محصولات کشاورزی در هاریانا راجستان پنجاب تا MP گجرات و مهاراشترا. دولت هند باید با ارائه پشتیبانی به آمریکا و کشاورزان که دچار این تهدید گفت:” در توییتر.

دهلی وزیر محیط زیست: دهلی نو در آماده باش

دهلی وزیر محیط زیست Gopal Rai خواسته ملی پایتخت جنوب و غرب منطقه’ دولت باقی می ماند در یمن گفت: مقامات.با توجه به رسمی که با حضور در این جلسه وزیر اطلاع داده شد که گروهی از ملخ نیز رسیده Asola Bhatti منطقه در جنوب دهلی نو است.

کشاورزی بخش خواسته به موضوع مفصل مشاوره برای همه منطقه دادستانی و زیر بخشی دادستانی برای مقابله با احتمال حمله ملخ در دهلی نو.

وزیر نیز خواسته جنگل گروه به بازی دی جی ضرب و شتم (درامز) و dhols به دفع swarms از ملخ رسمی گفت. Rai نیز خواسته مقامات از بخش کشاورزی برای ایجاد زمینه بازدید از مناطق نزدیک به گورگان.