مرگبار مار تولید 36 نوزادان در حالی که نجات از حمام

کویمباتور: تحریک شوک و تعجب جوجه سراز تخم دراورده راسل ادم خائن و بدنهاد به هنگام تولد به 36 آنهایی که جوان در حالی که نجات از یک خانه در حومه Coimbatore در روز شنبه.

منابع گفت: یکی Manoharan ساکن Kovilmedu Thilagar نگر محل در Coimbagore متوجه یک 4-ft راسل ادم خائن و بدنهاد در حمام خود را زمانی که او در رفت و به یک حمام در صبح روز شنبه.

او دست پاچه و زد اما موفق به بستن درب حمام و خروجی لوله به مطمئن شوید که مار نیست فرار از حمام. او بلافاصله مطلع محلی مار گیر Murali.

Murali با عجله به نقطه و نجات مار سمی, اما در طول عملیات امداد و نجات, او متوجه آن اندازه حلقه ساخته شده است که او گمان مار حمل آنهایی که جوان. تائید شک مار باقی مانده نیز آرام در حالی که او در انجام آن است.

Vipers هستند viviparous مارها معنی آنها نمی تخم اما به هنگام تولد به نوزادان.

در رها کردن آن در داخل نجات کیسه مار شروع به به تولد برای آنهایی که جوان. Murali چپ کیسه روی زمین بدون اخلال مار بیشتر است.

پس از چند ساعت وقتی که Murali باز کیسه او شوکه شده بود برای دیدن یک دسته کامل از کودک مارها در داخل. آنهایی که جوان’ زهر تر خواهد بود سمی Murali گفت.

پس از شمارش آنها Murali تایید 36 snakelets و ادعا کرد که او را رها کنید و به ستهیمنگلم رزرو ببر جنگل منطقه برای یک زیستگاه امن تر.

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.