دموکرات ها موفق به نادیده گرفتن مغلوب ساختن پیشی جستن حق وتو در وام دانشجویی سیاست

Category: کیمیا | No comments

آمریکا روز جمعه موفق به نادیده گرفتن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را وتو از یک اندازه گیری است که باید معکوس وزارت آموزش و پرورش را سیاست سخت در بخشش وام برای دانش آموزان گمراه برای سود کالج.

خانه رای داده 238-173 در حمایت از باطل و اندازه گیری آینده کوتاه از اکثریت دو سوم مورد نیاز برای ارسال آن به مجلس سنا.

آن را نشانه یک پیروزی برای وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos که سیاست های وام دانشجویی بخشش در معرض خطر بود پس از کنگره رای به معکوس آن در ماه مارس است. در حال حاضر آن را در محل باقی می ماند و اثر ژوئیه 1.

بیانیه ای از وزارت آموزش و پرورش گفت: به نظر می رسد به جلو به اجرای قانون “محافظت می کند که دانش آموزان از تقلب در رفتار موسسات آموزش عالی و نسبتا محافظت از مالیات دهندگان.”

اندازه گیری کنگره تصویب شده در ماه مارس را دوباره بازسازی 2016 حکومت ایجاد شده توسط دولت اوباما. از آن تصویب شد و با استفاده از کنگره بررسی قانون که اجازه می دهد تا کنگره به لغو قوانین فدرال با اکثریت هر دو مجلس و تصویب رئیس جمهور است.

در حالی که اصلی اندازه گیری تا به حال از حمایت هر دو حزب فقط شش جمهوری خواهان رای به نفع فارغ از حق وتو در حالی که 172 مخالف آن است.

در تماس برای نادیده گرفتن دموکرات ها گفت: DeVos’ حکومت ساخته شده آن را تقریبا غیر ممکن است برای فریب دانشجویان برای دریافت وام لغو شد. آنها او را متهم انباشته قوانین به نفع انتفاعی, دانشگاه, صنعت, که پیدا کرده است یک متحد در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

اما جمهوری خواهان گفت: DeVos’ قانون بهبود بیش اوباما-دوران سیاست که آنها می گویند اعطا وام لغو بیش از حد آزادانه.

“وام های عظیم بخشش شده است یک دموکرات هدف و اوباما قانون شد و یک جهش بزرگ به سمت این هدف است. یکی که هم نادیده گرفته و هزینه بالا برای مالیات دهندگان” گفت: در کنگره ویرجینیا فاکس, R-N. C., رتبه بندی جمهوریخواه در خانه کمیته آموزش و پرورش.

این اختلاف ناشی از یک سیاست شناخته شده به عنوان قرض دفاع به بازپرداخت است که اجازه می دهد تا وام گیرندگان خود را برای دریافت وام دانشجویی فدرال پاک شده اگر خود را در کالج ها ساخته شده و ادعاهای دروغین آنها را به ثبت نام.

حکومت ایجاد شد و در دهه 1990 بود اما گسترش تحت ریاست جمهوری باراک اوباما پس از سقوط از برای سود کالج زنجیره ای Corinthian کالج ها. این بسته های زنجیره ای در سال 2015 پس از آنکه مقامات در بر داشت از آن استفاده می شود گمراه کننده تبلیغات برای جذب دانش آموزان و دروغ در مورد موفقیت فارغ التحصیلان خود را.

دانش آموزان می تواند دریافت وام ببخشند اوباما-دوران حکومت اگر وجود شواهد قابل توجهی ارائه اطلاعات نادرست و یا نقض قرارداد توسط دانشگاه. در موارد گسترده تقلب کل گروه از دانش آموزان می تواند دریافت وام مرخص تحت یک ادعا است.

اما DeVos متوقف سیاست های قبل از آن زمان در اثر گفتن آن در حال تبدیل شدن بیش از حد آسان به دریافت وام ببخشند. در سال گذشته DeVos جایگزین آن را با یک سیاست جدید است که او گفت: محافظت از مالیات دهندگان و کالج ها از ادعاهای بیهوده و بیمعنی.

او مجموعه قانون بالاتر, بار, برای تسکین وام نیاز به وام گیرندگان خود را به اثبات مدارس آگاهانه گمراه آنها باعث مالی شخصی آسیب برساند. همچنین این مجموعه یک زمان محدود در ادعای, دادن به دانش آموزان به مدت سه سال پس از فارغ التحصیل می شوند و یا برداشت.

دیگر تغییرات شامل حذف گروه ادعا و یک ماده است که به طور خودکار لغو وام برای دانش آموزانی که رفت به مدارس که تعطیل قبل از آنها می تواند فارغ التحصیل.

او سیاست حمایت جمهوریخواهان و برای سود کالج صنعت است که می گوید آن را ناعادلانه هدفمند توسط دولت اوباما. دموکرات ها و طرفداران مصرف کننده اگر چه می گویند حکومت نوار حمایت defrauded دانش آموزان است.

موسسه کالج دسترسی و موفقیت روز جمعه گفت که حکومت را ترک خواهد کرد بسیاری از defrauded دانش آموزان گیر بازپرداخت وام خود را.

“حکومت ایجاد موانع برای defrauded دانش آموزان در وسط اقتصادی و بحران بهداشت عمومی در حالی که اعمال بعدی را بدون عواقب برای فریبکارانه کالج” گفت: James Kvaal های غیر انتفاعی رئیس جمهور.

DeVos مواجه شده است به انتقاد شدید از حزب دموکرات بیش از او دست زدن به سیاست و تعداد وام لغو ادعا می کند. در آوریل DeVos گفت: او می روند بیش از 170,000 ادعا می کند به عنوان بخشی از حل و فصل در یک طرح دعوی در دادگاه ادعا که او به طور غیر قانونی متوقف روند در حالی که او در بازنویسی قانون است.

همانطور که در آوریل 30, آژانس گفت: این 130,000 انتظار ادعا از 318,000 مجموع دریافت برنامه های کاربردی.

DeVos به طور جداگانه تغییر سیاست به ارائه تنها جزئی وام امداد به بسیاری از دانش آموزان است. او به روز رسانی فراهم می کند کامل تخلیه تنها در صورتی با حضور دانش آموزان برنامه هایی که تولید و فارغ التحصیلان با درآمد متوسط بسیار پایین تر از کسانی که از فارغ التحصیلان در برنامه های مشابه. دیگر دانش آموزان بخش از وام های خود را پاک. اوباما-دوران حکومت ارائه کامل وام بخشش تنها.

گروه های مصرف کننده واصل طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن DeVos’ جزئی امداد حکومت در ماه ژوئن.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>