آیا افسران پلیس آموزش های لازم به دخالت هنگامی که آنها را ببینید دیگر پلیس اعمال نیروی بیش از حد?

Category: کیمیا | No comments

پلیس قتل جورج فلوید یک ماه پیش است که باعث جدید موشکافی سه افسر که موفق به مداخله قبل از دستبند مشکوک از دست داده آگاهی و درگذشت او دوخته بود به پیاده رو توسط یک افسر کهنه.

“شما تماشای این صحنه و از خودتان بپرسید چرا آنها ایستاده گفت:” چاک Wexler اجرایی, مدیر اجرایی پلیس تحقیقات فروم در واشنگتن و اقتدار ملی در دولت روحانی. “زمانی که در آن است رفتن به تغییر دهید به طوری که مداخله در نظر گرفته شده است انجام درست است؟”

کارشناسان متعددی در پلیس روانشناسی و رفتار از جمله برخی از مقامات پلیس می گویند فلوید مرگ است نشان دهنده یک مشکل بزرگتر: تمایل از افسران به سوال و دخالت هنگامی که یک افسر دیگر — به خصوص یک افسر ارشد — با استفاده از نیروی بیش از حد.

“هنگامی که شما دخالت شما باید توانایی به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی و یا یک حرفه ای” شان فرگوسن سرپرست نیواورلئان اداره پلیس نوشت: در کارکنان یادداشت.

آموزش افسران چگونه و چه زمانی به دخالت در حالی که اجباری در نیواورلئان و در حال توسعه با دیگر سازمان های اجرای قانون در سراسر کشور. در آن انجام شده است در مینیاپولیس.

اریک Misselt موقت, مدیر اجرایی, مینه سوتا, افسر صلح و استانداردهای آموزش مدیره است که آیا آموزش اولیه از افسران و مسائل مربوط به مجوز گفت: او را غافل از هر اجرای قانون په مداخله آموزشی در دولت است.

“ما لازم نیست که هر چیزی در ایالت مینه سوتا است که خاص” Misselt گفت: اگرچه آموزش چگونه در افسران می توانید نگه دارید خود را در چک. هیئت مدیره بررسی خواهد شد برنامه های در نظر گرفتن تغییرات احتمالی او گفت:.

در طول هفته گذشته جلسه ویژه قوه مقننه stalemated در طرح های پیشنهادی برای پلیس اصلاحات از جمله نیاز برای افسران به شفاعت. هیچ یک از لوایح مورد نیاز آموزش افسران زمانی و چگونه برای متوقف کردن سوء.

برای نزدیک به هشت دقیقه افسر درک چوین زانو در Floyd گردن که منجر به مرگ او و پس از آن به اتهام قتل در برابر چوین به علاوه کمک و معاونت در جرم قتل اتهامات علیه این سه افسر که کمک در بازداشت است.

کارشناسان پلیس روانشناسی و رفتار از جمله برخی از مقامات پلیس می گویند فلوید مرگ قابل پیشگیری بود.

“همه از این می تواند اجتناب شده است اگر یک یا دو نفر از افسران همکار خود را دخالت” نیواورلئان سرپرست پلیس فرگوسن نوشت: در کارکنان یادداشت ارائه شده به استار تریبیون.

چوین شد یک افسر آموزشی برای دو rookie افسران بودند که به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل: J الکساندر Kueng و توماس خط.

Al Berryman رییس جمهور سابق پلیس مینیاپولیس فدراسیون و بازنشسته گروهبان گفت: ماموران آموزش دیده نمی شد و در مورد نحوه دخالت در چنین شرایطی است. جدید افسر اختصاص داده شده به یک مربی خواهد بود تمایلی به مداخله چرا که مربی می تواند نوشتن او گفت:. “این می تواند تاثیر خود را مشروط.”

قبل از فلوید مرگ مینیاپولیس اداره پلیس تا به حال یک قاعده بیان کرد که افسران به حال یک وظیفه “یا متوقف و یا تلاش برای متوقف کردن یکی دیگر از سوگند کارمند زمانی که نیروی حال نامناسب استفاده شود و یا دیگر مورد نیاز است.”

در ژوئن 16, مینیاپولیس, رئیس پلیس Medaria Arradondo تجدید نظر حکومت در ایمیل فرستاده شده به پلیس سرپرستان.

“صرف نظر از تصدی یا رتبه” e-mail می گوید: “هر قسم خورده کارمند که مشاهده کارمند دیگری استفاده از هر گونه ممنوع زور و یا نامناسب و یا نیروی غیر منطقی (از جمله استفاده از نیروی هنگامی که آن است که دیگر مورد نیاز) باید تلاش با خیال راحت به مداخله کلامی و فیزیکی به این معنی است. کارمندانی که تلاش برای با خیال راحت مداخله نخواهد بود و موضوع را به نظم و انضباط به همان شدت به عنوان اگر آنها خود را درگیر در ممنوع نامناسب و یا غیر منطقی استفاده از زور است.”

مجازات برای عدم دخالت در محدوده مربیگری و انضباطی در نامه ای به فسخ. پست هیئت مدیره رای خواهد داد جولای 23 روز قوی تر سیاست ایجاد یک وظیفه به دخالت.

سابق Hennepin County Sheriff غنی Stanek, در حال حاضر یک مشاور می گوید: مداخله سیاست کافی است. “یک سیاست باید دنبال شود تا با آموزش است که مبتنی بر سناریو” او گفت:.

چند بخش در ایالات متحده آموزش افسران در مورد نحوه دخالت در چنین شرایطی هر چند تعداد در حال رشد است در پی فلوید مرگ است. شده است وجود دارد افزایش بهره در نیواورلئان پلیس آموزش برنامه شناخته شده به عنوان حماسه که مخفف اخلاقی پلیس شجاع است.

این وظیفه را به دخالت’ قانون شده است وجود دارد برای مدت زمان طولانی می گوید:” جاناتان Aronie فدرال منصوب مانیتور جدید پلیس نیواورلئان. “این یک چیز برای گفتن وجود دارد و وظیفه دخالت کند. حماسه به شما می آموزد که چگونه است.”

از آنجا که مقدمه ای از, حماسه, حوادث مرگبار و نیروی شلیک پلیس سلاح بودند پایین به طور قابل توجهی با توجه به 2019 گزارش آژانس. شکایات مردم نیز کاهش یافت.

Aronie این شرکت کمک کرد تا تعهد ایجاد این ماه فعال Bystandardship برای اجرای قانون پروژه در دانشگاه جورج تاون به آموزش افسران در نحوه دخالت کند. حدود 100 سازمان های اجرای قانون برخی از آنها بزرگ خواسته اند به بخشی از آموزش Aronie گفت.

بالتیمور فیلادلفیا و بوستون در میان شهرستانها که در ادارات پلیس اعلام کرده اند برنامه ای برای اتخاذ یک حماسه-مانند برنامه.

دولت واشنگتن به آغاز طرح چنین مداخله آموزشی برای همه افسران می گوید سو رار, مدیر اجرایی, دولت واشنگتن و عدالت کیفری کمیسیون آموزش. “فقط ساخت یک قانون کافی نیست برای وادار کردن مردم به دنبال آن” رار گفت. “آنچه که ما شاهد در سراسر کشور است و نه یک شکست از قوانین و مقررات آن را یک شکست از فرهنگ” او گفت:. “اگر شما یک کارمند جدید را که مشاهده یک افسر آموزشی در حال انجام کاری اشتباه است که جذب نیاز به دانستن است که او می تواند توسط مداخله.”

در New Orleans ماموران سالانه هشت ساعت کلاس که شامل رول بازی و کلاس های دیگر نیز هست. معاون Paul Noel گفت که اگر کسی با رتبه پایین تر می بیند او چیزی را اشتباه انجام دهد او انتظار دارد که افسر به او بگویید برای متوقف کردن.

“این یک قرارداد ما با یکدیگر” Noel گفت. “بخشی از آموزش است که برای افسران برای یادگیری این است که کار تیمی خوب به این معنا نیست رفتن همراه با هر همکار خود را مامور می کند اما تا زمانی که دخالت افسر آیا چیزی غیر اخلاقی, غیر ضروری,” او گفت:.

جان لاک بازنشسته مینیاپولیس پلیس گروهبان افسران آموزش دیده در مینیاپولیس برای 25 سال است. او گفت: زمانی که یک افسر جوان در مشروط شدن وظیفه او این است که به مشاهده و سوال بپرسید.

لاک اشاره کرد که توماس لین یکی از افسران که با کمک فلوید را بازداشت تا به حال دو بار پیشنهاد کرد که آنها رول فلوید بر روی سمت خود را به طوری که او می تواند نفس کشیدن.

چوین خودداری کرد.

پس چه شد خط قرار است به انجام پرتاب چوین و رول او را بیش از حال ؟ لاک پرسید.

“این اتفاق نمی افتد” او گفت:.

لاک گفت: رفتن به جلو, مینیاپولیس, پلیس تا به حال بهتر است برخی از آموزش در مورد نحوه دخالت کند.

 

توییتر: @randyfurst

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>