چهار میله کمک به سوخت سوتا COVID-19 خروش در میان بزرگسالان جوان

نوجوانان و بزرگسالان جوان نشان دهنده رشد گروه های سنی آمار COVID-19 گیر با توجه به اطلاعات جدید منتشر شده جمعه توسط مینه سوتا وزارت بهداشت که شامل 5 مرگ و میر بیشتر و 498 بیشتر آزمایشگاه تایید موارد از بیماری های عفونی.

تعداد آزمایشگاه تایید موارد در مینه سوتا افزایش 37% — از 25,208 در ژوئن 1 به 34,616 از جمعه — اما این اعداد در میان افراد با سن 6 تا 19 افزایش 61% در همان زمان. و 20-چیزی پیشی گرفت و مردم در 30s خود را برای اولین بار در این هفته به عنوان گروه سنی در مینه سوتا با اکثر آزمایشگاه تایید موارد.

مقامات بهداشتی دولت در روز جمعه شناسایی چهار میله — دو مربی و دو در منکیتو — به عنوان سایت های که در آن افراد جوان گسترش این ویروس به یک دیگر. بیماری های عفونی و مدیر کریس Ehresmann گفت: افرادی که آباد Kollege Klub و کابوی جک در مینیاپولیس ژوئن 14-21 و سرآمد و 507 در منکیتو ژوئن 12-13 باید آگاه باشند از پتانسیل قرار گرفتن در معرض خطرات.

شیوع بیماری های مرتبط با منکیتو میله منجر به تقریبا 100 عفونت از جمله کارگران در مراکز مراقبت از کودکان است که در حال حاضر نیاز به ایجاد تغییرات است که مختل خانواده ها و کودکان Ehresmann گفت.

“آن غم مثال از اینکه چگونه COVID آثار” گفت: Ehresmann اشاره کرد که نگرانی عمده این است که این افراد جوان را COVID-19 به دیگران در معرض خطر بالاتری از بیماری شدید.

شیوع محور در Dinkytown میله شامل بیش از 30 نفر و Ehresmann گفت: این نشان دهنده این نوع از رشد سریع است که می تواند ناراحت پیشرفت در دولت در مدیریت این بیماری همه گیر. او را تشویق مردم به پوشیدن ماسک در تمرین های اجتماعی فاصله و گفت که رسانه های اجتماعی تصاویر از جمعیت در این مکان نشان داد که دولت ایمنی راهنمایی برای کافه ها و رستوران ها نبود به دنبال داشت.

این 7,045 موارد در میان مردم در 20s خود را در حال حاضر نشان دهنده 20 درصد از تمام موارد. عفونت بیشتر در این جمعیت ممکن است در نتیجه بیشتر شدید نتایج — تنها دو نفر از 1,411 مجموع مرگ و میر تا کنون در این بیماری همه گیر را درگیر افراد جوانتر از 30 در مینه سوتا است. اما مقامات بهداشتی دولت نگران این است که این تلفن همراه افراد جوان می تواند به گسترش این رمان کروناویروس که باعث COVID-19 به دیگران بیشتر در معرض خطر است.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در روز پنج شنبه به روز شده لیست خود را از خطرات شدید COVID-19 انجام دور با سن 65 به عنوان یک نقطه انفصال و به جای آن به سادگی بیان کرد که خطر با افزایش سن.

Minnesotans 70 و بالاتر را تا 12 درصد از موارد شناخته شده در دولت اما 81 درصد از COVID-19-مربوط به مرگ و میر. هر پنج مرگ و میر گزارش روز شنبه درگیر ساکنان مراقبت طولانی مدت و یا زندگی کمک امکانات آوردن مجموع مرگ و میر در امکانات از جمله به 1,112.

چاقی و اضافه شد به عنوان یک عامل خطر اصلی برای CDC لیست که همچنین شامل قلبی, بیماری مزمن کلیه و دیابت است. فشار خون بالا شد و از لیست حذف, حتی اگر آن است که شایع ترین بیماری زمینه ای یافت می شود در بیماران در مینه سوتا که در بیمارستان بستری هستند و برای COVID-19 با توجه به وضعیت بهداشت و تحلیل. CDC میگوید که مربوط به شرایط قلب به جای فشار خون بالا هستند و احتمالا افزایش خطرات در این افراد است.

روز جمعه 335 Minnesotans در بیمارستان بستری شد برای COVID-19 — از جمله 157 که نیاز به مراقبت های ویژه.

رایگان COVID-19 تست درمانگاه در مینیاپولیس و سنت پل زیر 25 مه پلیس قتل جورج فلوید پیدا نسبتا کم نرخ عفونت — حدود 1.5 درصد از بیش از 7,700 تظاهرکنندگان و دیگران که مورد آزمایش قرار گرفتند. مقامات بهداشت و درمان رها شده اند که این حوادث دسته جمعی نمی گسترش coronavirus بیشتر اما در حال حاضر ردیابی upticks در جوانان-بزرگسالان و موارد مرتبط با کافه ها و رستوران ها.

محدود داخلی در کافه ها و رستوران ها از سر گرفته و در 10 ژوئن همراه با تناسب اندام باشگاه ها و اماکن تفریحی. مینه سوتا شده است تحت اقامت در خانه سفارش برای 51 روز به کاهش گسترش ویروس تا زمانی که سفارش برداشته شد در مارس 18.

شناسایی موارد COVID-19 از طریق تست تشخیصی تنها نوک کوه یخ. CDC مقامات روز پنجشنبه تخمین زده می شود که هر یک آزمایشگاه مورد تایید شده نشان داده شده 10 مورد. اکثر عفونت ها در نتیجه خفیف یا بدون علامت است اما مردم با خفیف عفونت خطرات برای گسترش این ویروس به دیگران است.

مینه سوتا را COVID-19 مورد تعداد شامل 30,008 افرادی که بهبود به نقطه آنها دیگر در نظر گرفته عفونی و یا نیاز به منزوی کردن خود برای جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران است.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de