پوشاک MSMEs به Tamil Nadu: حتی نمی فکر می کنم از گسترش مستند

چنای: بیش از 400 میکرو, شرکت های کوچک و متوسط (MSME) که در پوشاک و لباس تولید و صادرات در تامیل نادو را به دادگاه تجدید نظر به رئیس وزیر Edappadi K Palaniswami به گسترش مستند تحمیل در پی Covid-19 رمان coronavirus بحران به عنوان هر بیشتر خاموش شدن صنعت خواهد املا خود را خراب کردن.

در حالی که صنعت پوشاک در حال حاضر تحت “زیان” از آنجا که مستند زمان اثر از مارس 25, این آخرین 12-روز ‘شدید مستند” از مارس 19 تا 30 ژوئن در چنای Kancheepuram, چنگلپتو و Thiruvallur مناطق است “باعث تاخیر بسیار زیاد و ضرورت محاکمه اسرائیل با مشتریان بین المللی که در حال حاضر قادر به دریافت و تحویل کالا در آنها قرار بود تا پایان ماه ژوئن گفت:” آقای Nishant جین افتخاری, منشی, پوشاک و Handloom اتحادیه صادرکنندگان.

این انجمن که صدای بیش از 400 MSMEs’ در پوشاک و پوشاک ساخت و صادرات بخش در مناطق چنای Kancheepuram, چنگلپتو, Thiruvallur, مادورای و سالم منطقه برای 35 سال گذشته به 40 سال می گوید: پوشاک, صادرات یک “کسب و کار فصلی”. کلید بقا با کیفیت و تحویل به موقع برنامه در انجام قرارداد با خریداران خارجی است.

او گفت: “زمستان کالا را نمی توان به فروش می رسد و در تابستان و بالعکس, و وجود دارد, مجازات برای تاخیر. این اعتماد و اطمینان از تامین کننده است که قضاوت در زمان تحویل در کیفیت صحیح.”

بیشتر در مورد 1.50 لاخ و کارگران ماهر و 90 درصد از آنها زن هستند به طور مستقیم به کار گرفته شده توسط این شرکت است. به عنوان آنها به طور خاص آموزش دیده در دوخت و لباس آنها نیست هر گونه منبع امرار معاش به سقوط به عقب بر.

بیشتر این صنعت استخدام بیش از ده لاخ مردم به طور غیر مستقیم در تامیل نادو از فرعی واحد از کارخانه های تولید نخ بافندگی پردازش مواد رنگی و رنگرزی ساخت برچسب و برچسب ها, ساخت, کارتن, جعبه, ساخت, پرینتر, گلدوزی واحد و…. او جلب توجه به.

در این سال با توجه به طولانی مستند از ماه مارس او با اشاره به صنعت پوشاک در حال حاضر با آن مواجه بسیاری از سفارش لغو توسط شرکت های بین المللی.

پس از راه اندازی مجدد این شرکت به تازگی و در تلاش برای “احیای بخشی از سفارشات با مشکل بزرگ”, به شرط تحویل به موقع است و در حال حاضر دوباره تهدید به از خط خارج در این مقطع.

در حالی که پست-مستند اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای در حال حاضر قرار داده شده محدودیت در ظرفیت کامل استفاده در تمام کارخانجات آقای جین گفت: این کالا در حال تولید در حال حاضر به صادر بین ماه های ژوئن و سپتامبر به طوری که می توان آنها را بر روی صفحه نمایش در خارج از کشور مغازه ها بین ماه های آگوست و نوامبر در زمان برای فصل تعطیلات و کریسمس.

اگر کالا در تحویل اواخر مشتریان را لغو سفارشات و حرکت به دیگر خریداران از کشورهای دیگر مانند چین و ویتنام و بنگلادش و سریلانکا و کامبوج برای یافتن منابع مورد نیاز خود را به او توضیح داد.

از این رو آقای جین گفت: هر بیشتر مستندات در بیشتر چنای و اطراف منطقه “خواهد شد در نتیجه بسیار بزرگ تعداد سفارش لغو به لحن حدود دلار 150 میلیون” برای این MSMEs ” و “از دست دادن کامل از ایمان” در میان مشتریان بین المللی علاوه بر پرتاب lakhs ماهر کارگران هندی از مشاغل.

بیان کرد که نتیجه این خواهد بود “فاجعه بار” آقای جین گفت: “این صنعت انتظار دارد دولت به درک دراز مدت فاجعه آن باعث خواهد شد با گسترش مستند و یا داشتن هر گونه بیشتر مستند و که در نهایت زمین تا کشتن یک صنعت شده است که در تكیه برای میلیون ها نفر از کارگران و بزرگترین کارفرما پس از کشاورزی در کشور برای بیش از 40 سال است.”