John Legend مورد بحث هالیوود اجتماعی و اخلاقی مسئولیت (و Verzuz دو مرحله ای) با ریشه

جلوتر از روز یکشنبه 2020 شرط جوایزاین شبکه سالانه مراسم جشن بهترین در فرهنگ نامزد John Legend نشستم با ریشه به بحث در مورد برخی از موضوعات داغ دکمه. این EGOT برنده است تا برای “بهترین همکاری” و “تصویری از سال” افتخارات برای “بالاتر” آهنگ خود را با DJ Khaled و اواخر Nipsey Hussle.

در طول مکالمه افسانه در مورد صنعت موسیقی مسئولیت مناسب آدرس و محافظت از بازماندگان تجاوز جنسی. او در ستایش شجاعت سابق A&R اجرایی به خود جلب کرد دیکسون که اتهامات آزار و اذیت جنسی و احتمالی حمله به موزه موسیقی مغول Russell Simmons نقطه کانونی از HBO Max مستند در تاریخ ثبت است. به عنوان دیکسون بازگو او بعد از کمک به استماع هر دو افسانه و Kanye West برای ثبت معاملات در Arista Records در اوایل 2000s اما ناموفق بود که او به عنوان یک اندکی برای بازگشت نیست, برچسب, سر L. A. Reid ادعا پیشرفت های جنسی. (در سال های بعد رید خواهد گام پایین به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت حماسی در میان اتهامات آزار و اذیت جنسی از یک زن کارمند.)

تبلیغات

“ما باید به هر محیط امن برای زنان می گوید:” افسانه که قبلا صحبت کردن در حمایت از R. Kelly به اتهام تجاوز جنسی به قربانیان. “من بی اطلاع بود در آن زمان از آنچه [دیکسون] قرار بود از طریق…که نه فقط راه هر فرد باید برای مقابله با حرفه ای خود را…آن نه تنها عادلانه به او. [فرد] حرفه ای باید تعیین مهارت های خود را و توانایی خود را و نه درمان مانند یک تکه گوشت…شده است وجود دارد بیش از حد بسیاری از داستان ها مانند [دیکسون] در کسب و کار ما.”

بسیار شبیه خود “بالاتر” همکار Nipsey Hussle مشغول به کار خستگی ناپذیر برای بالا بردن خود را در شهر لس آنجلس و جامعه به عنوان یک کل افسانه ای بوده است. دست در با حمایت از عدالت اجتماعی جنبش در طول سال خود را در کانون توجه است. این تلاش های بشردوستانه شده اند تقویت شده توسط شهروندان متوسط و چهره های عمومی به طور یکسان در میان جریان تظاهرات خواستار برابری نژادی و خشونت پلیس. افسانه در مورد اهمیت مشاهیر اجازه دادن به مسائل مربوط به مراقبت از آنها به شدت مورد را در مرکز صحنه.

تبلیغات

“ما باید فروتن در مورد آنچه ما می دانیم و آنچه نمی دانیم آنچه که ما می توانید انجام دهید و آنچه که ما نمی تواند انجام دهد و ما باید برای گوش دادن” او توضیح می دهد. “من سعی می کنم بهترین من برای گوش دادن به برگزارکنندگان و فعالان که هر روز صرف فکر کردن در مورد این مسائل و من سعی کنید به بحث در مورد هر چیزی مگر اینکه من در مورد آن را بخوانید از مردم به من اعتماد و احترام است.”

در یک نشاط به نوبه خود Legend مورد آخرین پروژه خود بزرگتر دارمکه او به ما گفت که در اوایل این ماه یک “جشن عشق و شادی و امید و انعطاف پذیری است.” در حالی که موسیقی پایان نیست-همه و همه از اجتماعی یا نژادی, ناآرامی, قطعا آن را می سازد خشن بار کمی آسان تر به تحمل است. افسانه می گوید: رفتن به آهنگ که کپسوله سیاه, شادی Marvin Gaye کلاسیک “رو به آن” و جوک که او بازدید او (موضوع است) دو مرحله هر بار که او آن را می شنود.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

اتمام مصاحبه کامل بالا.