قاضی را انکار می کند و سمعی و بصری پوشش جلسات به صورت سابق افسران متهم در جورج فلوید قتل

Category: کیمیا | No comments

یک Hennepin County قاضی در روز جمعه را رد کرد یک درخواست غیر معمول اجازه می دهد تا دوربین را در دادگاه ثبت شده توسط وکیل به نمایندگی از چهار سابق مینیاپولیس افسران متهم در روز یادبود کشتار جورج فلوید.

Hennepin County, District, قاضی پیتر کاهیل به ذکر است که دادگاه مینه سوتا قوانین نیاز به هر دو دفاع و دادستان به توافق به منظور اجازه به دوربین دسترسی به جلسات پیش از محاکمه. دادستان اعتراض به دفاع از حرکت او نوشت: در سفارش خود را انکار دسترسی به دوربین است.

“با توجه به این که این یک مورد است که در حال حاضر قابل توجهی را پیش از محاکمه پوشش رسانه ای دادگاه در می یابد که صوتی یا تصویری پوشش جلسات پیش از محاکمه در این مورد نه تنها نقض [مینه سوتا قوانین دادگاه] اما خطر بدسم بالقوه Hennepin County, داوران, استخر,” کاهیل نوشت.

وکیل به نمایندگی از درک چوین, J. Alexander Kueng توماس خط و Tou Thao, ثبت, حرکت, در اواخر روز پنجشنبه که ساخته شده جمعه, اعطای مجوز برای ضبط هر دو پیش از محاکمه و دادگاه رسیدگی بدون در نظر گرفتن اعتراض از دادستان است.

“متهمان استدلال می کنند که این امداد لازم است به ارائه متهمان با یک محاکمه عادلانه در نور از دولت و دیگر بازیگران دولتی متعدد نظرات نامناسب و برای اطمینان از باز شنوایی در نور مداوم و همه گیر” نوشت Kueng وکیل توماس Plunkett که در زمینه حرکت به نمایندگی از دیگر متهمان.

کاهیل را سفارش گفت: دسترسی به دوربین در دادگاه خطاب خواهد شد در تاریخ بعد.

Hennepin شهرستان دفتر دادستان معوق اظهار نظر به دادستان کل کیت الیسون که منجر به پیگرد قانونی. الیسون دفتر نمی تواند بلافاصله نظر رسیده.

چندین رسانه از جمله استار تریبیون, محلی و ایستگاه های تلویزیونی و رسانه ملی از جمله نیویورک تایمز و تلویزیون دادگاه را به ثبت درخواست با دادگاه به ثبت pretrial.

چهار علت در دادگاه روز شنبه برای دومین ظاهر اتهام اعم از قتل درجه دوم به کمک و معاونت در جرم قتل.

Plunkett استدلال کرد که لازم است برای ضبط و پخش رسیدگی چرا که دولت و مقامات محلی از جمله امنیت عمومی کمیسر جان هارینگتون, مینیاپولیس, شهردار یعقوب فری و مینیاپولیس رئیس پلیس Medaria Arradondo را علنا مورد انتقاد قرار سابق ماموران اقدامات است.

او همچنین گفت: “غیر اخلاقی ‘نشت’ ” از اطلاعات در مورد موارد را به خطر بیافتد طرفی در مورد این موارد است.

“به طور خاص این امداد لازم است به بلانت اثرات افزایش و تکرار حملات رسانه از مقامات مختلف که نقض وظیفه خود را به جامعه گفت:” Plunkett حرکت. “دولت این دیدگاه را crescendoed به فوق العاده حجم این هفته با رئیس تلفظ که ‘[w]کلاه اتفاق افتاد به آقای فلوید قتل بود.’ دولت انجام شده عادلانه و بی طرفانه آزمایشی بسیار بعید است و متهمان به دنبال صوتی و تصویری را پوشش دهید پاکسازی درخشش نور در این مجموعه مقالات. انجام در غیر این صورت اجازه می دهد تا این نهاد برای geld قانون اساسی است.”

خط وکیل ارل گری گفت: در مصاحبه جمعه که الیسون و Arradondo باید تجاوز خود را در نشیب.

“ترین اظهارات غیر اخلاقی ساخته شد توسط الیسون و گفت که آنها به جرم قتل و رئیس پلیس در جریان ملی تلویزیون و گفت که” خاکستری گفت. “آنها بهتر می دانند. به نظر می رسد مانند هر کس می خواهد این افراد به اعدام محکوم شده قبل از محاکمه.”

الیسون گفت: در مصاحبه ای که او با اعتماد به نفس منصفه را محکوم سابق افسران. Arradondo صحبت در مورد این مورد در تلویزیون نشان می دهد “60 دقیقه” و با صدور یک بیانیه نوشته شده است روز دوشنبه گفت: “من توافق با دادستان کل الیسون: آنچه اتفاق افتاد به آقای فلوید قتل بود.”

Plunkett و چوین وکیل اریک نلسون کاهش یافته است به نظر. Thao وکیل رابرت Paule نمی بازگشت پیام به دنبال نظر.

Plunkett ذکر شده در قانون اساسی حق برخورداری از یک محاکمه علنی و منصفانه در استدلال برای دوربین های دیجیتال در دادگاه. او اشاره کرد که COVID-19 همه گیر را محدود کرده است دادگاه دسترسی و پخش رسیدگی خواهد تضمین حق برخورداری از یک محاکمه علنی.

دولت دادگاه گرفته اند چندین اقدامات لازم برای جلوگیری از COVID-19 عفونت در امکانات آن از جمله محدود کردن تعدادی از کارکنان رسانه ها و اجازه به دادگاه.

وکیل مدافع رابرت Richman است که درگیر در این موارد گفت: دسترسی به دوربین می تواند کمک به دفاع وکلای حاضر یکی دیگر از روایت مورد فلوید مرگ ثبت شده توسط اطرافیان و دیده می شود در سراسر جهان.

“با توجه به وزن از تبلیغات منفی است که در حال حاضر مرتب کردن بر اساس شکل درک عمومی من فکر می کنم که مهم است که برای دفاع شروع به دفاع از خود شناخته شده است به طوری که آنها لازم نیست که کاملا به عنوان یک نبرد دشوار هنگامی که آنها شروع و در اولین روز از محاکمه” Richman گفت. “این چیزی است که در معرض خطر بالا استراتژی از آنجا که به طور معمول تبلیغات خوبی کار نمی کند برای دفاع اما در یک مورد مانند این را برای من روشن نیست چیزی برای از دست دادن.”

دوربین های اجازه داده شده در sentencings پس از محکومیت هر یک قاضی اختیار.

در حالی که رسانه ها می توانند درخواست دسترسی به دوربین در هر دادگاه بی سابقه آن در مینه سوتا برای یک قاضی تصویب چنین درخواست برای جلسات پیش از محاکمه در پرونده های جنایی و یا برای محاکمه.

مینه سوتا قوانین دادگاه اجازه می دهد تا یک قاضی به اعطای دسترسی به دوربین قبل از اینکه یک گناه و یا حکم رسیده است اگر همه احزاب از جمله دادستان رضایت. Plunkett حرکت خواسته کاهیل به تایید دسترسی حتی اگر دادستان اشیاء.

“هر چیزی که اتفاق می افتد در دادگاه دقیق است” خاکستری گفت. “ما ترس از آن است. آن را پیش از محاکمه مخاطره اندازد تبلیغات مانند رئیس بیانیه.”

بن Crump یک وکیل به نمایندگی از فلوید را بازماندگان گفت استار تریبیون که فلوید خانواده مطلع شد این در حالی است که دادگاه در این مورد خواهد بود برنامه ریزی برای 8 مارس با یک جلسه در خارجی در سپتامبر. 11.

آزمایشی برنامه می تواند رسمی ساخته شده در یک شنبه جلسه دادگاه در شهرستان Hennepin هر چند آزمایشی برنامه اغلب با تاخیر دریافت کنید. دولت دادستان انتظار می رود به دنبال سعی کنید تمام چهار سابق افسران متهم در این پرونده در یک دادگاه یک حرکت یک یا بیشتر از دفاع وکیل مدافع ممکن است مخالفت می کنند.

این آزمایشی trial برنامه به اشتراک گذاشته شده در طول خصوصی روز شنبه در جلسه ای در تگزاس بین خانواده و دادستان کل کیت الیسون و آمریکا وکیل اریکا مک دونالد. الیسون دفتر رهبری دولت را تحت تعقیب کیفری در رابطه با Hennepin County دفتر دادستان در حالی که مک دونالد را در حال انجام فدرال حقوق مدنی شد.

Crump گفت: این جلسه به خانواده “حس راحتی دانستن است که آنها در حال رفتن به مدافع سرسخت پیگیر این مورد” و آن را یک “اولویت برای آنها را به مطمئن شوید که آنها دریافت عدالت برای جورج فلوید خانواده و هم برای جامعه به طوری که جامعه می تواند ایمان در سیستم است.”

خانواده می خواهم برای دیدن چوین شارژ با جدی تر جرم قتل درجه اول. الیسون برشمرد بار که اثبات اتهام به خانواده اما گفت که او نمی خواهد رد اتهامات جدید اگر شواهد حکم آنها.

Crump گفت: مک دونالد در مقایسه فدرال پروب به صورت والتر اسکات, کارولینای جنوبی, سیاه, مرد کشته شده در 2015 توسط یک افسر پلیس که در اخراج او را به عنوان او دور می زد. حالت دادگاه هیئت منصفه تبرئه افسر اما دادستان فدرال بعد از برنده یک اعتقاد و او محکوم شد و در سال 2017 به 20 سال زندان.

یک سخنگوی اذعان کرد که مک دونالد درخواست جلسه خصوصی با فلوید خانواده و که او تا به حال “مورد بحث و بررسی فرایند و روش فدرال حقوق مدنی بررسی است.” تحقیقات ادامه دارد و هنوز یک “اولویت” برای باراک اوباما و حقوق مدنی بخش از وزارت دادگستری ایالات متحده ، سخنگوی گفت.

توییتر: @ChaoStrib

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>