کارناتاکا ذخایر تخت هواکش برای COVID-19 بيمار به عنوان موارد صلیب 11K علامت

Category: کیمیا | No comments

بنگلور: با نمودار coronavirus رفتن در شهر دولت محفوظ است 2,200 تخت برای COVID موارد خارج از 10,689 تخت موجود در 11 دانشکده های پزشکی خصوصی در این شهرستان است.

حداقل 281 ICU COVID تخت از 561 و 120 هواکش از مجموع 239 در این کالج های خصوصی نیز محفوظ است.

پزشکی دانشگاه دستور داده شده است به اجرا حداقل دو تب درمانگاه و اطمینان حاصل شود که شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) تایید COVID-19 آزمایشگاه های تست تاسیس هستند.

روز جمعه دولت در بخش بهداشت و درمان اشاره کرد 445 موارد از جمله 65 مورد مربوط به ایالتی مسافران در نظر گرفتن شمارش به 11,005. ده نفر از این ویروس در روز جمعه. از 445 موارد 178 شده اند بستری در ICU. بنگلور ثبت نام 144 مورد از آن 123 در ICU.

جامعه انتقال یک واقعیت

با هجوم ماهاراشترا عودت به کارناتاکا شده است وجود دارد جهش در تعداد COVID-19 موارد است. پزشکان در حال حاضر بر این باورند که وجود خواهد داشت یک افزایش در تعداد موارد مثبت در ماه آینده.

Dr CN Manjunath مدیر Jayadeva موسسه قلب و عروق دانشگاه علوم اذعان کرد که هر چند عمده وجود دارد مورد جامعه انتقال اما اضافه شده است وجود دارد جهش در تعداد موارد با توجه به عودت از ماهاراشترا.

جنوب غربی راه آهن TTE تسلیم به Covid

یک زن 57 ساله سفر فروش بلیط آزما (TTE) تسلیم به کروناویروس در بگلکت; خود را سواب نتیجه آزمون آینده مثبت پس از مرگ او. او تا به حال هیچ موضوع بیماریهای همراه. .

16 COVID موارد در آزمایش تصادفی

در یک آزمایش تصادفی از BMTC کارکنان شانزده موارد مثبت تشخیص داده شد که چهار مرخص شده از بیمارستان است. اولیه مخاطبین شده اند ردیابی توسط بنگلور مدنی مقامات قرار داده و در زیر صفحه اصلی قرنطینه.

یکی بیمار می میرد خودکشی

60 سال که تست مثبت خودش را کشته در KC بیمارستان عمومی Malleshwaram. او حلق آویز در دستشویی بیمارستان در 2 هستم. چند روز پیش یک سر پاسبان با دولت رزرو پلیس کشته شده بود با خودکشی در راه خود را به CV رامان بیمارستان.

“این مهم است که قادر به افتراق بین استرس و اضطراب است. استرس است که عمدتا با توجه به یک دلیل خاص اما اضطراب بیش از خیالی و اینده افکار. استرس را می توان با تکنیک های مختلف اما اضطراب ممکن است نیاز به دارو درمانی. استرس کوتاه مدت است و می تواند منجر به اختلالات خواب فقیر توجه و تمرکز در حالی که اگر درمان نشود می تواند منجر به اضطراب است که تظاهرات فیزیکی مانند تپش قلب عرق کردن و از دست دادن اشتها و اختلالات خواب است که اگر برای مدت طولانی باقی بماند نیز می تواند منجر به احساس بی ارزشی و افکار خودکشی” دکتر Himani Khanna, رشد و تکامل اطفال & Co-Founder of Continua بچه ها توضیح داد.

مهار مناطق

نگه داشتن جریان فعالیت های اقتصادی در ذهن دولت خودداری کرده است به اعمال دیگر مستند. اما 477 مناطق در این شهرستان اعلام شده است به عنوان مهار مناطق توسط بدن مدنی با حداکثر موارد گزارش از جنوب و غرب مناطق.

در 25 ژوئن BBMP اشاره کرد 1,268 موارد از مردم با پوشیدن ماسک و جمع آوری تومان 2.5 لاخ. بیش از 52 مورد از تخلفات اجتماعی فاصله نیز گزارش شده است.

ویژه کمیسر BBMP, Randeep D اظهار داشت: “مقامات آهنگ خانه قرنطینه شهروندان که به mandatorily در خانه بماند. اگر آنها نمی, در خانه بماند, پرونده های جنایی خواهد شد تسلیم شود. مقامات ما در حال ردیابی اولیه و ثانویه اطلاعات تماس Covid مثبت افراد است. اما ما درخواست تماس از این افراد به طور داوطلبانه به جلو آمده و به دنبال قرنطینه هنجارهای. ساکن انجمن رفاه (RWA) باید برای کمک به ما در ردیابی آنها.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>