صاحبخانه کاترین اسمیت فکر برخی از مشکلات خود را از اواسط ماه مارس.

یک قاضی اعطا سفارش در ماه فوریه به اخراج یک مزاحم مستاجر در زندگی پدر و مادر’ مشاع. مستاجر موفق به طور مداوم پرداخت اجاره برای برخی از زمان.

اسمیت و برادرش کار می کرد یک قرارداد با مستاجر برای او به حرکت در خارج از پریر لیک واحد در ماه مارس. اما همه چیز را تغییر زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس بدتر و رژیم صهیونیستی است. تیم Walz صدور یک فرمان اجرایی در مارس توقف اخراج رسیدگی است. اسمیت گیر کرده بود.

اسمیت می پیوندد صاحبخانه در سراسر مینه سوتا نیروبخش برای یک ماه دیگر به طور بالقوه با بدون پرداخت اجاره و بسیار کمی مراجعه به برخی از مستاجران سقوط بیشتر در اجاره. Walz تمدید اجرایی خود را سفارش اوایل این ماه است که مانع از اخراج از طریق جولای 13.

نظم است که به منظور ارائه کمک برای مالکان و مستاجران رو به بدترین سقوط اقتصادی پس از رکود بزرگ. مینه سوتا نرخ بیکاری به بالا و تاریخی از 9.9 درصد در ماه مه.

اما صاحبخانه مانند اسمیت می گویند که منظور اجرایی به اندازه کافی را ندارد استثنا برای حذف مشکل مستاجرها و یا اقدام علیه مستاجران که میله میله به ترک قبل از همه گیر.

“آن بوده ام خوب اگر فرماندار به حال ساخته شده یک استثنا برای این قاعده” اسمیت گفت. “من آن را دریافت شما از آنها بدم میاید به پا زدن مردم زمانی که آنها در حال پایین اما در مورد من و افراد دیگر موارد, اگر ما تا به حال دادگاه سفارشات صادر شده قبل از همه گیر شروع آن باید بوده ام افتخار.”

تحت نظم اخراج مجاز در مواردی که مستاجر به طور جدی به خطر می اندازد ایمنی از دیگر ساکنان و یا نقض قوانین دیگر مانند آوردن مواد مخدر درگیر شدن در فحشا و یا استفاده غیر قانونی از سلاح گرم است. دفتر والی به تازگی با اشاره به این که این تغییرات به منظور اجازه می دهد که برای صاحبخانه به مستاجر به دادگاه اگر آنها را به مخاطره می اندازد ایمنی دیگران در اموال. اما مقامات همچنین نگران بیش از حد بسیاری از موارد استثنا تحت نظم ممکن است اشتباه مردم در آنچه حمایت از آنها.

دستیار دادستان کل Katherine Kelly, که با این نسخهها کار بر روی مسائل مربوط به مسکن در دادستانی کل گفت: او سابقه سوال از صاحبخانه و تماس یادآوری آنها در مورد توقف و چگونه کار می کند. اما اغلب این گفتگو شامل اذعان به موقعیت دشوار صاحبخانه در حالی که همچنین با اشاره به گزینه های بالقوه برای جمع آوری اجاره پرداخت نشده مانند دادگاه ادعا های کوچک.

“آن رسیده است تا جایی که آنها احساس خود را نقطه است که در آن منظور اجرایی است که کمک می کند تا من?’ “کلی گفت. “آنچه که ما بحث در مورد با این صاحبخانه است ما همدردی با آنها و بسیاری از مستاجران ما به صحبت پرداخت اجاره آنها فقط نیاز به اقامت طولانی تر از آنها می ایم اگر هیچ بیماری همه گیر.”

فرماندار دادستانی کل مسکن و طرفداران آنها اصرار مردم برای ادامه پرداخت اجاره و رهن یا ترتیبات خود را با صاحبخانه در طرح پرداخت. منظور اجرایی انجام نمی دهد مستاجر یا صاحبخانه مهلت از پرداخت ماهانه ساخت.

در اسمیت مورد او به مینه سوتا چند ماه پیش به مراقبت از پدر و مادر او در خانه خود را. آنها در اواسط-90s و نیاز روزمره کمک. در حالی که کار از راه دور برای او و کار او و برادر او هستند و در انتظار اخراج مهلت قانونی در حالی که به طور منظم ارسال پیامک مستاجر در مورد زمانی که آنها ممکن است دریافت و پرداخت اجاره. این پول قرار است برای کمک به پرداخت مالیات بر اموال در محل سکونت.

در حالی که پدر و مادر او از نظر مالی پایدار اسمیت گفت که او نمی داند آنچه که آنها انجام داده ایم در غیر این صورت.

“اگر پدر ندارد بازنشستگی و تنها زندگی کردن اجتماعی امنیت؟” اسمیت پرسید. “آنها نمی تواند زنده ماندن این نمی تواند اتفاق می افتد.”

زمانی که مهلت قانونی به پایان می رسد مقامات با مینه سوتا شاخه های قضایی باید گفت آن نیروبخش برای “تعداد قابل توجهی از موارد ثبت شده” در هنگام اخراج از شروع دوباره.

لوقا Grundman یک مدیریت وکیل برای مسکن برای اواسط مینه سوتا کمک های حقوقی, حقوقی, وکالت گفت که صاحبخانه به دنبال دستور به اخراج مستاجران در مهلت قانونی اگر آنها به عنوان یک خطر به اموال.

اما Grundman گفت: این موارد اغلب به چیزی برای انجام با خرید و فروش مواد مخدر و یا دیگر فعالیت های معاف با اخراج ban. وی با اشاره به موارد اخیر او نشان داده و مثل یک مرد با مشکلات روحی و روانی که وانمود به COVID و 18 ساله که به مبارزه در حالی که تحت تاثیر الکل.

“به نظر می رسد صاحبخانه در حال تلاش برای فشار پاکت به طوری که آنها می تواند به جلوگیری از توقف” Grundman گفت. “احتمالا وجود دارد برخی از افرادی که در حال گرفتن لگد در حال حاضر و نباید باشد.”

برای اسمیت او هنوز در انتظار بازگشت اجاره و شمارش روزها که مستاجر باید ترک. او توزین آیا به مستاجر به دادگاه ادعا های کوچک برای بازیابی اجاره آنها بدهکار هستند و برنامه ریزی برای رفع کردن واحد برای پسر او را به زندگی می کنند. اما او می داند که بیشتر هزینه های دادگاه و زمان مبارزه با این خواهد بود که “بدون هیچ زحمتی.”

“این فقط هزینه رفتن به هر کس پول بیشتر و بیشتر و آن را فقط رفتن به پرونده دادگاه” اسمیت گفت. “این رفتن به یک کابوس کامل است.”