بسیاری از دانش آموزان را در کلاس های درس تنها بخشی از این هفته سقوط

به عنوان مدارس در سراسر کشور شروع به آشکار بازگشایی برنامه های این هفته با پدر و مادر و دانش آموزان را مجبور به دست و پنجه نرم کردن با واقعیت دشوار: بعید است که بسیاری از مدارس را به بازگشت به یک برنامه عادی این سقوط نیاز به اسیاب آموزش آنلاین موقت مراقبت از کودک و توقف کاری به ادامه.

دانش آموزان در سیاتل به احتمال زیاد برای رفتن به مدرسه در فرد تنها یک بار یا دو بار در هفته, مقامات گفت. نیمی از اوماها نبراسکا دانش آموزان را به حضور دوشنبه و سه شنبه و نیم دیگر پنجشنبه و جمعه چرخش چهارشنبه. و کانتی فیرفکس ویرجینیا در خارج از واشنگتن گفت: دانش آموزان را صرف حداقل دو روز در هفته در کلاس با بقیه آنلاین.

فرمانداران کانکتیکات و نیوجرسی اعلام کرد راهنمایی که آنها گفتند که اجازه می دهد دانش آموزان به مدرسه بازگشت اما در سمت چپ این اطلاعات به منطقه با رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی نیوجرسی اذعان جمعه که برخی از مدارس به احتمال زیاد نیاز به اتخاذ یک مدل هیبریدی و محدود کردن حضور روزانه.

بسیاری از این کشور بزرگترین مناطق هنوز برای اعلام برنامه های, اگر چه شهردار, بیل د Blasio نیویورک پیشنهاد جمعه که همه از این شهر 1.1 میلیون دانش آموز در حال بعید است به بازگشت تمام وقت در طول بیماری همه گیر. “یک روز وجود دارد رفتن به یک واکسن” گفت: “من فکر می کنم این روز زمانی که شما در حال رفتن برای دیدن همه چیز به عقب 100% — به هر بچه در کلاس درس — به صورت عادی.”

بازگشایی گیری هستند و به احتمال زیاد تا حد زیادی متفاوت است بر اساس اندازه و تراکم مناطق به عنوان منطقه است. در جنوب و غرب که در آن رهبران سیاسی شده اند و بیشتر مشتاق به بازگشایی اقتصاد خود را با وجود های اخیر شکوفایی در coronavirus موارد سیستم مدرسه ممکن است احتمال بیشتری برای بازگشت به یک برنامه زمان البته با فاصله محدودیت های جدید, بهداشت و درمان, ماسک, توصیه های.

اما برای منطقه است که امید را از نزدیک دنبال راهنمایی از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از آن خواهد بود تقریبا غیر ممکن است برای حفظ بهداشت و اجتماعی فاصله با حضور در مدرسه عادی. اندازه کلاس در بسیاری از مدارس که نیاز به قطع بیش از نیمی. و در حالی که کارشناسان بهداشت و درمان به طور کلی توصیه پوشش صورت برای هر دو کارکنان و دانش آموزان برخی از مربیان و والدین می گویند که واقع بینانه نیست به خصوص برای جوانترین کودکان.

کسانی که عوارض هستند به احتمال زیاد به موقع بسیاری از مناطق که در آن مدیران باید تصمیم بگیرند که چگونه برای اجرای گسترده دستورالعمل از فدرال و مقامات بهداشتی دولت به اتخاذ یک مدل ترکیبی است که در آن دانش آموزان را صرف برخی از زمان در کلاس درس اما بخش قابل توجهی از این هفته در خانه.

اگر چه که واقعیت است آشکار به بسیاری از مربیان برای هفته ها این است که فقط شروع به مقابله با پدر و مادر. برخی از پیدا کردن این هفته که خود به تقلا به تعادل شغل خود را با آموزش و پرورش فرزندان خود و مراقبت روزانه ادامه خواهد داد برای بسیاری از ماه, اگر نه همه از سال تحصیلی آینده.

“هر کس از جمله خودم می خواهد برای رفتن به عقب در هر روز گفت:” نائومی پنا یک مادر از سه شهر نیویورک دانش آموزان مدرسه. “من از آمدن به شرایط با این واقعیت است که واهی است.”

پنا امیدوار است که کودکان قادر خواهد بود به گزارش به مدرسه هر روز دیگر برای ترم پاییز. “این بچه ها نیاز به برخی از حس عادی بازگشت,” او گفت: “هر پدر و مادر تنها من می دانم که آنها روال تمام آنها را گرامی و خیلی سخت برای حفظ است به طور کامل از پنجره به بیرون و در سطل زباله می تواند.”

زیادی فشار ناشی از راه دور آموزش و محدود گزینه های مراقبت از کودک است به خصوص در مادران شاغل گفت: Julie Kashen مدیر برای زنان عدالت اقتصادی در قرن بنیاد یک سیاست عمومی گروه پژوهشی. “ما خیلی سخت کار کرده اند به انتخاب زنان در نیروی کار و آن را احساس نمی کند ما باید واقعی انتخاب در حال حاضر,” او گفت:.

کارشناسان بر خانواده ها نگران هستند که کارفرمایان بودند که انعطاف پذیر در بهار ممکن است از دست دادن صبر و شکیبایی خود را سقوط می آیند حتی اگر مدارس را به طور کامل بازگشایی شده است. “خانواده ها استفاده کرده اند تا هر شل ما ایجاد کرده اید در سیستم” گفت: Brigid Schulte که اجرا می شود بهتر زندگی آزمایشگاه در آمریکا در یک مخزن فکر می کنم.

اکثر معلمان و رهبران مدرسه اذعان کرد که آموزش از راه دور کار نمی کند به عنوان به خوبی به عنوان آن را باید در طول ترم بهار و که در آن شما نیاز به بهبود سرعت برای سال آینده. متوسط آمریکایی است که انتظار می رود به بازگشت به مدرسه به طور قابل توجهی در پشت آکادمیک با کم درآمد و دانش آموزان اسپانیایی تجربه بزرگترین یادگیری زیان.

بسیاری از مدارس در حال ارائه توسعه حرفه ای معلمان در تابستان امسال و همچنین اندیشند که چگونه آنها با استفاده از فن آوری است. هنوز هم مهم نیست که چقدر آنلاین یادگیری را بهبود می بخشد نگه داشتن ساختمان مدرسه توقیف خواهد شد که تاثیر عمیقی در کودکان به ویژه آسیب پذیر.

آن دسته از دانش آموزان باید تحمل اقتصادی نزاع والدین بیکاری و بار مراقبت از خواهر و برادر جوان در حالی که جدا از دوستان خود را. در شهرهایی مثل نیویورک و برخی در حال مبارزه با تروما از دیدن اعضای خانواده خود را با معلمان و مدیران مرگ از ویروس. مدارس ارائه یک سیستم پشتیبانی است که غیر ممکن است به تکرار آنلاین.

به عنوان آنها را بازگشایی برنامه های بسیاری از ولسوالی ها و در نظر گرفتن نیازهای ویژه از برخی از دانش آموزان است. در سیاتل که در آن مدارس در این هفته اعلام کرد که هدف خود را برای ارائه حداقل دو روز در هفته در فرد آموزش به دانش آموزان ابتدایی و یک روز به دانش آموزان متوسط و بالا در انتخابات گفت: کودکان معلول و کسانی که به یادگیری زبان انگلیسی و کسانی که در فقر زندگی می کنند می توان با توجه به اولویت های اضافی در مدرسه پشتیبانی می کند.

مربیان تهیه بازگشایی برنامه چهره دلهره آور از مجموعه ای از چالش ها در این تابستان از نحوه تهیه ماسک به اندازه کافی و تمیز کردن تجهیزات چگونه برای کاهش اندازه کلاس و طراحی مجدد برنامه های درسی به موقف اجتماعی فاصله دستورالعمل.

به جای استفاده از خوشه بندی در اطراف جداول برای پروژه های گروه, نوجوانان خواهد شد به احتمال زیاد بیشتر دریافت تکالیف فردی با دانش آموزان نشسته در میز رو به جلو است. کودکان قادر نخواهد بود به شمع بر روی یک نرم فرش برای زمان داستان; در عوض, آنها مورد نیاز خواهد بود برای نشستن در وضوح مشخص شده در فضاهای 6 فوت از هم جدا.

بسیاری از مناطق در حال بررسی پدر و مادر برای درک بهتر سطح راحتی خود را با بازگشایی ساختمان مدرسه. آنها پیدا کردن یک اقلیت قابل توجهی تا به یک سوم از والدین در برخی از بزرگ مناطق — آیا می خواهید به فرستادن فرزندان خود به کلاس های درس با توجه به مایک مگی مدیر اجرایی ستاد برای تغییر یک ائتلاف منطقه ای و ایالتی آموزش و پرورش رهبران.

بسیاری از مناطق در حال انتظار به پدر و مادر این گزینه نگه داشتن کودکان خود را در خانه. مدارس در نشویل, تنسی و ماریتا گرجستان گفت: در این هفته است که خانواده ها خواهد بود با توجه به انتخاب بین فرد تحصیل و تمام وقت آنلاین آموزش.

این رویکرد ترکیبی با تنها محدود به کلاس درس زمان می تواند تبدیل به هنجار در آمده است که باید با تجربه سنگین coronavirus caseloads و انتخاب کرده اند به یک رویکرد کندتر به بازگشایی اقتصاد است. این کشورها عمدتا تحت کنترل دموکرات ها نیز تمایل دارند قدرتمند اتحادیه های معلمان است که باید بارها و بارها مطرح شده یک پرچم قرمز در مورد خطرات بهداشتی از بازگشایی مدارس — حتی به عنوان آنها را تحت فشار قرار دادند برای محدودیت در انتظارات قرار داده شده در معلمان کار از خانه.

این فدراسیون معلمان آمریکا, ملی, اتحادیه اروپا برآورد کرده است که با خیال راحت و به طور موثر بازگشایی ملت مدارس نیاز اضافی $116 میلیارد دلار برای پوشش هزینه های مانند کاهش اندازه کلاس افزایش تمیز کردن کارکنان و استخدام مشاوران و مربیان برای کمک به دانش آموزان بازیابی از عاطفی و علمی تاثیر این بیماری همه گیر.

با وجود چالش های برخی از آموزش و پرورش و کارشناسان بهداشت نامیده اند به طور کامل بازگشایی مدارس قبل از توسعه COVID-19 واکسن با توجه به نقش محوری که در مدارس آمریکا بازی در زندگی کودکان و توانایی پدر و مادر به کار در خارج از خانه.

کارشناسان نقطه به نقطه امیدوار شواهد از مراکز مراقبت از کودکان که باقی مانده اند باز برای خدمت به فرزندان کارگران ضروری: شیوع گسترده این ویروس وجود دارد به نظر می رسد شده اند نادر یا حتی وجود ندارد. تحقیقات نشان می دهد که کودکان بسیار کمتر از بزرگسالان به مرگ از ویروس و یا رنج شدید سلامت نتیجه; کودکان نیز ممکن است به احتمال زیاد کمتر از بزرگسالان به انتقال بیماری است.

اما علم در این ویروس منتقل شده به سرعت در حال در ماه های اخیر و خیلی ها هنوز ناشناخته است. علاوه بر این بیماری همه گیر تبدیل شده سیاسی در بسیاری از نقاط کشور ترک رهبران مدرسه بدانم که آیا آنها می تواند به طور موثر اجرا ماسک پوشیدن و دیگر خطر کاهش رفتارهای دانش آموزان و کارکنان.

که فقط یکی از نگرانی های بسیاری برای اسکات موری سرپرست این Ector مدارس شهرستان در اودسا ، روز خود را با ملاحظات مربوط به تدارکات و استراتژی های آموزشی.

برای دانش آموزان به بازگشت به مدرسه او را مجبور به کاهش تعداد فرزندان در اتوبوس در هر زمان داده شده. او همچنین وزن, آیا برای جابهجا کردن معلمان به طوری که ماهر ترین در آنلاین آموزش ایجاد درس های تصویری در حالی که دیگران با تمرکز بیشتر بر گروه های کوچک تدریس خصوصی و مشاوره است که می تواند ارائه شده به صورت آنلاین و یا در فرد است.

موری هنوز برای اعلام بازگشایی طرح اما انتظار یک مدل ترکیبی.

“من نمی خواهد خوش آمدید هر کودک و یا کارمند اگر من احساس نمی آن را محیط امن ما احتمالا می تواند ایجاد,” او گفت:. “تا زمانی که ما در گذشته خطرناک, دوره, در حال حاضر همه چیز را در جدول برای در نظر گرفتن.”