مینیاپولیس شورای شهر رای به اتفاق آرا به صورت پیشنهاد است که می تواند جایگزین اداره پلیس

کمتر از سه هفته پس از آنها وعده داده شده برای شروع کار بر روی “پایان” مینیاپولیس اداره پلیس برخی از اعضای شورای شهر تحت فشار قرار دادند به جلو یک چشم انداز جدید برای اجرای قانون جمعه که هنوز هم می تواند شامل افسران در خیابان.

این شورا رای به اتفاق آرا به پیشبرد یک پیشنهاد است که ایجاد یک بخش جدید از امنیت جامعه و پیشگیری از خشونت. در این شهرستان می تواند ایجاد یک بخش که شامل “مجوز صلح افسران” هر چند آن را نمی خواهد نیاز به انجام این کار.

این معلوم نیست که چگونه بسیاری از اگر هر افسران ادامه خواهد داد به کار گرفته شود که در این شهر اگر پیشنهاد می گذرد.

عضو شورای Cam Gordon گفت: آن را سازگار با این تعهد از اعضای شورای اساسا تغییر محلی پلیس در پی جورج فلوید را به قتل توسط مینیاپولیس افسران.

“آن چیزهایی است که ما به نام به اداره پلیس رفته” گوردون گفت. “قطعا وجود دارد یک ارائه در اینجا است که اجازه می دهد این شورا و یا در آینده شورا برای حفظ یک بخش از اجرای قانون خدمات, اما من فکر می کنم آنچه که ما باید انجام دهید این است که امکان وجود دارد و صحبت کردن با مردم در مورد آنچه در آینده باید مانند نگاه.”

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری گفت: او را دیده کمی وضوح در سوال اساسی: آیا هنوز هم وجود دارد یک اداره پلیس و آیا Medaria Arradondo شهر اولین, سیاه, رئیس, را منجر به ادامه آن است.

“ما نیاز به دقت” فری گفت: “و دقت راه حل باید مطابقت با دقت از آسیب است که در ابتدا وارد.”

این شهرستان که نیاز به تغییر منشور خود را برای اجرای آن پیشنهاد که نیاز به یک نصب شد. اعضای شورا در حال استفاده از متعارف تسریع فرآیند به عنوان آنها به دنبال به دست آوردن اندازه گیری در انتخابات ماه نوامبر.

مینیاپولیس منشور می گوید: این شهرستان باید اداره پلیس و شورای شهر باید “صندوق یک نیروی پلیس از حداقل 0.0017 کارکنان در هر ساکن و ارائه برای آن دسته از کارکنان جبران.”

بر اساس آخرین اطلاعات سرشماری که مقدار به حدود 730 کارکنان پلیس. این گروه تا به حال 892 سوگند افسران و 175 غیر سوگند کارکنان در آغاز ماه ژوئن است.

پیشنهاد جدید آژانس خواهد بود به رهبری کسی که با “عدم اجرای قانون تجربه در جامعه خدمات ایمنی از جمله اما نه محدود به بهداشت عمومی و/یا رویکردهای عدالت ترمیمی.”

در زمان عادی منشور اصلاحات شده اند پخش بیش از چندین سال. این شورا را در نظر بگیرید که آیا به ارسال این موضوع به منشور کمیسیون که یک توصیه به شما بدهد و پس از آن رئیسجمهوری ترکیه در مورد اینکه آیا برای ارسال پیشنهاد به رای گیری.

فری همچنین نیاز به تایید یا وتو ارسال آن به رای دهندگان; او روز جمعه گفت او هنوز مطمئن شوید که او می خواهم انجام دهد.

اما با یک Aug. 21 مهلت ارسال اقلام به انتخابات این شهرستان در حال حرکت رو به جلو در نادر تسریع برنامه که شامل فقط یک جلسه عمومی.

نه شهر کارمند و نه شهر دفتر دادستان می تواند با استناد به یک مثال قبلی که در آن یک منشور اصلاح منتقل شده از طریق این نوع از تسریع روند.

با وجود اتفاق آراء تعداد کمی از اعضای شورا گفت: آنها صحه پیشنهاد اما فکر رای دهندگان باید بگویم در این موضوع.

فری گفت: شورای رفتن بیش از حد سریع و با اشاره به قطعنامه ای که او و تصویب شورای اوایل این ماه که وعده داده شده “yearlong فرایند تعامل جامعه.”

“با وجود آن وعده که با وجود وعده برای گوش دادن به سیاه و سفید و قهوه ای جوامع محور آنها را در وسط مکالمه ما presupposing یک نتیجه در حال حاضر و پیش رو شخم با یک تغییر چشمگیر از ساختار جدید بخش” فری گفت.

عضو شورای ارمیا الیسون که کمک نوشتن منشور متمم در دفاع از این فرایند است. او اشاره کرد که فلوید کشته شد “در ایده آل های ما, شاید, اداری, برنامه” و این که این شهرستان نیاز به سرعت رسیدگی به نگرانی های جامعه.

“این امر می تواند ریاکارانه برای ما به تعامل با مردم در مورد چه چیزی جدید امنیت عمومی سیستم باید شبیه دانستن و کامل است که ما نمی توانیم پیاده سازی آن چیزهایی که به دلیل منشور” او گفت:.

منشور اصلاح شد نوشته شده توسط الیسون گوردون و اعضای شورای الندرا کانو و استیو فلچر و رئیس شورای لیزا بندر.

“دهه پلیس تلاش اصلاحات ثابت کرده است که مینیاپولیس اداره پلیس نمیتواند اصلاح شود و هرگز برای اقدامات خود پاسخگو” این گروه گفت: در یک بیانیه مشترک در اوایل این ماه.

روز جمعه گروه های متعدد در مینیاپولیس با انتقاد از پیشنهاد. سیاه سند چشم انداز جمعی که کمک به سازماندهی یک رویداد های اخیر در Powderhorn پارک که به نام برای پایان MPD و جلب متعدد اعضای شورای توصیف متمم به عنوان یک “پیروزی تاریخی” و مهم گام اول است.

اما کوان می Montgomery, گروه, مدیر اجرایی, نیز نگرانی که آن را هنوز هم اجازه می دهد تا برای اجرای قانون به نقش کلیدی داشته باشد.

“ما بسیار نگران آن است که این شورا نمی اطمینان حاصل شود که این بخش جدید را نمی توان به رهبری فعلی یا سابق اجرای قانون افسران” مونتگمری در بیانیه ای گفت. “ما می دانیم که پلیس خواهد بود سخت مبارزه برای نفوذ در این روند و ما باید شهر ما رهبران به انجام همه چیز آنها می توانید به مطمئن شوید که آنها نمی ربودن جدید ما ایمنی زیرساخت از آغاز است.”

هیئت مدیره از افسران پلیس فدراسیون مینیاپولیس اتحادیه است که نشان دهنده شهرستان افسران در بیانیه ای گفت که اصلاح بیش از حد مبهم و “نتواند به روشن شدن سوالات در مورد آنچه جایگزین اداره پلیس چگونه آن کار خواهد کرد و چه اقدامات عملی انجام خواهد شد به آدرس و جلوگیری از جرم و جنایت است.”

شورای اسلامی معاون رئیس جمهور Andrea جنکینز گفت: او معتقد است که رای دهندگان باید یک فرصت به وزن در این پیشنهاد اما او همچنین هشدار داد که کار باید انجام شود.

“مسائل مربوط به اداره پلیس این مسائل از همه موسسات در جامعه ما این است که واقعا foundationally زمینه نژادپرستی” جنکینز گفت. “و تا زمانی که ما واقعا آدرس نژادپرستی چیزی است که رفتن به تغییر دهید. ما در حال رفتن به یک نام جدید جدید اندازه گیری ایمنی عمومی با همان زمینه ای نژادپرستانه پایه است که درگیر در تدوین این کشور برای همیشه.”