مینه سوتا و میر تا 6 به 1,417 در COVID-19 همه گیر

شش نفر کشته شده اند از COVID-19 در مینه سوتا, مقامات بهداشتی گزارش روز شنبه عنوان های جدید, نتایج آزمون تحت فشار قرار دادند و تعداد موارد تایید شده در سطح ایالت به بیش از 35 ، 000.

تعداد بیماران بستری کاهش یافته است به طور قابل توجهی انداختن از 335 روز جمعه به 300 بيمار در روز انتشار از مینه سوتا وزارت بهداشت.

در حالی که هفتگی مرگ و عوارض کاهش یافته است برای چند هفته COVID-19 باعث شده 1,417 مرگ و میر در سراسر کشور در طول دوره این بیماری همه گیر. ساکنان مراقبت طولانی مدت و کمک امکانات زندگی برای اختصاص 4 از 6 به تازگی اعلام کرد که مرگ و میر.

آخرین اعداد نشان می دهد 155 مورد نیاز بیماران مراقبت های ویژه در مقایسه با 157 روز جمعه. روزانه برگه برای بیماران بستری در مینه سوتا شده اند روند را در هفته های اخیر.

دولت گزارش روز شنبه افزایش خالص 417 به تازگی تایید موارد بر حجم 11,521 تکمیل شد. مورد جدید شمارش شده اند روند را در هفته های اخیر در مینه سوتا در حالی که روز شنبه تست ادامه روند افزایش ظرفیت.

COVID-19 ویروسی بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید که ظاهر در اواخر سال گذشته. پس اولین مورد گزارش شده در مینه سوتا در اوایل ماه مارس 3,966 مردم باید در بیمارستان بستری شده است.

افراد در معرض بیشترین خطر از COVID-19 شامل افراد 65 ساله و مسن تر ساکنان طولانی مدت مراقبت از امکانات و کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی.

کسانی که مشکلات بهداشت و درمان طیف وسیعی از بیماری های ریوی و قلبی جدی شرایط به چاقی مفرط و دیابت است. افراد تحت درمان برای کلیه ها شکست خود را نیز اجرا کنید در معرض خطر بیشتری را با کسانی که با سرطان و دیگر شرایط که در آن درمان های سرکوب سیستم ایمنی بدن.

شماره شنبه منتشر شد نشان می دهد مراقبت های بهداشتی کارگران اختصاص 3,560 موارد در سطح ایالت. در مجموع 30,401 Minnesotans بودند که با آلوده رمان coronavirus دیگر نیازی به در انزوا از 30,008 مردم در روز جمعه انتشار داده.

تایید موارد گزارش شده در 86 دولت 87 شهرستانهای بدون موارد در دریاچه جنگل شهرستان در دور شمال مینه سوتا است.

بسیاری از بیماران مبتلا به COVID-19 لازم نیست در بیمارستان بستری شود. این بیماری معمولا باعث خفیف یا متوسط بیماری و بسیاری از علائم کمبود.

وزارت بهداشت و درمان اضافه شده به لیست خود را از جمع امکانات مراقبت های عمومی با شناسایی حداقل یک COVID-19 مورد در میان ساکنان و یا کارکنان و بالا بردن مجموع پنج به 337 امکانات. مقامات دولتی در حال انتشار نام تنها برای امکانات با حداقل 10 ساکنان.

شماره های منتشر شده صبح روز شنبه پوشش 24 ساعته پایان دوره در 4 بعد از ظهر جمعه.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.