نیوجرسی اصلاحات افسر دیده تمسخر جورج فلوید مرگ در مسیر به اخراج

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled New Jersey Corrections Officer Seen Mocking George Floyds Death on Track to be Fired

تصویر: NBC News

در اوایل این ماه یک فیلم رفت و ویروسی به تصویر می کشد یک گروه از سفید ضد معترضان در طول یک تظاهرات علیه خشونت پلیس در نیوجرسی. در این ویدئو دو نفر از ضد معترضان دیده می شود بر روی زمین به راه است که در آن جورج فلوید درگذشت. یکی از مردان دیده می شود در این ویدئو مشخص شد نیوجرسی اصلاحات افسر است و در حال حاضر در مسیر از دست دادن شغل خود.

تبلیغات

NBC گزارش های خبری که نیوجرسی وزارت اصلاحات صادر کرده است یک صدای جیر جیر و گفت که حذف اتهامات عنوان شده علیه این مرد دیده می شود در این ویدئو. “افسر قرار داده شد در عدم پرداخت وضعیت انتظار ادار به عنوان بخشی از روش منظم برای دولت اتحادیه کارکنان” توییت گفت.

PBA 105 اتحادیه است که نشان دهنده اصلاحات افسران شناسایی کرده است مرد به عنوان Joseph DeMarco. این اتحادیه همچنین اعلام کرد که DeMarco معلق شده بود از سازمان است. “PBA 105 آورده اند اتحادیه اتهامات عنوان شده علیه آقای DeMarco و او معلق است از سازمان ما است. ما را پشتیبانی نمی کند هر عضو این انجمن است که چیزی خارج از حیطه وظایف ما به عنوان تادیبی افسران پلیس” اتحادیه رئیس جمهور ویلیام سالیوان گفت NBC News.

تبلیغات

از ان بی سی نیوز:

سالیوان گفت: DeMarco با این نسخهها کار در بیسید زندان ایالتی در لیسبرگ.

یک سخنگوی وزارت اصلاحات جان Cokos در بیانیه ای گفت: روز جمعه در پاسخ به یک پرسش در مورد افسر هویت و سابقه کار که آن را “نه فردی به نام در این زمان است.”

این بیانیه گفت که این فرد درگیر در این ویدئو ارشد تادیبی افسر که استخدام شد در 25 مارس سال 2002 و کسی که کار کرده است در هر دو Albert C. واگنر جوانان تادیبی تسهیلات و بیسید زندان ایالتی.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

در Jun. 8 در فرانکلین شهرستان یک گروه از معترضین در راه خود را به یک تجمع هنگامی که یک گروه از مردان دیده می شود می تواند در مقابل یک نشانه آن است که گفت: “تمام زندگی”موضوع و یک وانت پوشش داده شده در نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن یادگاری. یک مرد می تواند دیده می شود زانو در مرد دیگری را گردن, ساخت روشن مسخره جورج فلوید که پس از درگذشت سابق مینیاپولیس افسر درک چوین kneeled در گردن او برای 8 دقیقه و 46 ثانیه است. یکی از مردان دیده می شود در این ویدئو با DeMarco شناسایی شد به عنوان یک کارمند فدرال اکسپرس و اخراج شد تنها چند ساعت پس از این ویدئو ویروسی رفت. “ما نه تحمل این نوع از بد و توهین آمیز رفتار به تصویر کشیده شده در این فیلم است. فرد درگیر است و دیگر به کار گرفته شده توسط فدرال اکسپرس.” فدرال اکسپرس گفت: در بیانیه ای ارسال به NBC News.

مردم سفید باید به شما احساس غیر منطقی نیاز به ظاهر نژادپرستانه در عمومی فقط به یاد داشته باشید کلمات از این زن است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>