هیچ مستند در بنگلور: کارناتاکا دولت می گوید همه حزب MLAs

Category: کیمیا | No comments

بنگلور: دولت قاطعانه گفت که آن را نمی خواهد reimpose مستند در بنگلور زیر سنبله در Covid 19 موارد مثبت.

در دیدار با حزب MLAs نمایندگان مجلس و وزرای بنگلور, شهرستان, وزیر B. S. Yediyurappa گفت که دولت است و نه به نفع تحمیل مستند. او مطمئن MLAs که دولت همه اقدامات لازم را برای کنترل گسترش Covid موارد مثبت.

کنگره قانونگذاران از بنگلور شهر بنگالور روستایی Lok سبها حوزه MP, D. K. Suresh ابراز نارضایتی علیه دولت برای ارائه فقیر امکانات به Covid بیماران بستری در بیمارستان است.

وزیر Yediyurappa توضیح اقدامات انجام شده توسط دولت برای کنترل Covid موارد در این شهرستان است. اما او توضیح نداد به پایین به خوبی با کنگره قانونگذاران. کنگره MLAs در نوبت ذکر شده شکست دولت در دست زدن به Covid 19 مورد.

مخالفت MLAs خواسته تصمیم دولت برای reimpose مستند در این شهرستان است. با این حال وزیر گفت که reimposition از مستند تاثیر می گذارد که روز به روز زندگی مردم و آن را مانع فعالیت های اقتصادی در این شهرستان به عنوان کسب و کار تا به حال فقط از سر گرفت.

در جلسه کنگره قانونگذاران Rizwan ارشد و هریس پیشنهاد به دولت است که پس از Coronavirus پخش شد در سطح جامعه دولت باید reimpose مستند در بنگلور. آنها همچنین گفت که اگر دولت تحمیل مستند در شهرستان باید با ارائه کمک های مالی به مردم و افزایش کمک مالی به تاج رزمندگان.

بنگلور روستایی MP, D. K. Suresh با اشاره به مشکلات مواجه توسط Covid بیماران در بیمارستان است. او از دولت برای ارائه مواد غذایی به بیماران اختصاص داده شده Covid بیمارستان در بنگلور.

MLAs همچنین از دولت خواسته برای افزایش امکانات زیربنایی در بیمارستان ها از جمله گرداندن مراکز فساد بیشتر هواکش.

صحبت با خبرنگاران پس از جلسه BTM طرح کنگره MLA Ramalinga ردی گفت که دولت تا به حال مطلع آن را نمی خواهد تحمیل مستند در بنگلور. MLAs همچنین توصیه به دولت برای انجام بیشتر تصادفی آزمون در شهرستان. به جای تحمیل مستند دولت به آنها اطمینان داد که این امر اقدامات جامع برای مبارزه با Covid 19 pandemic آقای ردی گفت.

Shantinagara MLA هریس گفت که دولت تمایلی به تحمیل مستند اما لازم بود در پی ترس از جامعه انتقال است.

پیشنهادات MLAs در جلسه

افزایش آزمایش تصادفی و دقیق عمل در برابر کسانی که به نقض sealdown.

اگر مستند است که ممکن است موضوع مشاوره به مردم برای جلوگیری از بازدید از اماکن عمومی.
افزایش اختصاصی بیمارستان ها برای درمان Covid-19 مثبت بيماران است.

مخالفت MLAs پیشنهاد به دولت برای بحث و گفتگو با کارشناسان در مورد reimposition از مستند در این شهرستان است.

وزیر مطمئن مخالفان MLAs که دولت با در نظر گرفتن تمام پیشنهادات ارائه شده توسط آنها را بر اساس امکان سنجی

او همچنین به آنها گفت که دولت در حال شناسایی بیشتر بیمارستان های خصوصی برای درمان Covid بیماران در بنگلور

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>