برنامه ریزی والدین رسما نام الکسیس مک گیل جانسون دائمی خود رئیس جمهور


Alexis McGill Johnson, the new President and CEO of the Planned Parenthood Federation of America and the Planned Parenthood Action Fund.

الکسیس مک گیل جانسون رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت از والدین فدراسیون آمریکا و والدین اقدام صندوق.

برنامه ریزی والدین فدراسیون امریکا این کشور بزرگترین ارائه دهنده از جنس آموزش و پرورش با بیش از 600 مراکز بهداشتی و درمانی سراسر کشور طلیعه عصر جدیدی در آن نزدیک به 104 سال سابقه در جمعه خود را به عنوان هیئت مدیره اعلام کرد انتصاب الکسیس مک گیل جانسون دائمی به عنوان رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت PPFA و والدین اقدام صندوق (صندوق اقدام). این تصمیم پس از نزدیک به یک سال از مک گیل جانسون خدمات به اقدام رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت که قبل از آن او به صرف یک دهه در PPFA و صندوق اقدام تخته از جمله گذشته ریاست PPFA هیئت مدیره.

تبلیغات

مک گیل Johnson خواهد بود دوم آفریقایی به ریاست محترم سازمان پس از پیشگامی فی Wattleton که منجر PPFA از سال 1978 10 سال 1992 و اعتبار با تبدیل سازمان “به لحاظ سیاسی درگیر نهاد که در آن است امروز در حالی که در همان زمان به طور چشمگیری افزایش محدوده آن خدمات مراقبت های بهداشتی” با توجه به بیانیه ارائه شده به تب و تاب بودن ،

“من خیلی افتخار می کنم و فروتن به نام شده دائمی رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت از والدین فدراسیون آمریکا و والدین اقدام صندوق گفت:” مک گیل جانسون از شرکت-های دائمی نقش و اضافه کرد:

پس من پا به بازیگری نقش در سال گذشته برنامه ریزی شده والدین مبارزه تهدید جدی برای مراقبت از بیماران از محرومیت از والدین از ارائه دهندگان عنوان X بودجه به آمریکا در ادامه تلاش ها برای محدود کردن دسترسی به سقط جنین و مراقبت های بهداشت باروری. ما می دانیم که سال پیش رو دارای چالش های بیشتری که ما در انتظار ژوئن خدمات پزشکی v. روسیه تصمیم در دیوان عالی کشور در صورت دیر عمومی حساب با نژادپرستی نظاممند و همچنان به نبرد COVID-19. از طریق آن تمام من شده اند سپاسگزار به والدین خانواده برای تعهد خود را به این کار می کنند. من یاد گرفتم خیلی از والدین بیماران و کارکنان ما و ما گسترده تر جنبش و مفتخرم به ادامه این مبارزه با آنها و برای آنها. من مشتاقانه منتظر کار های پیش رو.

تبلیغات

یک بیانیه مشترک از PPFA رئیس هیئت مدیره Aimee کانینگهام و صندوق اقدام رئیس هیئت مدیره Jennie روزنتال ستایش مک گیل جانسون موجود در, نقش, خواندن, در بخش:

در طول زندگی خود الکسیس شده است یک کاتالیزور برای تغییر اجتماعی و یک جنگجو برای عدالت و حقوق صاحبان سهام…پس از تبدیل شدن به اقدام رئیس جمهور و مدیر عامل الکسیس اتحاد سازی ما از طریق یکی از سخت ترین زمان در تاریخ ما با تمام نشدنی و شجاعت و سرسختی و حل و فصل. به عنوان یک ثابت پیشگامی برای حقوق باروری و تغییر اجتماعی الکسیس حق است و رهبر ما را به فصل بعد از تاریخ ما به عنوان ما مبارزه برای ایجاد یک جهان که در آن هر فرد آزاد است برای کنترل بدن خود را, سرنوشت و زندگی است.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

به عنوان هر دو اظهارات نشان می دهد مک گیل جانسون را انتصاب می آید در لحظه ای سرنوشت ساز در مبارزه برای حقوق باروری در آمریکا به عنوان برگ برنده دولت در ادامه حمله خود را در حمایت ایجاد شده توسط Roe v. Wade. همانطور که گفته شد در حال حاضر در خطر است دادگاه عالی در انتظار تصمیم در ژوئن خدمات پزشکی v. روسیهکه می تواند به شدت محدود کردن دسترسی به سقط جنین در ایالت لوئیزیانا به عنوان آن را تا به حال در کشور همسایه تگزاس قبل پس از آن که اعلام کرد بر خلاف قانون اساسی.

و پس از آن وجود دارد که جمهوری خواهان تلاش برای اهرم همه گیر برای محدود کردن دسترسی به سقط جنینبه چند جمهوری خواه به رهبری متحده حاضر به واجد شرایط سقط جنین به عنوان خدمات ضروری در طول مستند. این به عنوان برگ برنده در ادامه به کارکنان دادگاه فدرال با محافظه کار قضات: در بعد از ظهر چهارشنبه در سنا تایید مغلوب ساختن پیشی جستن 200 قاضی فدرال منصوب وکیل و دولت سابق قانونگذار Cory ویلسون (R-Miss.) 5 متحده مدار دادگاه تجدید نظر. ویلسون به مدت طولانی حمایت برای “کامل و فوری” واژگونی Roe v. Wadeهماهنگی خود را با ضد سقط گروه می سی سی پی حق زندگی در اوایل سال 2007.

تبلیغات

علاوه بر این, گزارش نیویورک تایمز که رهبران دموکرات در نظر انتصاب انتصاب ویلسون “یک سیلی به سیاه و سفید آمریکایی ها در زمانی که کشور ما در حال تلاش برای برداشتن گام های رو به جلو در نژادی عدالت نه عقب” به عنوان بیان در نامه ای به رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل از سناتور چاک شومر (D-n. y.), دایان فاینستاین (D-کالیفرنیا.) و ctq (D-Minn.), که همچنین نوشت:

“قاضی ویلسون بوده است و یک حامی سرسخت محدود رای گیری اقدامات از جمله رای دهندگان ID قوانین است که به طور نامتناسبی آسیب اقلیت رای دهندگان و او نشان داده است یک الگوی رد نگرانی های مشروع از حق رای شدند.”

تبلیغات

با ویلسون تایید تهمت و توانمندسازها را موفق به پر کردن تمام کرسی خالی در مدار دادگاه فدرال ترس مک گیل جانسون ابراز هنگام صحبت کردن با نور بالا در مه, فقط چند روز پس از کشته شدن جورج فلوید موجب سراسر کشور تظاهرات.

“این فقط افراطی کاری که آنها انجام می شود به تاثیر [بيمار] به طور گسترده اما در بیماران—منظورم این تاثیر است که آنها تا به حال فقط غیر واقعی” مک گیل جانسون به ما گفت. “بنابراین تمرکز ما بر روی مبارزه; آن را در ادامه به ساخت عضله را به عقب براند در تمام این محدودیت ها و مطمئن شوید که ما نیز از فرصت ها برای پیشبرد مراقبت های بهداشتی که در آن ما می توانیم.”

تبلیغات

یک پرینستون و دانشگاه ییل به تحصیل علوم سیاسی, مربی و عدالت اجتماعی رهبر است که به تدریس علوم سیاسی و آفریقایی-آمریکایی مطالعات در هر دو دانشگاه ییل و وسلی دانشگاه مک گیل جانسون همچنین تاسیس تغییر اجتماعی سازمان فرهنگ گروه و ضد تعصب تحقیقات کنسرسیوم درک موسسه (که در آن او طراحی و اجرا استارباکس تعصب نژادی درسی). علاوه بر این او خدمت در هیئت مدیره از رنگ تغییر دور در دقیقه و روایت ابتکار. با یک برنامه جامع و بسیار صمیمی لنز در تقاطع مک گیل جانسون است که در یک نادر موقعیت برای رسیدگی به نیازهای زمان حاضر است.

برنامه ریزی والدین خود پیچیده تاریخ مسابقه نیز آورده شده است به جلو در هفته های اخیر. سازمان موسس مربی و فعال مارگارت سانگر, infamously تراز وسط قرار دارد با اوایل قرن 20 eugenists به عنوان او تلاش برای کنترل تولد در جوامع اقلیتکه در آن فقر بالا بود و دسترسی به بهداشت و درمان کم است. پژواک که نژادپرست تاریخ مطرح در اتهامات ساخته شده در ژوئن 18 باز نامه ای به “نژاد پرستی و ضد سیاهی” از PPFA وابسته به والدین بیشتر از نیویورک تحت رهبری شرکت-مدیر عامل سابق لورا McQuade امضا شده توسط صدها نفر از اعضای فعلی و قبلی PPGNY. در روز سه شنبه McQuade رسما “جدا از راه” با این سازمان پس از ناگهانی را در مورد چهره از PPGNY هیئت مدیره که در ابتدا توسط او ایستاده, با وجود گزارش های مکرر قبل از شکایت در طول دو سال تصدی.

تبلیغات

به عنوان سایت خواهر ما ایزابل گزارش McQuade خروج ممکن است تنها اشاره در سیستمیک مسائل داخلی است که نیاز به خطاب در سراسر PPFA. به عنوان یکی از سیاه PPGNY پزشک فاش به ایزابل به شرط ناشناس ماندن “سفید برتری است که هنوز هم طوری تعبیه شده به عملکرد این سازمان است.”

تبلیغات

شایان ذکر است که حتی به عنوان اقدام رئیس جمهور و مدیر عامل این فدراسیون که متشکل از ده ها تن از منطقه ای وابسته به دانشگاه مک گیل جانسون بود و نه قدرت را به تحریم و یا اخراج McQuade; که باقی می ماند یک مسئولیت سهامداران هیئت مدیره. اما او نمی کلمات گوشت چرخ کرده در پاسخ به جنجال صدور بیانیه ای که خوانده شدهدر قسمت:

در حال حاضر کشور ما در وسط یک نژادی عدالت فرضی—که شامل برنامه ریزی والدین. ما می دانیم که ما می توانیم آدرس ساختاری نژاد پرستی یا سفید برتری در این کشور بدون پرداختن به خود ما است. این نشت در راه ما هنوز با موفقیت و علنا با حساب تاریخ ما به اندازه کافی به حمایت از کارکنان که کار ما را ممکن است در آرایش رهبری ما در ملی و وابسته به سطح است. آن را در نهایت می ایستد در راه انجام ماموریت ما است.

تبلیغات

مک گیل جانسون درک که ماموریت شخصی و حیاتی به عنوان PPFA نه تنها چهره یک انسدادی دولت و به طور بالقوه محوری انتخابات ریاست جمهوری اما همچنان به مبارزه مداوم سیاه مادری بحران است. ایالات متحده باقی مانده است, خطرناک ترین محل در جهان توسعه یافته را به هنگام تولد به عنوان یک زن سیاه و سفید; کار در کنار سازمان هایی مانند سیاه و سفید Mamas توجه داد, سیاه, سلامت زنان ضروری است و بیشتر والدین نیز تایید سیاه مادری Momnibus عمل می کنندکه در آدرس نژادی و نابرابری در پيامدهای بارداری در میان زنان سیاه.

یک مادر دو مک گیل Johnson خود تولد تجربه سوار ضمنی است که تعصبات را به خطر اندازد سیاه. پس از تولد فرزند دوم یک بیمارستان-قرارداد عفونت رفت unaddressed تا زمانی که او تقریبا در بحران با وجود بارها و بارها گفتن او پزشکان است که او را “احساس ،

تبلیغات

“و آنها آن را تا به طور جدی به من گذشت طبقه” او به یاد می آورد. “و این ایده که از تجربه شخصی—راه تعصب نشان می دهد که به طرز باور نکردنی ای ترسناک که در آن نشان می دهد تا در راه هایی که در آن زنان هستند به معنای واقعی کلمه در حال مرگ هستند زیرا نه جدی گرفته شود. آنها دیده نمی شود; به معنای واقعی کلمه خود بشریت است دیده نمی شود و در همان راه است.”

“این بحران بهداشت عمومی به طور کلی نشان داد که ما نیاز به قرار دادن واقعی و معنی دار اقدامات در محل برای کمک به محافظت از سلامت برای مادران است. ما بیشتر در معرض ساختاری زیست محیطی نژادپرستی; ما بیشتر تحت تاثیر تعصب در بهداشت و درمان” او ادامه داد. “و من فکر می کنم این هم جایی که باروری عدالت حرکت که آغاز شده توسط سیاه واقعا منجر به مکالمات مهم در اطراف ما چگونه می تواند به حمایت از سلامت و حقوق آن دسته از مردمی که بیشتر نهفته است….مطمئن شوید که والدین طراحی شده است که حمایت از کسانی که واقعا منجر به اتهام در مبارزه برای باروری بهداشت و درمان.”

تبلیغات

ترکیبات والدین توانایی ارائه بسیار مورد نیاز بهداشت و درمان و منابع در حال انجام است تهدید COVID-19. به عنوان ما صحبت می کرد در ماه مه مک گیل جانسون بود پناه در محل متعادل مدرسه در منزل با مدیریت یک سازمان ملی تحت تهدید از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. با این وجود او نگرانی اصلی این بود که چگونه عدم حمایت شد مؤثر در آسیب پذیر ترین در میان ما.

“من فکر می کنم که COVID شده است disruptor برای همه ما…و من فکر می کنم به خصوص والدین به عنوان یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی است که بخش مهمی از مراقبت های بهداشتی زیرساخت ها است. و زمانی که زیرساخت های بهداشت و درمان—عمومی و خصوصی—چالش کشیده است و کشیده به محدودیت آن را به عنوان به عنوان آن است که با این بیماری همه گیر شما واقعا شروع به دیدن نابرابری آمده به جلو” او به اشتراک گذاشته.

تبلیغات

“بودن در اینجا در شهر نیویورک, من به دنبال مردمی که ما تلقی کارگران ضروری: آنها را در حال Latinx آنها تا حد زیادی آنها در حال گرفتن در مترو هر روز شلوغ مترو—هنوز به جایی که آنها نیاز به…آنها در واقع به کار گرفتن و انجام این کار در راه است که ما در حال قرار دادن آنها را بر روی خط و در عین حال ما هنوز هم با داشتن مکالمات به اینکه آیا یا نه آنها می توانند کنترل بدن خود را. و من احساس می کنم در برخی از راه ما—مردم سیاه و Latinx مردم—به سادگی در تلاش برای زنده ماندن از بحران و در عین حال قرار گرفتن در معرض ما در حال افزایش” او افزود: با توجه به افزایش بیکاری به عنوان یک عامل اضافی. “آنها در حال تلاش برای پایان می رسد دیدار و بنابراین برای اضافه کردن برچیدن سیستم بهداشت و درمان در بالا از آن است که همچنان فقط به بدتر شدن بحران است.” (توجه داشته باشید: روز پنج شنبه وزارت کار ایالات متحده گزارش داد نزدیک به 1.5 میلیون دولت جدید بیمه بیکاری ادعا واصل شد که قبل از هفته 14 هفته متوالی براده باید بیش از یک میلیون نفر است.)

حتی در میان یک بحران بی سابقه ای مک گیل جانسون اصرار داشت که به جای pivoting تمرکز خود را Planned Parenthood “حفر عمیق به آنچه که ماموریت اصلی ما این است: آن است که وجود دارد برای خدمت به جوامع است که ما در واقع و واقعا مدافع به نمایندگی از بیماران ما که در مرکز این بحران”

تبلیغات

“اگر ما در مورد فکر می کنم فقط این نکته اساسی است که هر کس سزاوار دسترسی به مراقبت های بهداشت باروری از جمله سقط جنین توانایی ما برای کنترل بدن خود ما و به خصوص به عنوان سیاه و سفید زنان ما توانایی چرا که یک مبارزه درست است که ما تا به حال به کسب درآمد در بسیاری از راه های,” او اضافه شده است. “ما توانایی کنترل بدن خود ما است که تعریف آزادی است. این توانایی ما به تصور خود ما سلف و آتی از خانواده ما است.”

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا کمک مالی به والدینبازدید خود سایت; یا متن 2020 به 22422 برای دسترسی به منابع است.

تبلیغات

اصلاح: جمعه, 6/26/20 در 4 p. m. ET: نسخه اصلی این مقاله موفق به روشن است که لورا McQuade اخراج شد توسط PPGNY مدیره PPFA. این پست به روز شده است به منعکس کننده که جزئیات است.