واشنگتن – مقامات اطلاعاتی ایالات متحده به این نتیجه رسیده اند که یک نظامی روسیه واحد اطلاعات مخفیانه ارائه شده نعمت به طالبان وابسته به داعش برای کشتن نیروهای ائتلاف در افغانستان از جمله هدف قرار دادن نیروهای ایالات متحده — در میان مذاکرات صلح برای پایان دادن به طولانی مدت جنگ به گفته مقامات در جریان این موضوع است.

ایالات متحده به این نتیجه رسیدند که روسیه واحد که مرتبط است به ترور تلاش و دیگر عملیات های مخفی در اروپا در نظر گرفته شده برای بی ثبات کردن غرب و یا انتقام گرفتن از turncoats بود مخفیانه ارائه پاداش برای موفقیت در حملات سال گذشته است.

داعش در عراق و سوریه و یا مسلح جنایی عناصر ارتباط تنگاتنگی با آنها بر این باور هستند که به جمع آوری برخی از فضل پول, مقامات گفت. بیست و آمریکایی کشته شده در جنگ در افغانستان در سال 2019 بود اما روشن نیست که قتل تحت سوء ظن است.

هوش پیدا شد و جریان را به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کاخ سفید شورای امنیت ملی مورد بحث و بررسی این مشکل در جلسه بین در اواخر ماه مارس مقامات گفت. مقامات یک منو از گزینه های بالقوه — شروع با ساخت یک دیپلماتیک شکایت به مسکو و تقاضا است که آن را متوقف کند, همراه با پدیده یک سری از تحریم ها و دیگر امکان پاسخ اما کاخ سفید هنوز به اجازه هر مرحله, مقامات گفت.

یک عملیات برای تشویق کشتار ایالات متحده و دیگر نیروهای ناتو خواهد بود قابل توجه تحریک آمیز تشدید آنچه ایالات متحده و مقامات افغان گفته اند که روسیه برای حمایت از طالبان و این اولین باری خواهد بود که روسیه واحد شناخته شده بود که هماهنگ حمله به سربازان غربی.

هر گونه درگیری با طالبان که منجر به مرگ و میر نیروهای ایالات متحده نیز می تواند تشدید روسیه ترکیبی اصطلاح جنگ علیه آمریکا یک استراتژی بی ثبات کردن دشمنان از طریق ترکیبی از تاکتیک به عنوان حملات سایبری گسترش جعلی, اخبار و پنهانی و از طریق پست بشکند عملیات نظامی است.

کرملین نشده بود آگاه ساخته شده از این اتهامات گفت: دیمیتری Peskov مطبوعاتی وزیر ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه است. “اگر کسی به آنها باعث می شود ما پاسخ” Peskov گفت. سخنران در شورای عالی امنیت ملی پنتاگون وزارت امور خارجه و سازمان سیا کاهش یافته است به نظر.

مقامات آشنا با هوش نیست توضیح کاخ سفید به تاخیر در تصمیم گیری چگونه به پاسخ به اطلاعاتی در مورد روسیه است.

در حالی که برخی از نزدیکترین مشاوران مشاوره بیشتر افزایش تدابیر سیاست های روسیه مغلوب ساختن پیشی جستن به اتخاذ انطباق موضع به سمت مسکو است.

در اجلاس سران در هلسینکی در سال 2018 تهمت به شدت پیشنهاد کرد که او معتقد است که پوتین انکار است که کرملین دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016 با وجود گسترده توافق در داخل آمریکا بر سر استقرار آن انجام داد. مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد از لایحه اعمال تحریم های روسیه هنگامی که او آن را امضا و به قانون پس از کنگره تصویب آن را وتو ضد اکثریت.

مقامات صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن گفت: هوش شده است به عنوان یک درمان نزدیک برگزار راز اما دولت گسترش جلسات در مورد آن در این هفته — از جمله به اشتراک گذاری اطلاعات با دولت بریتانیا که نیروهای در میان کسانی که گفته اند هدف قرار داده است.

هوش ارزیابی است که گفته می شود بر اساس حداقل در بخش, در بازجویی از دستگیر شبه نظامیان افغان و جنایتکاران. مقامات توصیف نیست مکانیک از عملیات مانند این که چگونه اهداف برداشت شد و یا چگونه پول دست به دست. این نیز روشن نیست که آیا روسیه در حال فعالان مستقر در داخل افغانستان و یا ملاقات با طالبان همتایان خود در جاهای دیگر. در گذشته هر دو ایالات متحده و افغانستان قبلا متهم روسیه از تامین سلاح و حمایت های دیگر به طالبان است.