ویژه دادستان منصوب در الیاس McClain مورد


Illustration for article titled Special Prosecutor Appointed in Elijah McClain Case

عکس: دیوید Zalubowski (عکس از آسوشیتدپرس)

خشم و انزجار رشد کرده است در هفته گذشته بیش از راه مورد الیاس McClain شده است گرفته شده است. McClain بود 23 ساله سیاه, مردی که سال گذشته در جریان درگیری با پلیس در آرورا کلرادو. پس از یک درخواست برای یک تحقیق جدید به این مورد دست آورد 3 میلیون امضاکلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس (D) منصوب ویژه دادستان به پرونده است.

تبلیغات

ایسنا گزارش که دولت دادستان کل فیل وایزر ایالت راه اندازی خواهد شد رسیدگی به McClain مرگ است. در بیانیه پلیس گفت: هزینه ثبت خواهد شد “اگر حقایق حمایت دادستان است.” وایزر ایالت انتصاب می آید یک روز پس از ریشه گزارش داد که پلیس اعلام کرد قصد خود را به نگاه به این مورد. “الیاس McClain باید امروز زنده است. زندگی خود اهمیت و مرگ او غم انگیز“Weiser در بیانیه ای گفت.

که تمایلات تکرار می شد توسط پلیس در بیانیه خود را دارد. “الیاس McClain باید امروز زنده است و ما آن را مدیون خانواده اش به این مرحله و بالا بردن پیگیری عدالت در نام خود را به یک ایالت نگرانی است. در حال حاضر بیشتر از همیشه ما باید همه چیز را در قدرت ما برای تقویت اعتماد عمومی و اعتماد به نفس در اجرای قانون و نظام عدالت کیفری” فرماندار بیانیه را بخوانید. او همچنین ادعا کرد که او “رفت” پس از صحبت با McClain مادر.

تبلیغات

“آنها به قتل او. آنها قلدر با مدالها” Shaneen McClain گفت: از افسران درگیر در مرگ پسرش.

دادستان منطقه دیو جوان که در ابتدا به بررسی پرونده گفت که McClain شد uncooperative با پلیس در طول شب حادثه در ماه اوت گذشته. خانواده او استدلال می کند که او فقط گوش دادن به موسیقی در حالی که در راه خانه خود را. جوان گزارش در این حادثه به نقل از McClain عنوان کرد و گفت, “شما می توانید leave me alone, شما بچه ها شروع به دستگیری من بود و من توقف موسیقی من برای گوش دادن در حال حاضر اجازه دهید من بروم.” جوان گزارش همچنین ادعا می کند که McClain تشدید این وضعیت برای رسیدن به افسر رندی Rodema تفنگ.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

Mari نیومن وکیل به نمایندگی از McClain خانواده تحت فشار قرار دادند در برابر این ادعا. “آیا شما فکر می کنید اگر او واقعا تا به حال برداشت کسی تفنگ ما را ببینید اثر انگشت است که باید برداشته شده است از تفنگ؟” نیومن گفت: CBS News. جوان گفت که او تا به حال شواهدی وجود دارد که در تضاد با Rodema را ادعا می کنند. به عنوان وضعیت تشدید پلیس قرار داده McClain به یک سبد و او در نهایت از دست داده آگاهی.

از رادیو فردا:

امدادگران بعد از آن در صحنه وارد شدند و یک طبیب به McClain کتامین به متین او را. McClain شد و سپس به بیمارستان منتقل اما دچار ایست قلبی که منجر به “غيرهوازی انسفالوپاتی” و یا از دست دادن از جریان خون به مغز و تلفظ مغز مرده سه روز بعد.

با توجه به دا در گزارش پزشکی قانونی آمده بود و قادر به تعیین علت مرگ — اما نمی رد کردن این احتمال که کتامین کمک کرده است. پزشکی قانونی نوشت که McClain داده شد “درمانی سطح” کتامین اما می توانست تا به حال یک “ویژه” واکنش به مواد مخدر است.

جوان ساخته شده اولیه تصمیم به اتهام افسران. وقتی پرسیده شد که اگر افسر عملیات توجیه شده بودند گفت: “از نظر قانونی بله.”

تبلیغات

در روز پنج شنبه جوان منتشر شد, بیانیه ای که بیان و موقعیت خود را بر روی پرونده های جنایی به اتهام. “در نهایت در حالی که من ممکن است به اشتراک گذاری گسترده افکار عمومی که الیاس McClain مرگ می تواند اجتناب شده است نقش من به پرونده اتهامات جنایی بر اساس نظر بلکه در شواهد حاکی از این تحقیقات و قابل استفاده کلرادو قانون است.” جوان نوشت. “در حالی که ماموران بدون شک استفاده از زور در این حادثه بر اساس شواهد و قانون قابل اعمال در زمان آقای McClain مرگ دادستان نمی تواند رد افسران معقول اعتقاد به ضرورت به استفاده از زور است.”