Telangana گجرات و مهاراشترا در زیر مرکز رادار به عنوان تاج موارد افزایش

Category: کیمیا | No comments

بالاترین تنها روز افزایش COVID-19 موارد عبور از 17,000 علامت در جمعه هل دادن هند شمارش به 4,90,401 در حالی که شمار کشته شدگان صعود به 15,301 با 407 جدید تلفات با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت داده است. به روز شده در 8 هستم, داده ها نشان داد روزانه COVID-19 مورد افزایش یافته است که بالاترین 17,296 عفونت.

تعداد موارد فعال می ایستد در 1,89,463 در حالی که 2,85,636 مردم بهبود یافته اند و یک بیمار به مهاجرت با توجه به آمار و ارقام به روز شده. “بنابراین در اطراف 58.24 درصد بیماران بهبود یافته اند تا کنون” یک مقام رسمی گفت.

از 407 جدید مرگ و میر گزارش شده تا صبح روز جمعه 192 بودند در ماهاراشترا 64 در دهلی 45 در تامیل نادو 18 در گجرات 15 هر در بنگال غربی و, Uttar Pradesh, 12 در آندرا پرادش 10 در هاریانا هشت در Madhya Pradesh, هفت در پنجاب شش در کارناتاکا پنج در Telangana چهار در راجستان و دو در جامو و کشمیر. آروناچال پرادش هیماچال پرادش, Jharkhand و Uttarakhand گزارش داده اند که یکی COVID-19 مرگ و میر در هر 24 ساعت گذشته.

در همین حال وزارت بهداشت گفت: موارد هر لاخ در هند در حال حاضر در ایستاده 33.39 در برابر جهان 120.21 موارد/لاخ در حالی که مرگ/لاخ در کشور است در میان پایین ترین در جهان — با 1.06 مرگ و میر/لاخ برابر میانگین جهانی از 6.24 مرگ و میر/لاخ.

دهلی نو Telangana نقاط جدید; بمبئی ستایش

با COVID-19 موارد در یک افزایش شدید در برخی از کشورهای اتحادیه وزارت بهداشت تصمیم گرفته است برای ارسال یک مرکزی تیم به گجرات ماهاراشترا و Telangana به هماهنگی با دولت و تقویت مدیریت بیماری همه گیر.

با توجه به اقتصاددان پروفسور Shamika راوی تامیل نادو به نظر می رسد شاهد موج دوم COVID-19 پس ممکن است در نهایت با تعداد بیشتری از مرگ و میر. “تامیل نادو گزارش شده بود مورد بزرگ بار از زمان شروع این بیماری همه گیر در هندوستان موفق اولین موج قابل ملاحظه ای به خوبی و با تعداد بسیار کمی از مرگ او گفت:” در حالی که اضافه کردن که چنین بالاتر شماره روزانه در دولت می تواند با توجه به بی اثر موجود استراتژی تماس با ردیابی تست و انزوا. او اظهار داشت که وجود دارد باید به صورت خوشه ای و تحلیل داده های تست در اولین.

در حالی که ماهاراشترا دهلی نو و تامیل نادو در ادامه به حساب برای 2/3 از موارد جدید, پروفسور راوی گفت که Telangana نیز به دنبال پیوستن به کانون دسته با حدود 825 موارد جدید روزانه. دولت به عنوان روز پنج شنبه صبح تا به حال 10,444 موارد با 891 جدید تشخیص.

دهلی نو در حال حاضر بدترین آمار شهرستان در کشور به دنبال بمبئی. اتحادیه دولت های مشترک بمبئی `تعقیب ویروس’ استراتژی تحت اقدام سریع طرح در عمده نقاط مانند Dharavi و Worli که نشان داده اند بهبود قابل توجهی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>