آخرین بمب افکن محکوم در کلیسا کشته شدن 4 دختران در بیرمنگام آلاباما درگذشت


Thomas Blanton Jr.; Cynthia Dianne Wesley, Addie Mae Collins, Carole Benise Mcnair, Carole Robinson.

توماس Blanton جونیور; Cynthia دایان وسلی Addie مای Collins, Carole Benise Mcnair, Carole رابینسون.
تصویر: AP

توماس ادوین Blanton جونیور, یک عضو سابق Ku Klux Klan و یکی از سه مرد به اتهام قتل چهار بعدم دختران در آلاباما با بمب گذاری در یک کلیسا در سال 1963 درگذشت در زندان در سال 84 ،

تبلیغات

Blanton خدمت شد و در یک جمله زندگی و مرگ طبیعی مرده در روز جمعه با توجه به یک گزارش از سی ان ان.

“اگر چه عبور خود را هرگز به طور کامل به دور از درد و یا بازگرداندن از دست دادن زندگی من دعا می کنم به نمایندگی از این عزیزان از همه درگیر است که ما کل کشور را می توانید در ادامه گام برداشتن به جلو به ایجاد بهتر آلاباما برای نسل های آینده گفت:” آلاباما فرماندار کی Ivey در بیانیه ای در روز گذشته قاتل مرگ.

تبلیغات

Blanton صرف 38 سال پس از در نظر گرفتن بخشی در قتل چهار و تنها به اعدام محکوم شده و در سال 2001 پس از طولانی جنگهای صلیبی پس از آن ایالات متحده وکیل برای منطقه شمال آلاباما, Doug Jones.

“بدون توجه به آنچه من در زندگی من همیشه افتخار می کنم دستیابی به عدالت برای کسانی که چهار جوان” جونز در حال حاضر یک عضو سنای آمریکا برای, آلاباما, نوشته شده در توییتر در روز جمعه. “Blanton هرگز atoned برای گناهان خود اما عبور خود را در این لحظه به نظر می رسد اتصالات.”

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

Blanton را همکار KKK اعضای رابرت ادوارد Chambliss, بابی فرانک گیلاس و هرمان فرانک پول نقد بودند و همه دخیل در 1963 کلیسا بمب گذاری با توجه به سی ان ان. Chambliss در زندان درگذشت در سال 1978 و گیلاس را به عنوان به خوبی در سال 2004. نقدی در سال 1993 درگذشت داشتن هرگز محکوم شده نقش خود را در زندگی چهار دختر.

من یک اعتراف به.

من هرگز دفعات بازدید: داستان کامل در مورد آنچه اتفاق افتاده است به Addie مای کالینز سینتیا Wesley, Carole رابرتسون و دنیس مک نیر در 16th Street Baptist Church در بیرمنگام آلاباما است که صبح روز یکشنبه.

تبلیغات

من می دانستم که آنها دختران کوچک—little Black girls زندگی که به سرقت رفته بودند از آنها توسط مردان بد در آتشین مرگ آنها سزاوار نیست در یک محل پناهگاه مردم سیاه و سفید ایجاد شده در یک کشور تعیین می شود برای دیدن آنها را اسیر.

اما من نمی توانستم خودم را پیدا کردن اطلاعات بیشتر. تا امروز وقتی که من خواندن داستان کامل از آنچه اتفاق افتاده است به این کودکان به عنوان جوان به عنوان 11 سال به منظور بافت مرگ این مرد که بمباران آنها را در یک کلیسا سالن آنها اغلب استفاده می شود برای تغییر به گروه کر بدهد.

تبلیغات

باید بگویم که گزارش Blanton مرگ در سن رسیده پس از فرار عدالت برای دهه نیست به من امید دادی.

من فقط احساس می کنم نیمه خالی.