آنها برنده St. Paul اضطراری کسب و کار قرعه کشی. سپس کسب و کار خود و نابود شد.

انجی و تد Vig سنت پل گیتار فروشگاه بسته شده بود دو ماه که اعطای بررسي آمد از شهر — $7,500 آه امداد این بدان معنی است که آنها می توانند پرداخت اجاره بها در حالی که آنها ساخته شده برنامه ای برای بازگشایی میان COVID-19.

سپس هفته بعد به عنوان ناآرامی های زیر جورج فلوید را مه 25, قتل توسط پلیس مینیاپولیس گسترش به سنت پل غارتگران شکست را به خود Snelling خیابان فروشگاه سطل زباله کوچک مغازه و سرقت تجهیزات و ابزار به ارزش $40,000.

Vig گیتار است که در میان کسب و کارهای مختلف که به صورت تصادفی انتخاب شده به اورژانس کمک نقدی از طریق سنت پل پل صندوق تنها برای دیدن فروشگاه خود را آسیب دیده و یا نابود هفته بعد با توجه به تجزيه و تحليل داده ها توسط استار تریبیون. داده های به دست آمده از طریق سوابق درخواست فراهم می کند یک نگاه $4.1 میلیون پل صندوق صرف شد به عنوان برخی از دریافت کنندگان تقلا برای فایل ادعا بیمه و راه اندازی وردپرس تلاش برای بازسازی.

نزدیک به 250 ساختمان در خیابان آسیب دیده بودند در طول ناآرامی های مدنی در پایان ممکن است با توجه به تجزيه و تحليل داده ها توسط استار تریبیون. چهار نابود شدند آتش سوزی از جمله دو Bolé غذاهای اتیوپی و, ورزش گنبد, که دریافت, پل صندوق چک تنها چند هفته قبل از.

“تقریبا یک عمر در آنجا فقط رفته یک شبه” گفت: برنده کیم که متعلق به ورزش گنبد و فرار یک, پوشاک, کسب و کار وجود دارد با خانواده اش برای بیش از 20 سال است.

کیم گفت که او نه صرف $7,500 پل صندوق کمک مالی نشده است و او در حال کار بر روی گرفتن پول بیمه. او مطمئن نیست که آیا او را بازسازی و یا فروش زمین و حرکت می کند.

در مصاحبه معاون شهردار Jaime Tincher گفت که به بازسازی آغاز می شود, این شهرستان می خواهد به کار با اعضای جامعه به اطمینان حاصل شود که خالی بسته نیست جامعی توسط توسعه دهندگان املاک و مستغلات که هیچ سهام در شهر و محله.

رهبران شهر ساخته شده ناموفق درخواست تجدید نظر به دولت برای بهبود کمک در ویژه قوه مقننه جلسه و در ادامه ملاقات هفتگی خود را با قوه مقننه و هیئت کنگره ایالات متحده بتی McCollum دفتر Tincher گفت. مقامات شهرستان با توجه به آرایه ای از ابزارها از جمله افزایش مالیات تامین مالی برای کمک به نگه داشتن کسب و کار شناور, او گفت:. آنها همچنین تشویق St. Paul ساکنان به فروشگاه های محلی.

“این چیزی است که خواهد بود مفید است فقط دسترسی به سرمایه” Tincher گفت. “که واقعا اجازه می دهد تا ما را به زمان برای کار با جامعه برای گفتن آنچه که برنامه ما برای آنچه که در آینده از این فضا به نظر می رسد مانند و چه فرصت هایی می تواند ما را به استفاده از؟”

St. Paul خود نگرانی های مالی — مقامات شهرستان در حال طرح ریزی یک دلار چند سال 2020 کسری بودجه با توجه به COVID-19. این شهرستان در مسکن و توسعه اقتدار صرف $3.25 میلیون دلار در پلی استور صندوق بود که همراه با $865,000 در بشردوستانه دلار است. کمک های مالی در دسترس بودند به خانواده های کم درآمد و کسب و کارهای کوچک که درآمد از دست رفته به عنوان یک نتیجه از COVID-19.

بیش از 1,700, St. Paul کسب و کار است که اعمال می شود برای پل صندوق کمک های مالی 380 دریافت و آنها را با توجه به شهر. دریافت کنندگان به طور تصادفی انتخاب شده در بازه زمانی از رستوران ها و ناخن سالن به صورت خودکار از مغازه ها و ورزشگاه داده ها نشان می دهد.

برخی از کسب و کار است که بخشی از بزرگتر های زنجیره ای از جمله دونن برادران, Jamba Juice و Dunkin’ Donuts, همچنین اهدا شد کمک های مالی. Tincher گفت: کمک های مالی در دسترس بود به کوچک, کسب و کارهای محلی که پرداخت هزینه های حق رای دادن, اما لازم نیست که دسترسی به شرکت های بزرگ سرمایه است.

پس از دریافت کمک های مالی کسب و کار است که آسیب دیده بودند در جریان ناآرامی ها در حال حاضر در جستجوی راه های دیگر برای بازسازی آنچه از دست داده ایم. کمی سایگون سوپر مارکت در خیابان دانشگاه قادر به بازگشایی با وجود برخی از اموال آسیب, اما آن را از دست داده است برخی از کسب و کار از آنجا که مشتریان از خارج از سنت پل می ترسند برای آمدن به شهر و فروشگاه وجود دارد گفت: Kim Nguyen که خانواده صاحب کسب و کار است.

بسیاری از صاحبان کسب و کار تبدیل شده به وردپرس پلت فرم GoFundMe با نتایج متفاوت است. Vig گیتار مطرح شده بیش از $20,000 و سپس تشویق اهدا کنندگان به تغییر مسیر حمایت خود را در جای دیگر. همانطور که از دوشنبه, ورزش گنبد مطرح کرده بود در مورد $3,500 بین دو GoFundMe صفحات. Bolé پیشی گرفتن آن از $100,000 هدف در روز.

هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن گفت: جزایر Hailie که صاحب Bolé با همسر خود و با استفاده از پل صندوق کمک مالی به کارکنان خود را پرداخت.

به عنوان مستاجرها از فضای خود را — که در آن آنها فقط در حال گسترش بودند و در آستانه افتتاح یک فست فود نقطه — بیمه ارائه خواهد شد کمی, کمک, Hailie گفت. رستوران آینده در گوشه ای از خیابان دانشگاه و سندیکای خیابان نامشخص است.

“ساختمان رستوران و یا کسب و کار نیاز به کمک بیشتر از فقط یک GoFundMe,” او گفت:. “ما می خواهیم برای بازگشت به شهر و امیدوارم این شهرستان وجود دارد خواهد بود برای حمایت از ما.”