مغلوب ساختن پیشی جستن قلم خرده نامه ای به شیکاگو مقامات جالب اینجاست که تماس های خود را فقدان رهبری


Protesters shut down the streets near Trump Tower on June 13, 2020 in Chicago, Illinois.

معترضان تعطیل خیابان در نزدیکی برج ترامپ در ژوئن 13 سال 2020 در شیکاگو, ایلینوی.
عکس: ناتاشا سبیل (گتی ایماژ)

ما در حال حاضر تاسیس که مردم واقعا نگران شیکاگوو هیچ کس باعث می شود بیشتر نگران تر از سفید-نارنجی رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال یک بی پروا نامه به فرماندار ایلینوی J. P. پریتزکر و شهردار شیکاگو لری Lightfoot روز جمعه در تماس تلفنی با آنها را برای قرار دادن خود “خود منافع سیاسی جلوتر از زندگی, ایمنی و بخت و اقبال خود شهروندان است.”

یک روز رئیس جمهور گفت: در یک مصاحبه تلویزیونی که در شیکاگو است: “بدتر از افغانستان, هندوراس, گواتمالا” با توجه به این Chicago Sun-Times.

تبلیغات

در حالی که ملت COVID-19 موارد ratchet همیشه بالاتر و پلیس در سراسر این کشور همچنان به کشتن شهروندان با مصونیت از مجازات تهمت ظاهرا معتقد بود که برای ارسال یک خرده زودی به شیکاگو مقامات منتخب ارائه برای کمک به آنها آدرس خشونت در شهر اگر آنها مایل به قرار دادن تعصب را کنار بگذارند.

“فقدان رهبری در این موضوع مهم همچنان به شکست مردم شما را قسم به محافظت از” نامه خود می گوید. “من نگران آن است مثال دیگری از خود را به عدم تعهد به شهروندان آسیب پذیر که قربانیان این خشونت و عدم احترام به زنان و مردان در اجرای قانون است.”

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

“اگر شما علاقه مند, من مایل به درخواست اعضای کابینه من برای ملاقات با شما به تدبیر و برنامه ریزی به شیکاگو امن و پس از یک فرمول موفق به فرار هر دو شما و سلف خود” مغلوب ساختن پیشی جستن افزود: پس از جزئیات آمار خشونت های اخیر در این شهر است.

شهردار شیکاگو لری Lightfoot را رد کرد نامه رئيس جمهور در بیانیه ای در توییتر

تبلیغات

“ما به عنوان افسران پلیس, خیابان کمک رسانی کارگران و ساکنان به ادامه کار خستگی ناپذیر برای امن نگه داشتن جوامع ما او را با استفاده از قربانیان خشونت مسلحانه در شهر ما به نمره به ارزان, سیاسی, امتیاز, فوران شعارهای نژادپرستانه و نادیده گرفتن تاثیر COVID در سراسر این کشور” Lightfoot اضافه شده است. “من ایستاده با فرماندار در, برای تامین ایمنی و رفاه ساکنان ما.”

“رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یک شکست که بار دیگر با توسل به فشار کاری در تلاش برای منحرف کردن اذهان از لیست طولانی از شکست” سخنگوی فرماندار پریتزکر اردن Abudayyeh گفت: در پاسخ به این نامه است. “مردم از این دولت و این ملت متاسفانه باید به انتظار خود unhinged تلاش برای سیاسی تراژدی با او قابل پیش بینی و فرسوده استراتژی برای منحرف کردن اذهان منحرف, منحرف.”