مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین نظرات درباره سیاه پوستان ضمن تشکر از او را برای خود قانون و نظم ” رویکرد از سمت راست برده کارشناسی ارشد, راهکار


Illustration for article titled Trump’s Latest Comments About Blacks Thanking Him for His ‘Law and Order’ Approach Is Right Out of the Slave Master’s Playbook

عکس: داگ میلز (گتی ایماژ)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند که “سیاه پوستان” آمد تا به او و می گویند چیزهایی مانند “من شما را دوست دارم” و “شما در حال انجام یک کار بزرگ” و “با تشکر از شما برای حرکت ما از این موش آلوده جهنم!”

تبلیغات

من فقط یک سوال: وقتی که ون جونز در موش آلوده جهنم ؟ من بچه. من در واقع بیشتر سوالات مانند که این مردم سیاه و هنگامی که و که در آن آنها در حال اجرا به رئيس جمهور ؟ او نه یک فرد عادی. ثانیهe رئيس جمهور پس هیچ کس نمی تواند “آمده” از رئیس جمهور بدون گرفتن پنجه توسط سرویس مخفی. همچنین, من نمی دانم اگر رئیس جمهور این را می داند اما بنبود مردم از او متنفرند به عنوان آنها به معنای واقعی کلمه stop روسی, فاحشه, از, شاشیدن بر او اگر او در آتش است.

همه بعدم مردم البته از آنجا که هنوز هم وجود دارد برخی از بعدم مردمی مانند ون اونز منظورم Candace جونز, من صحبت کردن البته در مورد Vanye کارداشیان—ببخشید که من همه آنها را اشتباه گرفته—اما بیشتر مردم سیاه, آنهایی که می دانند اهمیت یک موج کلاه در این خورشید نیست با او.

تبلیغات

بنابراین تهمت و دروغ است. هیچ مردم سیاه و سفید در حال اجرا هستند تا به او و مردم قطعا نیست ضمن تشکر از او. اما داستان نیست به طوری که رئیس جمهور یک دروغگو است عنوان شده است که هنجار; من فکر می کنم بیشتر به گفتن داستان است که چگونه رئیس جمهور می بیند هر دو سیاه مردم و دولت است که در آن زندگی می کنند.

در ظاهر در LoveMeSomeTrumpsTaint را نشان می دهد عصر روز پنج شنبه–من معتقدم که میزبان می رود با تولد او نام Sean Hannity–مغلوب ساختن پیشی جستن spouted که رای دهندگان نه تنها با راه او به کار گرفته اخیر در اعتراض به ادامه خشونت های پلیس, اما آنها حمایت خود را از “نظم و قانون” رویکرد. او همچنین گفت که آن را اساسا استقبال در مناطق جرم خيز از جمله دیترویت شیکاگو بالتیمور و اوکلند کالیفرنیا.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

“همه ناراحت می شود وقتی که من می گویند آن را—آنها می گویند که یک نژادپرست بیانیه'” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آن را نژادپرستانه. رک و پوست کنده, مردم سیاه و سفید آمده است تا به من و گفتن ” با تشکر از شما آقا برای گفتن آن است.’ آنها می خواهند کمک کند. این شهرستانها آن را مانند زندگی در جهنم” نیوزویک گزارش.

تهمت نمی دانم مردم سیاه و سفید. او می داند که آنها را به عنوان به خوبی به عنوان یک استاد خود را می داند ، او می داند که آنها را به عنوان اموال. او می داند که آنها را به عنوان اموال. او می داند که آنها را به عنوان به خوبی به عنوان یک فرد خود می داند خلاء; آنها صرفا یک ابزار مورد استفاده قرار گیرد زمانی که مورد نیاز است قرار داده و سپس تا زمانی که دیگر مورد نیاز است. آن نیست به طوری که تهمت می بیند مردم سیاه و سفید به عنوان زندگی در یک مداوم در جهنم آن را همزمان چشم انداز خود را به عنوان یک ناجی. مغلوب ساختن پیشی جستن واقعا معتقد است که این است که چگونه سیاه پوستان او را ببیند. او واقعا معتقد است که سیاه پوستان در حال سپاسگزار از “بوت در پشت خود” سبک حکومت. این غیر معمول نیست به عنوان بسیاری کارشناسی ارشد بنده اعتقاد آنها به سیاه پوستان یک راه بهتر از زندگی با به بردگی آنها.

تبلیغات

نیوزویک اشاره می کند که این تهمت را اولین بار مقدماتی مردم سیاه و سفید به عنوان زندگی در “موش آلوده” و شهرهای “گه-سوراخ کشور است.” برده, استاد, گناه چیزی بهتر کار می کند اگر آنها می تواند متقاعد کردن خود و کسانی که بر این باورند که آنها انجام این کار برده شده توسط بردگی است. آن را با این نسخهها کار بهتر اگر صاحب برده واقعا معتقد است که او معشوق توسط کسانی که او را شکنجه.

در طول مصاحبه خود با LoveTrumpsTaint رئیس جمهور همچنین اشاره کرد که “قانون و نظم” رویکرد نباید در نظر گرفته شود نژادپرست است.

تبلیغات

“اگر ما در حال رفتن به تبدیل شدن به یک اتحاد کامل تر اگر ما واقعا می خواهید به دنبال خوشبختی ما اول باید به قانون و نظم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

نیوزویک اشاره می کند که “مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته به نام قانون اساسی ممنوعیت سوزاندن پرچم ایالات متحده آمریکا و دقیق تر برای از بین بردن آثار تاریخی که در حال حاضر حمل تا 10 سال حبس. دیوان عالی کشور حکم در سال 1989 در تگزاس v. Johnson که پرچم سوزاندن نمادین بود سخنرانی حفاظت شده توسط متمم اول قانون اساسی.”

تبلیغات

به تاریخ شده است وجود دارد هیچ قانون به مجازات ماموران پلیس که با شلیک غیر مسلح سیاه و قهوه ای مردم است. چرا وجود داشته باشد زمانی که شما در نظر است که آمریکا پلیس است و تاریخ آن بصورتی پایدار و محکم ریشه در برده گشت?