چه چیزی را می پوشند: فدرال’ پیام های مخلوط بر روی ماسک ایجاد سردرگمی

ببخشید مردم آمریکا اگر آنها در یک مه در مورد ماسک صورت. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت فدرال انجام داده اند یک شماره بر روی آنها.

برای اولین بار وجود دارد نمی انجام آن مرحله ، سپس خوب-اما-نه-برای-من نا هنجاری. به دنبال محلی-قوانین-نمی-اعمال استثنا. صدر مغلوب ساختن پیشی جستن اظهار داشت: سوء ظن است که برخی از مردم ماسک فقط برای ترول او.

این همه اضافه شده تا به یک تیره پیام در مورد یکی از ابزار مهم در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس. و سیاسی از to-wear-یا-نه-به-فصل بحث روشن است در سال های اخیر رای گیری عمومی.

روشن: مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند که مردم می پوشند پارچه پوشش صورت در تنظیمات عمومی که در آن دیگر اجتماعی فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ. برخی از کشورها و جوامع محلی به آنها نیاز است.

اما پیام و قطع اتصال از واشنگتن مشهود بود به تازگی به عنوان جمعه زمانی که معاون رئیس جمهور مایک پنس در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به مرحله دو ماسک-کمیاب تجمعات در هفته گذشته در ایالات متحده با موج در عفونت ها و در یک مورد قوانین محلی نیاز به ماسک.

“ما فقط بر این باورند که آنچه مهم است این است که مردم گوش دادن به رهبری در دولت خود و رهبری در جامعه محلی خود و پایبندی به آن راهنمایی که آیا آن را با صورت پوشانده اند و یا اینکه آیا آن را با اندازه گردهمایی” پنس گفت.

در اوایل دولت بدون ماسک پیام صریح. به عنوان اولین شناخته شده COVID-19 عفونت مشخص شد در خاک ایالات متحده آمریکا, بالا, مقامات بهداشت عمومی اصرار ماسک باید این سایت متعلق به کارگران خط مقدم.

بعد CDC صادر توصیه آن برای پارچه پوشش صورت در تنظیمات عمومی که در آن دیگر اجتماعی فاصله اقدامات بودند دشوار است برای حفظ. اما تهمت بلافاصله فروختن که هدایت با صراحت بیان کرد که او نمی تواند پس از آن.

او گفته وال استریت ژورنال این ماه که برخی از مردم با پوشیدن ماسک به سادگی نشان می دهد که آنها رد از او.

در حال حاضر ماسک بحث است تا حرارت در جنوب و غرب که در آن عفونت صعودی به سطح کشور دیده نشده از ماه آوریل زمانی که شرق و غرب میانه به خصوص سخت رسید.

در آریزونا و فلوریدا و تگزاس با ایران فرمانداران و خوشه در عفونت شده hesitance به نیاز مردم به پوشیدن ماسک در فضاهای عمومی.

اما در کالیفرنیا و نوادا و کارولینای شمالی – دموکراتیک با فرمانداران و افزایش عفونت سطح قوانین نیاز به ماسک اثر در زمان گذشته هفته است.

شکاف در ماسک است استارک حتی در درون حزب جمهوری خواه متمایل خورشید کمربند متحده, که در آن برخی از شهرستان های دموکراتیک شهرداران باید اعمال خود را ماسک قوانین.

بیشتر پیچیده از پیام رسانی است که به عنوان برگ برنده سوالات اثر بخشی ماسک و حاضر به پوشیدن در مکان های عمومی, جراح عمومی جروم Adams گرفته شده به توییتر اعلام کرد که “من میهن پرستی با پوشیدن چهره و پوشش در ملاء عام!”

که می شود همان جراح عمومی که توییتی در فوریه. 29: “به طور جدی مردم – توقف خرید ماسک! آنها نه موثر در جلوگیری از عموم مردم از ابتلا به #Coronavirus اما اگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می توانید آنها را برای مراقبت از افراد بیمار آن را می دهد آنها را و جوامع ما در خطر!”

لرزشی بیش از ماسک صورت به شدت دستپاچه کارشناسان بهداشت عمومی به عنوان مطالعات نشان می دهد که این پوشش می تواند تاثیر زیادی بر محدود کردن ویروس’ مرگ و میر.

“بهداشت عمومی جامعه من شده است بسیار روشن است که در صورت ماسک می تواند کمک به کاهش گسترش ویروس” گفت: Ayaz Hyder, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه ایالتی اوهایو. “مشکل این است که شما ارسال پیام های مخلوط زمانی که فرد در بالای دولت فدرال است گفت:” Nah من خوب است.'”

سیاسی محاسبات از بحث در حال بازی کردن در سراسر کشور و آشکار در رای گیری عمومی.

در حالی که بسیاری دیگر اقدامات حفاظتی از قبیل اجتماعی فاصله گرفتن گسترده حمایت هر دو حزب دموکرات بیشتر از جمهوری خواهان می گویند آنها با پوشیدن ماسک هنگام خروج از خانه و 76 درصد به 59 درصد با توجه به نظرسنجی اخیر توسط آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهش است.

در تگزاس به ایران با رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت در این ماه با صدور یک فرمان اجرایی منع شهرداری از اعمال جریمه یا مجازات های کیفری در افرادی که حاضر به پوشیدن ماسک. اما او نه مخالف تلاش برخی از تگزاس شهرها و استان ها نیاز به کسب و کار برای اعمال ماسک صورت قوانین برای کارکنان خود را.

در آریزونا کالیفرنیا ، mlb گفت: شهرداران و نه دولت خواهد تصمیم خود ماسک حکم. ریچارد مک رئیس جمهور از قانون اساسی کلانترها و صلح افسران انجمن اعلام کرد: در یک ضد ماسک تجمع در اسکاتسدیل این هفته که ماسک مقرر شد دولت نفس بیش از حد و نمی خواهد اجرا شود.

“ما یک بیماری همه گیر در آمریکا و در ایالت آریزونا” ماک گفت. “اما آن را نمی coronavirus. این بیماری همه گیر است که یکی از جهانی فساد همه گیر یکی از نابودی قانون اساسی ما است.

در فلوریدا که گزارش حدود 9,000 جدید COVID-19 موارد در جمعه کالیفرنیا ، ران DeSantis اتحاد دموکرات ها را رد کرد’ درخواست برای یک ایالت ماسک نظم و گفت: “شما می توانید گرفتن مگس را با عسل از سرکه.”

روز جمعه بروس Owens, 66, از لیکلند فلوریدا, عینک سفید فولاد ماسک به عنوان او راه می رفت در سراسر مرکز شهر سنت پترزبورگ. او گفت که او نا امید شده است توسط نامتجانس پاسخ فلوریدا مقامات منتخب به شیوع.

در لکلند او می گوید: مقامات تصمیم گرفتند در برابر یک ماسک صورت دستور در حالی که شهردار بزرگتر سن پترزبورگ امضا فرمان جمعه که نیاز به ماسک داخل مکان های عمومی.

“آنها به کار گرفته شده در آن بسیار ضعیف” اونز گفت: از مقامات وزارت امور خارجه ، “آنها واقعا به گوش کارشناسان.”

چارلز Kyle Durr از منگو فلوریدا گفت که پوشیدن ماسک در صورت نیاز ، اما در مورد سوال باید به صورت گسترده دولت دستور. “من فکر نمی کنم هر کس نیاز به پوشیدن یک ماسک” Durr نوشت: به AP. “تنها یک فرد با علائم Covid یا کسی که تشخیص داده شده است با Covid نیاز به پوشیدن ماسک.”

این presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن مشتاق است به نوبه خود به صورت ماسک به یک کمپین موضوع است. او گفت: پیتسبورگ تلویزیونی او “خواهد انجام همه چیز ممکن است” به نیاز آمریکایی ها به پوشیدن ماسک صورت در تنظیمات عمومی که در آن فاصله اجتماعی نمی تواند حفظ شود.

تیم Murtaugh یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی پاسخ داد که “مردم باید به دنبال دستورالعمل CDC.”

اما در روز سه شنبه تهمت بود در ققنوس برای دانش آموزان برای مغلوب ساختن پیشی جستن رویداد در یک megachurch که در آن چند شرکت کنندگان عینک ماسک. رئیس جمهور کاهش یافته است به پوشیدن یک با وجود دموکراتیک شهردار اصرار او را به انجام این کار.

ظاهر می شود قبل از اینکه یک کمیته مجلس که همان روز دکتر Anthony Fauci, دولت بالا بیماری های عفونی, متخصص خواسته شد در مورد تهمت امتناع به پوشیدن ماسک.

Fauci اجتناب از مصرف مستقیم هدف رئیس جمهور اما گفت که او شخصا می پوشد ماسک “نه فقط به این دلیل من می خواهم برای محافظت از دیگران و برای محافظت از خودم بلکه به عنوان مثال مجموعه.”

روز جمعه اعضای کاخ سفید coronavirus نیروی کار یک بار دیگر خواست آمریکایی ها به عمل اجتماعی فاصله اغلب شستن دست های خود و پوشیدن پوشش صورت در فضاهای عمومی.

اما پنس sidestepped سوال در مورد اینکه آیا رئیس جمهور امتناع از پوشیدن یک ماسک و خود را کمپین بزرگ تجمعات بودند ارسال پیام های متناقض.

“حتی در یک بحران بهداشتی مردم آمریکا نمی برانند و قانون اساسی ما حقوق” پنس گفت.