قانون مراقبت مقرون به صرفه چهره بی سابقه ای تست با ویروس غرق شدن اقتصاد

قانون مراقبت مقرون به صرفه نقطه عطفی در سلامت قانون شده است که در یک موضوع سوزاننده بحث برای بیش از یک دهه است که مورد آزمایش قرار به عنوان قبل از هرگز به میلیون ها نفر از آمریکایی ها از دست دادن شغل خود و پوشش پزشکی در میان این کشور را بدترین بحران بهداشتی در یک قرن.

قانون ارائه شده است که اکثریت قریب به اتفاق به تازگی بیکار مردم یک راه برای عکاسی در پوشش بهداشت و درمان ارائه یک کوسن که وجود نداشت در آخرین خرد کردن رکود — یا همیشه قبل از. اما بحران نیز برجسته نقاط ضعف اساسی با آن آمیخته سیستم — آنهایی که بزرگ شده توسط حزب جمهوری خواه تلاش برای تضعیف و از بین بردن آن را نیز در ایران توسط برخی از دموکرات های فشار برای یک جارو تعمیرات اساسی.

روز پنجشنبه به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس رسید و این کشور در گزارش روزانه ثبت در ویروس جدید موارد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ادامه داد: حزب جمهوری خواه فشار برای لغو این قانون است. مدت کوتاهی قبل از نیمه شب, وزارت دادگستری ثبت مختصری درخواست دیوان عالی کشور برای سرنگونی این قانون در مورد آورده شده توسط یک گروه از حزب جمهوری خواه به طور کلی وکیل.

این مورد به احتمال زیاد به استدلال این سقوط در مراحل پایانی تلخ انتخابات ریاست جمهوری است که در آن مراقبت های بهداشتی خاصی به یک گالوانیزه موضوع است. جو بایدن این, presumptive دموکراتیک نامزد همچنان به حمایت از بهبود و گسترش ACA با گزینه ای را برای خرید یک طرح به جای جایگزین کردن آن با یک مدیکر برای تمام سیستم ترجیح داده شده توسط بسیاری از در جناح چپ حزب.

به عنوان کسانی که حقوقی و سیاسی جنگ بازی, چگونه قانون در واقع با این نسخهها کار در ماه های آینده از نیاز شدید می تواند یک راه طولانی به سوی تعیین دوام و آینده است.

“این اولین آزمون ACA در رکود اقتصادی” گفت: Peter V. لی مدیر اجرایی تحت پوشش کالیفرنیا, دولت, بیمه, بازار ایجاد شده تحت قانون. “اما این فقط یک تست — یک مطالعه ملی از آنچه اتفاق می افتد در کشورهای که اجرا ACA به کسانی که این کار را نکرد.”

چهار نفر از هر پنج نفر که از دست داده اند و کارفرما-بیمه خدمات درمانی ارائه شده در طول coronavirus همه گیر واجد شرایط هستند به صورت رایگان تحت پوشش از طریق گسترش مدیکید برنامه یا دولت-یارانه بیمه های خصوصی با توجه به بنیاد خانواده کایزر, یک حزبی تحقیقات بهداشتی ، و بسیاری از بیکاری 20-چیزی شده اند قادر به پیوستن به پدر و مادر خود را در نظر دارد. هر سه گزینه ساخته شد ممکن است توسط قانون است.

در عین حال دیگران افتاده اند را از طریق سوراخ در قانون ایمنی net. نزدیک به 3 میلیون افراد کم درآمد فاقد شرایط لازم برای کمک در 14 آمده است که کاهش یافته است به گسترش مدیکید تحت قانون از جمله تگزاس و فلوریدا و دیگران عمدتا در جنوب که در آن coronavirus موارد در حال حاضر خونتان. بسیاری از افرادی که واجد شرایط برای یارانه های دولتی برای خرید خصوصی برنامه هنوز چهره غیرقابل تحمل copays و دیداکتبل.

دیوید Exum از Kannapolis, N. C. تجربه کرده است و هر دو مزایا و کاستی های قانون است. او از دست رفته سلامت خود را پوشش زمانی که او از کار خود را به عنوان یک محتوای وب سایت هماهنگ کننده در ماه مارس است. او در حال حاضر پرداخت فقط 1 دلار در ماه برای یارانه طرح است.

این یک بهبود بزرگ از آخرین رکود گفت: زمانی که او بیمه برای چندین سال پس از از دست دادن شغل خود و طلاق گرفتن. اما برای Exum و 53 قانون ناقص است.

طرح خود را ارزان به دلیل آن است معافیت بالا — $6,900 یک سال است. بدتر اگر مزایای بیکاری منقضی قبل از او می یابد یک کار جدید و درآمد خود را قطره زیر خط فقر او را از دست دادن خود را بیمه یارانه ها و دیگر نمی خواهد بود قادر به پرداخت هزینه این طرح است. اما به دلیل یک تغییر ناگهانی در قانون او نخواهد بود واجد شرایط برای مدیکید در این وضعیت به دلیل کارولینای شمالی است نه گسترش این برنامه به پوشش بسیاری از کم درآمد مردان است.

“من می دانم که وجود دارد میلیون ها نفر در همان قایق” گفت: Exum. “این واقعا ترسناک است.”

عجیب و غریب قطعی وجود دارد چرا که این قانون در اصل مورد نیاز همه کشورها به گسترش مدیکید و در نتیجه نه راه اندازی یک سیستم یارانه برای فقیرترین آمریکایی ها به خرید پوشش بیمه خصوصی. دیوان عالی کشور در نهایت حکومت است که می تواند انتخاب کردن از گسترش مدیکید اما کنگره تلخی تقسیم بر قانون هرگز ثابت و قطعی است.

این ACA به ارمغان آورد و کشور را بیمه و نرخ پایین به پایین ترین سطح چند سال پس از آن به تصویب رسید در سال 2010 اما حتی قبل از همه گیر برخی از 28 میلیون نفر تا به حال هیچ پوشش. هنوز یک تجزیه و تحلیل توسط بنیاد خانواده کایزر, تخمین زده است که 27 میلیون آمریکایی می تواند از دست داده اند و کار مبتنی بر پوشش بهداشتی بین مارس و مه و که اکثریت قریب به اتفاق آنها — 79% — واجد شرایط برای پوشش جديد از پزشکی یا یارانه خصوصی برنامه.

در 36 آمده است که گسترش مدیکید قیصر تجزیه و تحلیل پیش بینی شده است که 14 میلیون نفر را واجد شرایط برای این برنامه رایگان و دیگری 3.5 میلیون خواهد بود واجد شرایط برای یارانه ACA برنامه.

برخی از ایالت ها در حال حاضر شاهد جهش در پزشکی ثبت نام — در ماه مه به تنهایی ثبت نام شروع به پریدن کرد و با 8.4 درصد در مینه سوتا و با 8.2 درصد در کنتاکی با توجه به جورج تاون مرکز برای کودکان و خانواده ها و کارشناسان پیش بینی جهش بزرگتر زور زدن بودجه دولت در ماه های آینده. تا کنون در طول همه گیر نزدیک به 800,000 نفر امضا کرده اند تا به صورت خصوصی جدید برنامه را از طریق قانون بازار.

در بویزی آیداهو جرمی Bratsman گذاشته شد از شغل خود به عنوان یک مدیر منطقه در ماه ژانویه بود و هنوز هم در جستجوی کار زمانی که اقتصاد شروع به بستن در ماه مارس است. Bratsman, 43, دارای دیابت نوع 1; چند سال پیش به او پرداخت می شود $15,000 به انسولین و دیگر منابع طول دوره از یک سال در حالی که ایجاد. در حال حاضر هر چند او واجد شرایط برای مدیکید با همسر و چهار پسر به دلیل آیداهو گسترش این برنامه در ماه ژانویه است.

“من صحبت به دیگر بیمه بیماران دیابتی” همسرش ربکا Bratsman گفت. “و زمانی که آنها در یکی از این کشورها است که نه گسترش, من فقط به آنها بگویید به حرکت می کند. آنها لازم نیست که هر گزینه است.”

در کشورهایی که اجرا نمی خود را ACA بازار جمهوری خواه تلاش برای تضعیف قانون ساخته شده اند ثبت نام در خصوصی جدید قصد دارد در طول همه گیر بیشتر به چالش کشیدن. برای مثال مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اما حذف بودجه برای توسعه در این کشورها از جمله کمک های مالی به سازمان های غیر انتفاعی است که کمک به مردم در ثبت نام جدید پوشش. هر کسی که می شود بیمه پس از از دست دادن یک شغل واجد شرایط برای ثبت نام برای یک بازار طرح به مدت 60 روز بعد از آن اما دولت انجام داده است کمی به بالا بردن سطح آگاهی.

مورگان Childers از Cullowhee N. C. سعی مرور فدرال بازار وب سایت HealthCare.gov پس از او از دست او در دانشگاه در اواخر ماه مارس است. درآمد او کم بود به اندازه کافی برای واجد شرایط برای بیمه یارانه ها, اما او نمی است که شکل و به اشتباه فکر او ارزان ترین گزینه خواهد هزینه $610 در ماه است.

بنابراین Childers, 30 امضا برای کبرا که اجازه می دهد تا گذاشته شدن کارگران اقامت خود به کارفرمای سابق بهداشت و درمان طرح به مدت 18 ماه تحت قانون فدرال اما نیاز به آنها را به پرداخت هزینه کامل مگر اینکه کارفرما بخواهد به کمک. او پرداخت $560 یک ماه — ملاحظه ای بیشتر از یارانه طرح هزینه در سطح درآمد و مقدار او نمی خواهد بود قادر به پرداخت هزینه برای. او چندین شرایط خود ایمنی و بدون بیمه را مدیون حداقل 3000 $در یک ماه فقط برای او داروهای خوراکی; او همچنین تزریق منظم است که هزینه و حتی بیشتر.

“اگر من بیکاری اجرا می شود و من کار ندارد,” او گفت: “من نمی دانم آنچه من انجام دهد.”

در مقابل بسیاری از 13 آمده است که عمل خود را ACA بازار نه تنها افتتاح شد ثبت نام برای هر کس در طول همه گیر اما سخت کار می کرد به اطلاع عموم گزینه. در کالیفرنیا که در آن دوره ثبت نام ویژه آغاز مارس 15 بود و به تازگی توسعه یافته از طریق پایان ماه جولای به بازار اختصاص داده شده 9 میلیون دلار برای تبلیغات فرصت از جمله دو تلویزیون لکه های. مردم از بیکاری دریافت در حال پرواز تبلیغات بازار با هر چک و ده ها تن از گروه های اجتماعی کمک به مردم ثبت نام. تا کنون بیش از 175,000 انجام داده اند.

در منطقه کلمبیا که در آن دوره ثبت نام ویژه را گسترش از طریق سپتامبر بازار تماس با کسب و کار است که در حال برش مشاغل به ارائه مبتلا کارکنان کمک برای استفاده از خدمات درمانی و یا بیمه کردن یارانه ها است. در مریلند که در آن بازار فقط تمدید خاص آن دوره ثبت نام از طریق جولای 15, مردم می توانند از چک باکس در فرم مالیاتی برای پیدا کردن اگر آنها واجد شرایط به صورت رایگان یا یارانه پوشش.

یک گزارش جدید از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت که تا پایان ماه مه در مورد 487,000 افرادی که از دست داده بود کار خود را مبتنی بر پوشش را امضا کرده بود تا از طریق فدرال بازار.

بر خلاف گذشته رکود اقتصادی بسیاری از کارفرمایان در حال تلاش برای حفظ پوشش برای کارگران آنها را furloughed یا گذاشته به این امید که آنها می توانید آنها را زمانی که اقتصاد بهبود می بخشد. حدود نیمی از کارفرمایان خواسته شده در مارس بررسی اینکه آیا آنها برنامه ریزی برای ادامه پرداخت مزایای بهداشت و درمان برای furloughed کارکنان گفت: آنها را برای یک ماه یا بیشتر با توجه به یک بررسی رسمی از مرسر یک مزایای مشاور.

وجود دارد هیچ برآورد که چگونه بسیاری از تازه بیکاری مردم باید ثبت نام کبرا. بسیاری از کارفرمایان در حال هل دادن کنگره خلق پرداخت حق بیمه تحت کبرا در طول همه گیر بنابراین کارگران می تواند در حفظ و پوشش آنها از طریق کار. طرفداران — از جمله مخالفان جمهوری خواه از قانون مراقبت مقرون به صرفه — می گویند این ایده در حال شتاب گرفتن است و می تواند در آینده coronavirus قانون. آخرین برآورد هزینه پوشش بیمه کامل است $98 میلیارد دلار است.

اما آمریکا نیز فشار جایگزین: یک لایحه که افزایش فدرال حق بیمه یارانه برای خرید برنامه از طریق ACA بازار و آنها را در دسترس مردم که درآمد بیش از 400 درصد از سطح فقر فعلی قطع برای کمک. قانون آینه چه بایدن پیشنهاد کرده است. آن هیچ شانسی برای عبور از جمهوری خواه کنترل مجلس سنا اما دموکرات ها امیدوارند آن را تقویت خود در انتخابات سال مورد در برابر تهمت و دیگر جمهوری خواهان.